pátek 26. dubna, 13:54 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: jaxi
Status:

Shrnutí praktických rad stravování podle LK

Datum: 12.11.2009 13:35
 

Praktické rady vypsané z knížek LK. Prosím, vpisujte jen praktické rady, diskuze je jinde flower smiley

 

...je třeba položit otázku sám sobě: Mám hlad? A je docela jednoduché si na ni odpovědět.

Když ANO, tak se trošku něčeho najím, když jím pomalu - stihnu zaznamenat ten pocit, když už mám dost, a tak prostě nepokračuju.

No a když hlad nemám, tak i kdyby se kolem mě dělo cokoliv, tak prostě nejím. Je to v podstatě velmi jednoduché, ale zároveň i komplikované v tom smyslu, že se necháváme nutit, strhnout se situacemi a neposloucháme hlas svého těla,

když se tohleto naučíme - podle názoru LK - máme vyhráno.

První týden - se vám může zdát, že sníte poměrně hodně, ale to pomine, pokud budete skutečně naslouchat hlasu svého těla.

Druhý týden - už budete jíst méně, třetí týden možná ještě méně, a pak vám bude stačit úplný průměr nebo minimum.

 

Jak dlouho se na dietě hubne, není vpodstatě důležité, protože tahle dieta má nejenom hubnoucí efekt, ale naučí vás i novému stylu stravování. Je to svým způsobem druh nového životního stylu stravování.

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil jaxi (12.11.2009 19:37)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Invertní cukr a Rostlinná šlehačka - Márčí

    Datum: 05.01.2010 16:33
     

    Každá rostlinná šlehačka obsahuje mléčnou bílkovinu a podle L.K. je jí tam stopové množství,takže nemá tloustnoucí efekt.

    Invertní cukr je směs fruktózy a glukózy,tak že je 100% vhodná pro dělenku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Invertní cukr a Rostlinná šlehačka - Márčí

     
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Program na recepty - Sindy t.

    Datum: 05.01.2010 16:38
     

    ... stáhněte si program na receptí

    ky ,v pravo nahoře je downloand!![sonam-soft.net]

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Houby

    Datum: 05.01.2010 16:50
     

    Houby jsou neutrál

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Cuketa místo brambor do salátu

    Datum: 05.01.2010 16:52
     

    Cuketa do cuketového salátu - náhrada za brambory - Márčí

    Cuketu povařit ve slupce a pak nakrájet na kostičky.winking smiley Může se po uvaření a vychladnutí taky oloupat,ale já ji mám ráda i se slupkou.winking smiley Pokud by se pře vařením cuketa oloupala,tak by se rozvařila,má totiž tendenci nasát ještě víc vody a rozváří se.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Rozinky - Inava

    Datum: 05.01.2010 16:57
     

    rozinky (sušené ovoce) do čistícího dne nepatří...

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Tavený sýr

    Datum: 05.01.2010 20:51
     

    ...je čisté zvířátko, ale doporučujeme ty sýry, s nízkým obsahem tuku....

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Náhrada tvarohu - Márčí

    Datum: 05.01.2010 20:52
     

    ... udělat falešný tvaroh z jáhlové kaše,připravený stejným způsobem,jako ten z tofu, dochutit citrónovou šťávou a rozinkami...

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Karobová tyčinka s kokosem

    Datum: 05.01.2010 20:55
     

    ...přesně to obsahuje:strouhaný kokos, rostlinný tuk, krystalická fruktóza, karobový prášek, lecitin a vanilkové aroma -díky obsahu fruktózy - ve zvířátkách - při nejvolnějším grafu....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaxi (05.01.2010 20:59)
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Puding

    Datum: 05.01.2010 21:06
     

    - skupina rostlinná, ale pro dělenku platí pravidlo - dělat ho z prášku neobsahujícího cukr a ze sójového mléka, osladit se dá medem - nejlépe lučním nebo fruktózou

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaxi (06.01.2010 12:02)
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Jak na svíčkovou-Márčí

    Datum: 05.01.2010 21:06
     

    Když dělám svíčkovou při kytičkách,tak používám sušené sojové mléko Zajíce s příchutí smetany,aby to nebylo moc tučné,pokud udržuješ,ta je výborná rostlinná smetana.thumbs down Dělávám ji buď ze sojového masa a nebo tofu a taky je výborná ze seitanuwinking smiley .Když ji dělám ve zvířátkách tak aby nebyla řídká ,tak tam dám hodně kořenové zeleniny a pak ,až je uvařeno,vyjmu maso a zeleninu rozmixuju a přidám na zjemnění šlehačku.mls smiley thumbs down Džím palce ať se dílko podaří!!!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaxi (05.01.2010 21:10)
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Čerstvé fíky

    Datum: 05.01.2010 21:20
     

    OVOCE

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Snídaně

    Datum: 06.01.2010 12:29
     

    Tělo se dopoledne čistí,pro ty které nepotřebují sídat doporučuje L.K. až oběd a během dopoledne jen ovoce. winking smiley Já ten případ nejsem,musím se ráno najíst,tak pro případy jako jsem já doporučuje vydržet do 9 hod.Přesně cituju co píše ,,Pakliže potřebujete ráno snídat,snažte se jíst až po 9 hod. ranní ,protože ráno se tělo nejvíce čistí. winking smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Hrách,hrášek - fazole, fazolky

    Datum: 07.01.2010 14:18
     

    Takže fazolky zelené a hrášek zelený ať už mražené,nebo sterilované jsou neutrál,čili zelenina.Sušené fazole a sušený hrách jsou luštěniny,takže kytičky.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: DIA BeBe Márčí

    Datum: 07.01.2010 17:42
     

    No,já se na ty dia bebe taky dívala,taky si myslím,že té syrovátky je tam stopové množství,no a těch arašídách je to psané skoro u všech pečných výrobků,takže si myslím,že by jsme je mohly. winking smileyVzhledem k tomu že obsahují rostlinný tak ,tak pro hubnoucí opatrně.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Vegetariánské salámy - Márčí

    Datum: 07.01.2010 17:44
     

    Vegetariánské salámy,které obsahují vaječnou bílkovinu,čili bílek nee!!! nono smiley nono smiley nono smileyJe to opravdu čistý vaječný bílek a ten se s kytičkama nemůže.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.