sobota 27. dubna, 11:06 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: suee
Status:

Rovnátka

Datum: 27.01.2009 15:00
 

Dnes jsem byla poprve na ortodoncii sad smiley Moje zuby maji do rovnosti daleko a rozhodla jsem se s tim neco udelat. Teda spis me k tomu donutila moje kamaradka zubarka. Rovnatka jsem nosila v detstvi vse bylo ok ale postupem casu je to zase horsi. Ted by mely jit ven 2-3 zuby sad smiley nevim jestli to mam podstoupit....Zatim jsem objednana na otisky, RTG a pujdu i k paradentologovi aby zjistil jak to s temy zoubky vypada....Mate nekdo osobni zkusenost? Nebo vase deti?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 18:11
     

    Suee, my máme taky otisky za sebou, já tedy nee, ale synátor, mi se dělalo zle za něj , když mu to cpali do pusy.... koncem února si máme přijít s krabičkama, jsem zvědavá...měl by mít jen ty na noc, ale ještě ho čeká trhání dvou zubů, nějak se mu nevejdou do pusy...takže rovnání zubů ZDAR! ať máte krásný úsměvy...flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rovnátka

     
     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 18:14
     

    Jo a ještě tady sehnat ortodontistu, to je paráda!!!objednávali jsme skoro rok, protože do Prahy se nám moc dojíždět nechtělo...sad smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 05.02.2009 18:21
     

    Holky diky moc, strasne mi to pomaha ty vase rady a to je jeste ani nemam flower smiley

    Drndo je fakt ze dneska jsem tam zaslechla "nove pacienty nebereme" ja tam jsem pres svoji kamaradku zubarku, ortodontistka je jeji byvala spoluzacka....pokazde tam sedi v cekarne dost lidi, spis deti ale je fakt ze i dost dospelaku (nepocitam rodice jako doprovod winking smiley )

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 22.05.2009 11:56
     

    Ahoja Suee, zaznamenala jsem Tě v kytiškách a vzpomněla si na rovnátka....Jakpak to u Tebe dopadlo????

    Syn už má dva -druhé-zuby venku, trošku mám teď obavy, aby fakt neměl mezery, aby se to srovnalo....nemám z toho vytržení dobrý pocit...vytrhli mu 4 nahoře....sad smiley

    I když paní doktorka říkala, že až se to všechno srovná, bude mít nádherný zubyconfused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 22.05.2009 12:07
     

    Drndo taky jsem kušnila jako, že klukovi trhali asi v 13 letech 2. zuby doktor mě sprdnul a vysvětlil, že prý 4. jsou v puse na nic. Kluk je už dlooouho dospělej a zuby má pěkný.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 22.05.2009 12:26
     

    Drndo ja to zatim odlozila stydlin smiley az na leto z osobnich duvodu, ale pak me trhani ceka taky. Pokud ma malou celist jako treba ja, tak tam ty zuby jsou opravdu zbytecny. Videla jsem svuj rentgen a je to tam fakt namackany zkrouceny na prvni pohled je videt ze je tam toho moc sad smiley me slibuji trhat celkem 2-3 zuby, vcera jsem byla u sve normalni zubarky a zjisitily jsme ze mi roste nahore osma, tzn. zase se mi to tam bude vic tlacit angry smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 22.05.2009 13:00
     

    Jajo, tak můj syn je úplně stejný případ a říkali mi úplně to samé, že 4 jsou na nic a špičáky a 5 do budoucna důležité... tak snad to dopadne stejně...

    Suee, ano má malou čelist, zuby se mu prostě do h..y nevejdou, navíc má prý mohutně založený 8, ...takže až vylezou, bude to prý Ok, ale jestli bude po mě, jako že zatím je, tak mu nevylezou snad nikdy....jak jsem stará tak jsem moudrá jen napůl, no jo vlastně vůbec, protože ty dole mi vyrvali hned jak vylezly...grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 16.04.2010 17:25
     

    Tak jsem dnes zahájila činnost uvolnování místa v čelisti sad smiley a hned ležící osmičkou. Jsem pár hodin po zákroku, už to přichází k sobě a tuším, že mi moc veselo nebude, dostala jsem anitbiotika a jakýsi Aulin...vůbec se mi nechce ty prášky brát, ale bez nich to asi nepůjde, v dásni mi zůstaly 3 stehy, 2 dokoři se zapotili než ji vydlabali, ale podařilo se a musím je pochválit, zákrok skoro nebolel....horší to hold bude teď eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rovnátka

    Datum: 16.04.2010 18:14
     

    Kolegyně když říkala doktorovi, že žádný z prášků nepotřebovala, nechtěl věřit. Dělali jí osmičky.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 16.04.2010 20:25
     

    Suelko, Aulin je dobrý prášek - nejen analgetikum (lék proti bolesti), ale působí i protizánětlivě. Za celý život jsem sežrala asi tak platíčko prášků, vyhýbám se jim jako čert kříži, ale když jsem jednou za šílené bolesti krvácela z ucha, pomohla mi jediná tabletka aulinu dožít rána. Na ORL jsem se nechala slyšet, že jsem si vzala "asi nějaký hodně silný prášek", tak se ptali jaký - smáli se doktor i sestřička (ve smyslu tohle nic silného nebylo, nebojte). Dodneška si pamatuji jméno té účinné složky, numesulidum, že jo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.04.2010 09:15
     

    jo zoubky jsou prevíti.....já dostala na vytrženou osmičku Saridon......teď ho beru i na bolest hlavy. Dcerce v lednu a únoru trhali vždy dva a dva moudráky najednou......tý dali zase proti bolesti Coxtral.....ten já dostala když mě chytly záda a nezvedla jsem se z postele. Aulin dostává manž na bolesti zad...je po operaci páteře a já ho občas vezmu i na hlavu....někdy zabere někdy ne. tak držím palce, ať to moc nebolí.thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.04.2010 09:15
     


    suee napsal(a):

    Tak jsem dnes zahájila činnost uvolnování místa v čelisti sad smiley a hned ležící osmičkou. Jsem pár hodin po zákroku, už to přichází k sobě a tuším, že mi moc veselo nebude, dostala jsem anitbiotika a jakýsi Aulin...vůbec se mi nechce ty prášky brát, ale bez nich to asi nepůjde, v dásni mi zůstaly 3 stehy, 2 dokoři se zapotili než ji vydlabali, ale podařilo se a musím je pochválit, zákrok skoro nebolel....horší to hold bude teď eye rolling smiley thumbs up

    suee, tak se drž flower smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.04.2010 15:09
     

    Noc byla překavpivě v pohodě, dala jsem si ještě radší růžovku Ibalging smiling smiley ale kolem 11h dopo opět bolest tak jsem spolkla další Aulin, zabral tak, že člověk dalších pár hodni o ničem neví, akorát ta tvář eye rolling smiley vypadám jak pučmeloun, pardon vlastně pučmeloud grinning smiley celý den polehávám a pozoruji venku to úžasný počásko.

    Jo a stravuji se moka lžičkou, dnes jen activii a přesnídavku, překvapivě ani nemám hlad....

    Hanule měla jsem strach, že to je strašně silný, tak jsem ráda, že zas tak moc né.....začala jsem jíst i ti antibiotika, ale jen 3dny, když nic neléčím, tak snad nebude vadit, když je nedoberu.....bojím se zánětu sad smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.04.2010 15:36
     

    Jo a ta látka je nimesulidum, takže dobrý thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.04.2010 17:05
     

    Ta antibiotika máš právě proti zánětu, ne?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.