pátek 26. dubna, 20:12 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Politika

Datum: 19.01.2013 08:04
 

Takový weekácký Hyde Park. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 08:52
     

    Já jsem nejdřív fandila spíš Hillary, protože hulvátské chování Trumpa mi hodně nesedělo, ale postupem času jsem se přikláněla spíš k němu, ikdyž je to pro mě volba menšího ze dvou zel. Podobné, jako když se volí u nás. sad smiley

    Snad jeho tvrdost bude nasměrována správným směrem (protože si stále myslím, že osvícený tvrdý vládce může dosáhnout mnohem víc, než nějaké zmatené demokracie, jen si nejsem moc jista jeho osvíceností).

     
  • Autor: Reklama

    Re: Politika

     
     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 08:52
     

    Je to cvok, svým způsobem.Ale kampaň si mohl hradit sám a nejsou za ní až tak moc ty vazby na různé platící sympatizanty. Rozhodně svým způsobem i určitá další porážka klasických politických stran. Nebyl žádným favoritem republikánů ani typickým představitelm kariérního politika. Naopak. Tak teď jsem zvědavá, jak se k tomu někteří republikáni postaví.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 10:28
     

    Poprvé v historii se nastěhuje americký miliardář do státního bytu po černošské rodině - grinning smiley hláška z FB

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (09.11.2016 10:55)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 11:32
     

    Když není z čeho vybírat, tak výsledek musí být vždycky zoufalý. Pro mě je menší zlo Trump. Říkám, že je to takový americký Zeman.. tím hulvátstvím winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 11:53
     

    no anglicky neumím - ale Zeman se nám tady na Moravě zdá ne hulvát , ale velmi vtipný . winking smiley a na tu pakáž v Praze - myslím , že byla chyba , když se zrušil paragraf urážka hlavy státu . byl legurélně zvolen - tak je třeba to respektovat ..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 12:33
     

    kaaj, jsem tak "povrchní", že se některým jeho komentářům též směji. Připadají mi leckdy trefné totiž.

    A já vždycky říkám, že je někdy otázka, co je horší: Jestli to, když je někdo "na první pohled" hulvát,ale víš, co od něj čekat, než jestli je někdo elegantně oblečený, mluví jako kniha a je hulvát jaksi "uvnitř" a nejsi na to připraven. confused smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 12:43
     

    jo přesně-- tak třeba když Z. na návtěvě jatek zvolal ,,smrt vegetariánům a abstinentům '' . no tak to není hulvát , ale je s ním sranda. . nebo co řekl o Hillary? taky vtipné .. je to kráva a má toho dost na svědomí .

    nebo je v pořádku ten Horáček , co zveřejnil sumu o kterou obral nějaké chudáky - blbce co si vsadili a dnes jsou možná pod mostem?? vím - každý svého štěstí strůjce . ale není každému shůry dáno ..přitom jakou má ten minulost . smoking smiley

    škoda , že Klaus mladší je tak postižený . ten má velmi dobré názory . s tím naprosto ve všem souhlasím . za fotra nemůže . ono na FB nejsou jen fotky rodin a blbiny - ale i užitečné debaty . záleží na každém, co si tam vybere. je to o celém světě a názory různých lidí .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (09.11.2016 12:49)
     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 13:02
     

    Já nebádala vůbec nad tím, který z těch dvou by byl lepší. Hillary byla pro mě nepřijatelná, protože kritizovala Obamu, že nevedl víc válek. To je pro mě tak nepřijatelné, že to převáží všechno ostatní winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 13:30
     

    kaaj, Klause ml. čtu od jisté doby jedním dechem.

    P.S. A jak napsal trefně jeden diskutující na FB: Furt lepší křivá huba, než křivý charakter. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.11.2016 13:31)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 14:29
     

    Jak vás tady čtu, tak nemám co bych dodala......souhlas. thumbs downKájo, máš pravdu......FB je výborná věc k získání informací a taky k tříbení názorů.....vždycky je dobré mít názory ze všech stran a umět si svým vlastním rozumem vybrat. A se Zemanem máš plnou pravdu. coffe smiley Myslím, že ono je nejhorší, že lidi v rámci snu o bezbřehosti demokracie ztratili vlastní soudnost, o slušnosti, morálce a povědomí, co je už za hranou ani nemluvě..... sad smiley

    Anavi, jsem na tom jako ty.... smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 14:47
     

    Klause taky sleduji a většinou s ním bez výhrad souhlasím. Ale pokud si pamatuji, jeho otec míval taky takové rozumné projevy. Snad ho nebude následovat i dál. :-)

    Pročítám tam různé diskuze, kde se snažím orientovat mezi protichůdnými názory. Někdy je to fuška mít aspoň pocit, že se nenechávám dotlačit do názoru jen proto, že ho hlasitě projevuje většina. smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 16:06
     

    Quendery to napsala dobře. Bohužel u nás jsou lidi dost netolerantní. Kdo nemyslí stejně jako já, je můj nepřítel. A ti, co řvou na náměstích, to je špička ledovce. Já je nazývám "našimi demokraty". . Ale musím uznat, že ti křiklouni alespoň neničí obchody a nezapalují auta. V tomto směru jsme lepší než protestující v zemích od nás na západ. Holt, holubičí povahy, sice, tak se hodnotíme sami, ale možná je na tom kus pravdy. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 16:14
     

    Svět se asi zbláznil všude.

    [www.novinky.cz]

    Tohle po žádných ani hodně těsných volbách v USA v minulosti nebylo. Někdy mě tak napadá, copak za tím asi je.A to si říkají ti odpůrci demokrati. Jak úsměvné. A jen jejich náhled je ten jediný možný pohled.

    A k diskusi o Praze. Vlastní svět, kde už si ani neuvědomují mnozí, co je vlastně pravda. eye rolling smiley Vlastní zkušenost z rodiny. A to zpitomělost není velká. Spíš překvapení nad něčím, co si normální lidé myslí, že je normální...

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 16:30
     

    Kaaj, ja FB jen zprostředkovaně při různých závažných událostech. Ale hodně občas čtu debaty za články. FB je ale pohotovější. Kolikrát je k smíchu, jak se něco komentuje v běhu událostí, jak z toho čpí Přání otcem myšlenky. Bez ohledu na realitu. grinning smiley Zkopíruju kousek z jednoho komentáře.

    „Hillary Clinton má podle aktuálních dat 138% šanci na vítězství,“ napsal krátce před čtvrtou hodinou ranní Plesl na svůj facebookový profil. V té době již byl ve vedení republikánský kandidát Donald Trump.

     

     

    „Aby člověk pochopil, jaká je v Americe nálada, musí tam být,“ dodal pak v komentářích, kde zkritizoval i veřejnoprávní Českou televizi. „Veřejnoprávní média selhala na celé čáře. Ať vyhraje kdokoli. Řezníček a Kabrhelová jsou důvodem, proč neplatit koncesionářské poplatky,“ uvedl. Později dokonce dodal, že volební zpravodajství České televize je ryzí hrůza.

    Rýpl si i do CNN, které nazval Communist News Network. „Ona přece vede a vyhraje. O tom nemůže nikdo pochybovat. Teď to říkali na CNN,“ poznamenal. Krátce po čtvrté hodině pak dodal: „Lidi, klid! Na CNN říkali, že to nic neznamená a Hill vyhraje. Nejhorší smrt je z vyděšení. Dobře to dopadne,“ uvedl.

    V reakci na zprávu z finančních trhů pak Plesl napsal: „Happy Tuesday, Mr. President.“

    „Na tenhle screenshot jsem se těšil půl roku,“ dodal pak před půl pátou.



    kaaj napsal(a):

    jo přesně-- tak třeba když Z. na návtěvě jatek zvolal ,,smrt vegetariánům a abstinentům '' . no tak to není hulvát , ale je s ním sranda. . nebo co řekl o Hillary? taky vtipné .. je to kráva a má toho dost na svědomí .

    nebo je v pořádku ten Horáček , co zveřejnil sumu o kterou obral nějaké chudáky - blbce co si vsadili a dnes jsou možná pod mostem?? vím - každý svého štěstí strůjce . ale není každému shůry dáno ..přitom jakou má ten minulost . smoking smiley

    škoda , že Klaus mladší je tak postižený . ten má velmi dobré názory . s tím naprosto ve všem souhlasím . za fotra nemůže . ono na FB nejsou jen fotky rodin a blbiny - ale i užitečné debaty . záleží na každém, co si tam vybere. je to o celém světě a názory různých lidí .

    Anketa

    Donald J. Trump vyhrál prezidentské volby. Budete teď mít USA raději?

    91%
    9%
    hlasovalo: 1213 lidí
     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 16:41
     

    Ivik,přesně to jsem ráno říkala dceři, když byla docela v šoku. Válka je největší strašák. Tentokrát ale je to na opačné straně v USA. Většinou to byli republikáni, kdo měli válečnou rétoriku. Možná souvislost s těmi dary sponzorů. grinning smiley Ale za ruku jsem je nechytla.

    ivik11 napsal(a):

    Já nebádala vůbec nad tím, který z těch dvou by byl lepší. Hillary byla pro mě nepřijatelná, protože kritizovala Obamu, že nevedl víc válek. To je pro mě tak nepřijatelné, že to převáží všechno ostatní winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.