úterý 19. října, 09:42 Svátek má Michaela
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status:

Re: Vy a hudba

Datum: 08.01.2011 22:45

[url]

[/url]

Tohle se mi líbí, u starce nic divného.Ale líbí se to i jedné velmi mladé weekařce a z toho mám velkou radost. Někteří mladí dovedou chápat i muziku starců!

• Autor: Reklama

• Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

Datum: 09.01.2011 00:21

Radši mám hodnotnou muziku, třeba Mozarta. Z moderny Stravinského a Šostakoviče.

• Autor: Hanule

Datum: 09.01.2011 01:43

Jé, Kerijka, se Zuzankou nejde sahnout vedle. thumbs down Tos mě potěšila. love smiley

[url]

[/url]

[url]

[/url]

• Autor: Didi

Datum: 09.01.2011 01:50

Tohle je vitez letosniho Supertalentu v Nemecku, jeho povolani je osetrovatel a pisen slozil sam. Dodnes jsem z toho takova rozpacita. Jeho baryton je krasny, ty vysoke tony dalo by se rict jedinecne. Ale ten baryton by mne osobne zcela stacilsmiling smiley

[url]

[/url]

Datum: 09.01.2011 02:03

[url]

;feature=related[/url]

[url]

[/url]

[url]

;feature=related[/url]

Datum: 09.01.2011 02:03

Z osobnich duvodu mam rada Buty. Timto zdravim bubenika.winking smiley

Jinak bych tu musela moc dlouho vypisovat co jeste mam rada. Z klasiky moc a moc, z folku moc a moc, z popu taky obcas neco,....atd. atd.

Datum: 09.01.2011 02:13

[url]

[/url]

Pro srovnání s CM Poctou.. smiling smiley

verze live

[url]

[/url]

nebo komorní verze

[url]

;feature=related[/url]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (09.01.2011 02:17)

Datum: 09.01.2011 02:15

tohle byla vzdycky moje srdecni zalezitost od Bacha, to jsem si zamilovala jako celkem hodne male dite, kdyz si to otec porad poustel.

[url]
    [/url]

Nebo tohle, tedy ne od Bacha

[url]
    [/url]

A pak Dominiku Niku Niku..... grinning smiley winking smileyTedy to si otec nepoustel, to asi hralo radio.

[url]
    [/url]

Datum: 09.01.2011 02:26

Didi, já na Bachovi vyrostla, na houslových sonátách prozměnu, hrála jsem si je furt pryč..

No a dneska si potrpím na páně Tůmovu interpretaci, co varhan se týče. love smiley

• Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

Datum: 09.01.2011 10:18

Toccata a fuga D moll je asi nejprofláknutější věc od Bacha. Naživo v nějakém akusticky povedeném kostele je to ale docela zážitek. Asi nejvíc se mi líbila v kostele sv. Eustacha v Paříži. Z toho šel mráz po zádech.Naprosto fantastické varhany a akustika.

Kvůli takovýmhle skladbám jsem si kupoval domů pořádný hifi. winking smiley

• Status: expert

Datum: 09.01.2011 11:08

jééje holky to jste mi zase připoměly skladeb na které už jsem pozapoměla, Zuzana Navarová, Marián Varga, toho Jindru Kejaka tak toho jsem vůbec neznala.

Kerie Labutí jezero v akrobatické podobě nemělo chybu, něco tak náročného jsem ještě neviděla.

Tady se člověk vždycky potěší.

• Autor: Keria

Datum: 09.01.2011 11:30

Hanule, vies ze si tou prvou pesnickou trafila presne do pesnicky cez ktoru som sa so Zuzkou Navarovou "zoznamilaaaaaa" flower
    Varga mal pred tyzdnom na STV2 zazanm vianocneho koncertu so symfon.orchestrom SRo a pozvanymi hostami - vedela som o tom, len zial sa mi podarilo sledovat iba koniec...
    -------------------
    Inak dtto rada porovnavam rozne verzie tych istych skladieb... u toho isteho spevaka z rozneho obdobia, ale aj v prevedeni inych....fakt to casto je uz o uplne inom... smoking smiley
    ------------
    Didi, ten je dobryyyy...vidis, dalsi priklad ako moze niekto vediet ...a nikto o tom zatial nevedel...( hm...jednoducho svet hudby je casto plny "nahod"...kolko uzasnych spevakov, hudobnikov existuje...a ci sa stanu slavni a znami pre siroke masy, alebo nie...je vzdy viac ako otazne...)
    -----------------------------
    Hihi, dalej by som sa uz zamotala...lebo objavovat v svete hudby je veru stale coooooo! (...aj na nete - kde inde by som sa napr. dostala len tak k cembalovym skladbam grinning smiley
    [url]
    =related[/url]
    ...ale casto pocuvam hudbu aj na TV hudobnych kanaloch - kde si vyberam skor tie s klasikou ...zo vcerajska mi stale "znie" Aretha Franklin
    [url]
    [/url]

Datum: 09.01.2011 11:51

Jeste neco treba pro posimrani narodniho ega.winking smiley Sice kluci nevyhrali, ale potesili me a hlavne, jak Nemcum spadla celist, kdyz jim predtim byli ponekud pro smich.

[www.clipfish.de]

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 09.01.2011 12:03

K Radůze, nevím, jeslti jsem to už někde psala, já byla prvně na jejím koncertu v Balbínově poetické hospůdce před lety a byl to zážitek. Bylo nás tam v malém prostoru narváno tak, že se nedalo projít. Ta atmosféra byla neopakovatelná, myslím si, že u kasického koncertního sálu to nemůže být ono.

Doma máme celou sbírku Bacha na vinylu, teď už mám zas možnost si něco pustit, ale zatím jsem u Oty Petřiny grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Cizí řeči Tulipány Motta, citáty, myšlenky, výr..

Učíte sa? Já neustále bojujem s angličtinou. Som zkúsený začiatočník. Prvé lekcie ovládám dokonale,jjelikož som začínala viackrát. Teraz sa mi podari

Autor: anny - 19.04.2010 22:09
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 146

Ahoj. Diskuzi o mých nejoblíbenějších cibulovinách jsem našel jenom v Galerii. Tak snad nevadí, že i zde jednu založím. Tulipánky máte určitě rád

Autor: HonzaPM - 21.04.2010 12:31
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 119

Občas na nějaké moudro narazím a duševně se jím nabažím. Mám ráda jejich hloubku. Jaké motto máte rádi a co jste kde přečetli k zamyšlení.PRUNED

Autor: Arturka - 04.05.2010 20:27
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 209
Blog: Vole, jsem jakoby starej…. Liško, chceš panáka? Tulák se vrací

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Liško, chceš panáka? Tato věta zněla v denním baru starého hotelu Palace na rohu Jindřišské a Panské dost často. Stejně jako „Liško, koupíš mi panáka

Autor: Blb - 07.05.2011 11:53
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 9

Dobrý den, tak mně tady máte. Kde jsem byl? Pořád ve svém bytě, ven jsem vylézal jen s Tobískem a také do Thomayerky na operaci kýly. Mezi lidi se mi

Autor: Blb - 06.10.2011 15:36
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 17
Galerie: Každý počítač ná své mouchy To je žrádlo!  
  Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
To je žrádlo!
Autor: Blb - 01.08.2010 18:38
Rubrika: Co dům dal - Komentářů: 12

Adresář: http://www.hudba2000.cz   

Hudba2000 prodejna raritních hudebních nosičů CD,DVD,LP. Celkem více než 750 tisíc titulů. Novinky, akce rarity. www.hudba2000.cz

Autor: netia - 28.07.2008 17:38
Rubrika: Kultura - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.