pátek 26. dubna, 13:09 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Tantau

Datum: 05.03.2012 09:35
 

[www.rosen-tantau.com]

[fotki.yandex.ru]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (08.03.2012 16:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 13
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 06.09.2013 14:11
     
    dscn4450 first lady.jpg
    Další fotografie:

    že jo? myslíš ,že jsou takoví ?? možná jsou.... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (06.09.2013 14:13)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Tantau

     
     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Tantau

    Datum: 06.09.2013 14:22
     

    .... a mohli by platit i v naturáliích, viď? :-))

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 06.09.2013 14:27
     

    tak to už raději ne . na podzim přijdou nějaké růže a mám obavu , že je budu muset rozdat .. nemám je kam zasadit a co hůř - zdraví je špatné , nemůžu chodit . thumbs up .

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Tantau

    Datum: 06.09.2013 15:13
     

    Tak to mne mrzí, tělo je prevít. Mne dlouho zlobily klouby a celé tělo, dostala jsem na to, když nic nezabíralo, homeopatika (vím, že na to spousta lidí nevěří, ale my máme dobré zkušenosti i s malými dětmi, kde placebo efekt nefunguje) a je lépe. Ale s některými potížemi už se toho moc nenadělá, člověk se holt musí zvyknout a přizpůsobit se. :-(

     
  • Autor: Rosekiss
    Status: nováček

    Re: Růže Tantau

    Datum: 15.10.2013 22:12
     

    Kaaj - psala jsi, že Giardinu jsi měla omotanou na zimu béžovou textilkou, tím myslíš jutový pásek pro obalování stromků, nebo něco jiného smiling smiley ? Letos jsem Giardinu objednala, tak mě zajímá jak jí chránit před mrazy.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 16.10.2013 07:32
     
    dscn6043 ashram.jpg

    flower smiley ahoj - béžová textilka je netkaná textilie béžové barvy . nevím už kolik je v ní metrů- asi pět ,šířka asi 1,5 m / přeloženo na uzší pruh /. nevím přesně . letos nekupuji , použiju loňskou .-- je silnější než bílá ..ta se mi neosvědčila. tenká , trhala se a moc nechránila .k dostání v marketech .

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Tantau

    Datum: 16.10.2013 17:46
     

    Já balila do černé, protože jinou jsem nesehnala a taky dobrý. Zabalila před mrazy koncem ledna a zavčas odmotala, aby se nepařily při jarním sluníčku,černá slunce přitahuje. Všechny přežily skvěle. Letos jsou prý ty béžové textilky v Hornbachu za asi 75 korun. To je dobrá cena, pak se textilky schovají a použijí opakovaně. Když je nejhůř, balíme i nějakými starými plachtami, co se najde.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 16.10.2013 19:10
     
    dscn1493[1].jpg

    jo jo -i já měla jednu popínavku v černé - pochybělo . taky klemíky v cíchách po tchyni .. teď je Montanatak narostlá , že uvažuju o úmyslném zmrznutí .. stíní mi záhon v délce asi 8 m . winking smiley 

    tohle narostlo až k zemí po celé délce -- no děs.

     
  • Autor: Rosekiss
    Status: nováček

    Re: Růže Tantau

    Datum: 16.10.2013 23:48
     

    Kaaj - ty obaluješ i klematisy, všechny nebo jen některé choulostivé?

    Ten bílý je krásný!

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 17.10.2013 06:56
     
    dscn5050 colette.jpg
    Další fotografie:

    ahoj - přikryla jsem jen Montanu - jiné vydrží . možná i ta Montana , ale kolegyni zmrznul - tak pro jistotu .

    vzpomínka na dvě krásné růže -- Colette a Caramella flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Růže Tantau

    Datum: 25.09.2019 01:22
     

    Já růže přímo miluju, ale bohužel bydlíme v bytě uprostřed města, a tak je nereálné, že bych je mohla pěstovat. Manžel naštěstí o mém neutěšeném snu ví, a tak mi alespoň každý měsíc objednává růže z [www.florea.cz] Myslím, že je to od něj hrozně moc pěkné gesto smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Růže Tantau

    Datum: 25.09.2019 19:26
     
    dscn1098.jpg
    Další fotografie:

    Káji, ikdyž staršího data, ale nádherné !!! mls smiley thumbs down

    Augusta Luise - Aquarell - Lavender Ice - Blue Parfum - Johann Wolfgang von Goethe

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 25.09.2019 19:41
     
    camelot.jpg

    máš je taky krásné - a ten konryhel je v kyticích fakt úžasný thumbs down

    Camelot -

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Růže Tantau

    Datum: 25.09.2019 21:10
     

    Jarko, Kajo, nadhera!

     

    Kajo, Camelota mam objednaneho na podzim, muzes mi rict svoje zkusenosti s nim?

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Růže Tantau

    Datum: 25.09.2019 22:19
     

    Kiko, Camelota mám taky. Kája, určitě poreferuje, jak se u ní daří. Já ho mám asi 5 let, furt říkám, že půjde. Zdravý, hydra, voní to jo. Ale nemá od začátku výdrž květů 1 - 3 dny, bohatost 1 vlny je hodně, pak jenom sem tam prokvétá, spíš ne, špatně opakuje. Mám ho na výpeku před barákem, možná chce polostín, nevím. Třeba se chová jinde jinak, květ je krásný, voňavý ale ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.