sobota 27. dubna, 06:14 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Příroda a květena
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Příroda a květena
Diskutujte! Vše o přírodě kolem nás. Kytičky, parky a další..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Živá zahrada

Datum: 22.05.2008 10:31
 

Chci vás pozvat do soutěže o živou zahradu. Já se jí zúčastňuji už několik let. Je to docela zajímavé. Zde je odkaz na ČSOP, kteří soutěž pořádají. Jedná se vždy 2x do roka o pozorování všeho živého na zahrádkách a vyplnění a odeslání dotazníku.

[www.csop.cz]

 

 

Soutěže se mohou zúčastňovat i děti a školy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (22.05.2008 10:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 09.06.2019 21:44
     



    tak63 napsal(a):

    Užovky jsou hodný smiling smiley

    Jako tenegr jsem v rybníce za nima plaval, chytil a pak honil s užovkou v ruce holky po břehu grinning smiley. Ale to už bude Tak 40 a více let zpátky. Honil jsem je proto, protože tenkrát ještě neexistovaly PC a byl jsem od rána do tmy venku grinning smiley thumbs down

    Tak ještěže jsem před více jak 40 lety nebydlela někde poblíž TAKA, to bych mu tu užovku asi hodila někam. nono smiley

    I když malý holky se s užovkama nehoní. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Živá zahrada

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 09.06.2019 22:30
     



    gabca napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Užovky jsou hodný smiling smiley

    Jako tenegr jsem v rybníce za nima plaval, chytil a pak honil s užovkou v ruce holky po břehu grinning smiley. Ale to už bude Tak 40 a více let zpátky. Honil jsem je proto, protože tenkrát ještě neexistovaly PC a byl jsem od rána do tmy venku grinning smiley thumbs down

    Tak ještěže jsem před více jak 40 lety nebydlela někde poblíž TAKA, to bych mu tu užovku asi hodila někam. nono smiley

    ............. třeba do trenek?? No a holkám bylo 14-16 let, Takže jako už dobrý ... winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 09.06.2019 22:43
     



    tak63 napsal(a):



    gabca napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Užovky jsou hodný smiling smiley

    Jako tenegr jsem v rybníce za nima plaval, chytil a pak honil s užovkou v ruce holky po břehu grinning smiley. Ale to už bude Tak 40 a více let zpátky. Honil jsem je proto, protože tenkrát ještě neexistovaly PC a byl jsem od rána do tmy venku grinning smiley thumbs down

    Tak ještěže jsem před více jak 40 lety nebydlela někde poblíž TAKA, to bych mu tu užovku asi hodila někam. nono smiley

    ............. třeba do trenek?? No a holkám bylo 14-16 let, Takže jako už dobrý ... winking smiley

    Tou malou holkou jsem myslela sebe. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Živá zahrada

    Datum: 10.06.2019 12:25
     



    gabca napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Užovky jsou hodný smiling smiley

    Jako tenegr jsem v rybníce za nima plaval, chytil a pak honil s užovkou v ruce holky po břehu grinning smiley. Ale to už bude Tak 40 a více let zpátky. Honil jsem je proto, protože tenkrát ještě neexistovaly PC a byl jsem od rána do tmy venku grinning smiley thumbs down

    Tak ještěže jsem před více jak 40 lety nebydlela někde poblíž TAKA, to bych mu tu užovku asi hodila někam. nono smiley

    I když malý holky se s užovkama nehoní. grinning smiley

    Bydlím poblíž,mám mu jí tam hodit??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 14.06.2019 12:09
     
    dscn5030 (2).jpg
    Další fotografie:

    jsem si říkala,že už ty okna musím umýt, že jsou hrozně zasr......

    Když jsem zaostřila, letěla jsem hned pro fo´ták.......hodil si na okně na sluníčku asi opalovačku grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 14.06.2019 13:09
     

    to je záběr grinning smiley thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 16.06.2019 08:19
     

    Irisko super fotky thumbs down .

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 17.06.2019 08:26
     
    64255128_2407048419528806_7224048469755822080_n (1).jpg
    Další fotografie:

    Jasoń červenooký - Apollo - specialita Štramberka. byl už vyhynulý , ale asi před dvaceti lety ochranáři dovezli kukly z Francie.. logo s tímto motýlem bylo i na pytlích s cementem ze zdejšího lomu . momentálně se rojí a to je tak unavený , že se dá bez problémů vyfotit . winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 17.06.2019 09:57
     
    62780549_10212224347078074_2642446970660061184_n.jpg

    Irisko, tyhle kobylky se letos nějak rozmnožily, vidím je i v té maskovací zeleni. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 17.06.2019 14:33
     
    img_20190615_190136.jpg

    Kdopak to bydlí v pivoni

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Živá zahrada

    Datum: 19.06.2019 10:22
     
    received_2417299938399723.jpeg
    Další fotografie:

    U nás se líbí mšicím a těmto mega otakárkům. Moja je občas loví na fotky, já bych na to neměl nervy, ale ta první se jí povedla... Kaaj toho jsem ještě neviděl a to je tu motýlů habakuk. Krásný.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 19.06.2019 12:23
     

    Radime -- tvoja je velice šikovná . sice říkala dcera , že jak se motýli páří , tak sedí a nechají na sebe skoro sáhnout . jsou z toho aktu sedření . no ale stejně.. já zas neviděla takového krásného otakárka . thumbs down flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 19.06.2019 22:15
     

    Radime, otakárka trošku závidím, toho jsem u nás nikdy neviděla.

    Je to krasavec fotogenický. thumbs down

    Káje jsem jasoně chválila jinde. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 19.06.2019 22:55
     

    Krásní motýli, super fotky thumbs down . Taky kobylky jsou skvělé thumbs down .

    Nějak se mi nedaří ulovit ani moje milované drvodělky stydlin smiley . A teď u nás létalo cosi confused smiley barevně i velikostí jako drvodělka jen asi 2x tak "tlusté" a na nožkách kartáčky jak čmelák či včela. Neměla jsem foťák, mobil má maxi zpoždění při focení. Koukala jsem na tohohle hmyzáka pěkně dlouho ... vždycky se válel pod prašníky máku tak dlouho až z květu spadnul dolů, vyletěl zpět nahoru a opakoval několikrát. Jenom nevím co to bylo a fotku nemám.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Živá zahrada

    Datum: 20.06.2019 03:33
     

    Kaaj krásný motýl i fotka thumbs down, nikdy jsem ho neviděla.

    No a Radimova paní je též šikovná thumbs down.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Příroda a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.