pátek 26. dubna, 03:08 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vřesoviště

Datum: 18.04.2007 14:17
 
p1010693.jpg

Máte některá?

Dám sem foto nově založeného z loňska a pak přidám letošní fotky.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 16.05.2018 16:58
     
    img_20180516_170141.jpg
    Další fotografie:

    Znáte mě, střihoruký Edward. Loni jsem Milky Way obrala fest, nevešel se už ;-). Nestěžuje si.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (16.05.2018 17:21)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vřesoviště

     
     
  • Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 16.05.2018 17:27
     

    Anavi, tak odhadem. Do jak starého dřeva, zhruba.Letos bych ještě nechala na rehabilitaci a příští jaro zkusila.A je parádní thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (16.05.2018 17:28)
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 16.05.2018 21:54
     

    Anavi eye popping smiley eye popping smiley Ta prvni fotka je pred strihem? Ja myslela, ze pisou, ze cornusy pomalu rostou a proto jsou tak drahe...

    Je krasny!! flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 09:30
     

    Betasko, ta první fotka je z letoška, loni byl velmi rozložitý, tak jsem ho na podzim fikla. Co "přečuhovalo", to jsem ustřihla. Někde dvacet cm, jinde metr. Která větev "trčela" (což je ale v pořádku, tento cornus roste hodně do šířky), tu jsem vzala. Sice tím vlastně ničím ten původní habitus, ale mám málo místa a dopřát jsem si ho chtěla. confused smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 16:35
     

    Ale prave i tak je to macek poradny! Takze strihem se nejak neomezuje kveteni? To je skvele! flower smiley

    Dnes jsem si volala do mistniho zahradnictvi a snad by mi tu floridu rubru meli nachystat, tak jsem na ni zvedava love smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 17:15
     
    dsc00006 (9).jpg
    Další fotografie:

    Ivčo díky, tak to ho střihnu. je to takovej čertík. winking smiley

    Dnesk jsem ho vyfotila pro tebe Betas. Detail květu je stejně nejhezčí. Cornus kousa Copacabana. winking smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 17:57
     

    Dekuji Gabco. Detail kvetu je krasny flower smiley flower smiley Jak dlouho ho mas? Roste pomalu?

    Nekde prave pisou, ze roste pomalu, Anavi ma obrika, tak ja prave nevim... U nas vse roste pomalu, tak abych nemela roky nejake mini miminko... smiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 18:01
     



    Betas napsal(a):

    Dekuji Gabco. Detail kvetu je krasny flower smiley flower smiley Jak dlouho ho mas? Roste pomalu?

    Nekde prave pisou, ze roste pomalu, Anavi ma obrika, tak ja prave nevim... U nas vse roste pomalu, tak abych nemela roky nejake mini miminko... smiling smiley

    Betas, mám ho od loňského května, takže rok. Zas tak pomalu neroste. Zkusím dohledat fotku.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 18:03
     

    Davala jsi mu raselinu a nebo nejakou zvlastni peci?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 18:04
     
    dsc00046 (6).jpg
    Další fotografie:

    winking smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 18:05
     

    Az ted me napada.... vsechny ty vase kousky maji kvety zaroven s listy... ale ten muj vysneny krasavec kvete, kdyz jeste nema listy...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 18:15
     



    Betas napsal(a):

    Az ted me napada.... vsechny ty vase kousky maji kvety zaroven s listy... ale ten muj vysneny krasavec kvete, kdyz jeste nema listy...

    Aspoň ty květy víc vyniknou. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 19:38
     



    Betas napsal(a):

    Dekuji Gabco. Detail kvetu je krasny flower smiley flower smiley Jak dlouho ho mas? Roste pomalu?

    Nekde prave pisou, ze roste pomalu, Anavi ma obrika, tak ja prave nevim... U nas vse roste pomalu, tak abych nemela roky nejake mini miminko... smiling smiley

    Ten tvůj roste patrově a nemá se stříhat. Mně za 2 roky narostl asi o 30 cm. Vlastně první rok skoro nepřirostl, teď roste rychleji. Mám jiný, ale asi rostou přibližně stejně winking smiley Já kupovala u nás v zahradnictví, byl asi 70 cm vysoký, docela košatý keřík, kvetoucí a stál necelou stovku winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 20:08
     

    [www.facebook.com] tak takové rododendrony má Vláďa Jakl . koupil domek s velkou zahradou a tohle tam roste..o tom domku se zahradou už psal kdysi ,.tak se mu to povedlo koupit thumbs down , což mu moc přeju . je to člověk , který zahradě dobře rozumí thumbs down thumbs down thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (17.05.2018 20:11)
     
  • Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 17.05.2018 20:12
     

    Kájo, já nic nevidím, asi je to jenom pro členy skupiny nebo přátele winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.