pátek 26. dubna, 06:21 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: suee
Status:

Rovnátka

Datum: 27.01.2009 15:00
 

Dnes jsem byla poprve na ortodoncii sad smiley Moje zuby maji do rovnosti daleko a rozhodla jsem se s tim neco udelat. Teda spis me k tomu donutila moje kamaradka zubarka. Rovnatka jsem nosila v detstvi vse bylo ok ale postupem casu je to zase horsi. Ted by mely jit ven 2-3 zuby sad smiley nevim jestli to mam podstoupit....Zatim jsem objednana na otisky, RTG a pujdu i k paradentologovi aby zjistil jak to s temy zoubky vypada....Mate nekdo osobni zkusenost? Nebo vase deti?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 16:02
     

    Suee,zkušenost nemám,ale asi bych si zdravý zuby trhat nenechala.K tomu mám ze zubaře šílenou hrůzustydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rovnátka

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 16:09
     

    Ja prave taky sad smiley ale mam ty zuby fakt hrozny, jak rozvracenej plot u zahradky grinning smiley a s postupem casu to bude horsi a horsi....

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 16:13
     

    Sem se ti na ty zuby měla kouknoutwinking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley měla bys odbornej posudekspinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 16:16
     

    Mojí dceři chtěla rovnátková zubařka trhat 6!!! zubů, že prý je to naprosto nezbytné, jinak to prý nepůjde. Že má příliš malou čelist. Nesouhlasila jsem s tím a šla k jinému zubaři. Netrhal jí nic a zuby má po třech letech nošení trvalých rovnátek krásně rovné a kupodivu se jí tam vešly všechny zuby. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 17:01
     

    Dcera na rovnátka taky chodila...ale měla ty vyndavací, jen na noc. A doktorka děla, že maminka by si je taky zasloužila. Maminka se na to vykašlala. confused smiley

     
  • Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 17:29
     

    Moni u nás to bolo úplne ako u vásgrinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 19:07
     

    Suee, já viděla tvůj chrup v úsměvu naprosto dokonalý. eye popping smiley No každopádně zkušenost mám, čerstvou. Dnes jsem nasraná, že jsem to neabsolvovala už dávno, ale až jako ofoukaná větev. Jenže mi to nikdy nikdo nenabíd ani nedoporučil. Měla jsem je rok a kousek a nelituju ani omylem.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 21:45
     

    Mladej měl taky vyndávaci rovnátka, ke konci když si je večer nandával tak se mu obracel kufr grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 22:03
     

    Suee, já je měla rok na vysoký škole, bylo mi asi třiadvacet, a děkuju Bohu, že jsem nevycouvala. Kdysi jsem k tomu psala hotovej román na jeden server - pokusím se to najít a kdyžtak zkopíruju.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 22:14
     

    Tak jsem to nenašla, to co jsem myslela, ale tohle jsem psala na Living:


    Re: Rovnátka v dospělosti
    OdeslatNapsal: Čtv 28. Zář 2006 19:24:34
    od evacek
    Já měla rovnátka taky asi v šestadvaceti, na rok, z estetických důvodů (nutno říct, že mi to úplně změnilo život, samozřejmě k lepšímu) a šla bych do toho znovu, i když je mi skoro 32. Přijde mi jedno, jestli je to v pětadvaceti nebo v pětatřiceti a jako starší paní se teda opravdu necítím, tak vnímám spíš svojí matku :lol:. Pravda je, že se stoupajícím věkem mají zoubky tendenci vracet se tak jak byly zvyklé, mně se to taky postupně trochu vrátilo, ale pořád je to pohoda. A pokud jde o to, jak si člověk bude připadat - jakýkoli pocit nepatřičnosti odezní do 14ti dnů (říkal můj zubař a měl pravdu), a pak ať si všichni trhnou nohou. Jestli si to můžeš dovolit finančně, tak do toho jdi. Když jsem se rozhodovala, říkala jsem si, jak rychle utíká rok - třeba od Vánoc k Vánocům, to je v životě okamžik! Ani se nenaděješ a budeš to mít zase z krku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 22:21
     

    Tak třiadva nebo šestadvacet???? winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 27.01.2009 22:27
     

    Se nepo, kdo si to má pa?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 09:24
     

    Stano diky moc!! doktorka mi rikala ze je to tak na 2roky, ale i to se da vydrzet....Financne je to teda zahul,kazde patro 6tis plus dodatecne neco za dalsi dratky sad smiley ale do zdravi investuju rada, bojim se ze ve 40 budu kolozuba baba!

    Majko kdyby ses koukala poradne nono smiley grinning smiley videla bys des a hruzu grinning smiley grinning smiley To fakt stacil jen rok? a trhali vam nejake zuby Majko, Stano? toho se totiz ja bojim nejviceye rolling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 09:34
     

    Trhali mi jednu stoličku, nic to nebylo, vždyť ti to umrtví. Akorát je to hnusný, když necejtíš hubu, a samozřejmě cestou domů potkáš dvacet známých, který jsi neviděla x let, zrovna když ti tečou sliny s pusy a nevíš o tomgrinning smiley grinning smiley . Ideálně bývalé lásky nebo všelijaký současný ctitelegrinning smiley . Doporučuji zajistit odvozgrinning smiley grinning smiley . Pak ještě pár hodin je to sranda, třeba když jíš polívku, už jsi narazila lžící na pusu, ale nic necítíš, takže si to chrstneš do nosu, jojo, sranda. Pak je to tak týden, čtrnáct dnů takový všelijaký, ta pusa není zvyklá, takže tu aft, tu něco podrápanýho drátem, navíc si připadáš trochu hloupě, ale garantuju ti, že po 14ti dnech ti to bude jedno - prostě to nejde dělat si hlavu z rovnátek 24 hodin denně. Budeš muset být opatrná na nějaká jídla, ořechy a tak, občas se ti něco zasekne, takže ti bude ze zámečku čouhat kus masa a budou to vidět všichni až na tebe,...grinning smiley Ne, jde jen o zvyk, budeš mít s sebou kartáček pro zichrwinking smiley. Já nelitovala ani vteřiny.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.