sobota 27. dubna, 12:43 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: suee
Status:

Rovnátka

Datum: 27.01.2009 15:00
 

Dnes jsem byla poprve na ortodoncii sad smiley Moje zuby maji do rovnosti daleko a rozhodla jsem se s tim neco udelat. Teda spis me k tomu donutila moje kamaradka zubarka. Rovnatka jsem nosila v detstvi vse bylo ok ale postupem casu je to zase horsi. Ted by mely jit ven 2-3 zuby sad smiley nevim jestli to mam podstoupit....Zatim jsem objednana na otisky, RTG a pujdu i k paradentologovi aby zjistil jak to s temy zoubky vypada....Mate nekdo osobni zkusenost? Nebo vase deti?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 09:37
     

    vis ze s tim jidlem se na to docela tesim eye rolling smiley aspon totiz nebudu tolik jist stydlin smiley nebude se mi totiz chtit pokazde cistit zuby....grinning smiley 

    Me jich prave bude trhat asi vic sad smiley sad smiley vloni mi trhali osmicku tak vim vo co go.....to teda bylo jak u reznika, protoze tam dost blbe lezela, ale normalni zuby snad pujdou lehce confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rovnátka

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 09:40
     

    Jo, to zhubneš, to je fakt, aspoň se to říká, myslím, že jsem zpočátku taky zhubla, asi čtyři kila. Ale to je taky jen než si zvykneš. Já opravdu záhy zjistila, že se nestydím chodit s rovnátkama, ne víc, než chodit s křivýma zubama. (Teda trochu se mi to vrátilo, to mě štve, ale že bych se do toho hrnula znovu, tak skvělý to zas nebylogrinning smiley .)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 11:27
     

    Netrhali mi nic, já mám tu mordu velkou dost. A nezhubla jsem ani deko. Co s image týče, prý jsem v nich vypadla mladší grinning smiley

    Galad mi jednou povídá, ty seš jako puberťák... no a těma rovnátkama jsi to fakt vyladila.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 11:55
     

    Majko grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak to u me neni potreba, me za chvili ani nepusit do kina na film od 18 winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 12:05
     

    se máš winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 13:27
     

    Ty mas co vykladat......winking smiley (soudim teda pouze dle fotek eye rolling smiley )

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 16:29
     

    Jak to tady čtu...Já mám zase obrácenej problém..zubů míň, ještě prohozený a navíc i mléčňáky.. grinning smiley grinning smiley

    žádný rovnátka na to nejsou.. grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 28.01.2009 16:49
     

    Jsem si ted cetla neco na netu a vubec z toho nemam dobry pocit, zubare moc nemusim a to co me ceka thumbs up jsem posera a bolest nemam rada, asi jako kazdy....

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 13:28
     

    Tak uz mam za sebou otisky, jediny prijemny bylo ze mi je delal peknej mladej doktor, takze jsem se hodne krotila...jinak teda bleee thumbs up Zacatkem brezna si jdu pro lecebny plan, dozvim se co a jak se bude dit....se teda vubec netesim sad smiley

     
  • Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 14:15
     

    śuee-neboj tak si na ne zvykneš,že ked ich odložíš,budú ti chýbaťwinking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 14:22
     

    Suee, neboj see, čovečee, taková velká holka! Nic to není. Uteče to jako voda.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 14:25
     

    Kdyz si ctu tady vas tak se nebojim flower smiley kdyz zacnu cist presny postup a pocity kohosi na netu, mam z toho hruzu! To znamena uz budu cist jen vas grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 14:41
     

    Proč to někdo píše na net hororově, to nechápu. Mně to nevadilo snad doopravdy ani trochu. Fakt jen ten týden, 14 dní, než si pusa a hlava zvykla. Pak jsem začala novej život - ne nešťastná z křivých zubů, ale šťastná a pyšná, že jsem to začala konečně řešit. Jo, byla jsem pyšná na rovnátka.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 16:02
     

    Suee...to bude v pohodě, počkej za rok..budeš ráda, žes do toho šla.. thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 17:37
     

    No já si prvních pár dnů říkala, že to nemůžu přežít, jak jsem měla rozedranou pusu od těch drátů a zámečků. No ona si ta huba nakonec zvykla, udělaly se asi mozoly na těch správných místech a bylo po problému.

    Takže pro začátek je třeba si vzít od dokktora vosk na zalepení těch ostrých výčnělků. A pozor, aby nebyl starej a šel zpracovat. Já měla nějakej hnus, co se pořád drobil a nemohla jsem ho pořádně rozhňácat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.