neděle 21. října, 15:05 Svátek má Brigita
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 6 z 80
  • Autor: babkaela

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 26.07.2017 07:30

dsc02486.jpg

Drahuško, dostávají všichni ráno granule a večer vařené maso s přílohou a zeleninou, teď momentálně je Chipsi s oběma holkami dole, nějaké soupeření nepomáhá. Ona to má tak nějak nastaveno, aby moc nepřibrala. Normálně to moc neřešíme, zas tak hubená není, ale teď bylo potřeba aby žrala trošku víc ... podle mne jen potvora vyžaduje větší pozornost.

Horác si sedl do mokrýho písku, má špinavou prdelku a ocásek.

• Autor: Reklama

• Autor: drahus

Datum: 26.07.2017 07:48

Aha, obdobně, jako u nás. Jen ráno granule občas, protože Sorbík pak moc přibírá, takže ten ráno jen symbolicky - 5 piškotů a v jednom je teď, přes sezónu vmáčknutá tabletka antihistaminika. Teď právě zkouším bez tabletky, ale je druhý den bez a začíná se opět drbat. uvidíme.. Neron dostává ráno trochu konzervy nebo teď, asi 10 deka škvarků grinning smiley (krmné)

Chipsi dbá o linii winking smiley Je blbý, když má štěnda, že blbě žere. To bych měla taky starost

• Autor: Evin
    Status:

Datum: 26.07.2017 10:20

Tak Regin, dnes Žofce love smiley moc držím palce a ať jste co nejdřív doma a AŤ JSTE UŽ V POŘÁDKU A V POHODĚ. Sice to nebude hned, ale ať to jde rychle k lepšímu winking smiley.

• Status: expert

Datum: 26.07.2017 14:49

Evin, díky. A jsem doma dřív než jsem si myslela. Dnes nebyla asi příznivá karma operaci. nono smileyVšecno se od rána nějak nedařilo. Žofka lítala a štěkala, asi od radosti, že pojede. To nemohl přežít Hercule a utekl na ulici. Pak jsem se ještě vracela domů pro pití. Cestou jsem dvakrát blbě odbočila. A když jsme tam dojeli a už měla Žofka napíchnutou kanylu, zjistilo se, že jí začíná nějaký zánět v uchu. Za deset let, co ji máme, nikdy neměla potíže s ušima.Teď se ani nedrbala, ani neklepala hlavou, dováděla jak štěně. Takže jsme to zabalili, může být riziko přenosu infekce do kosti a zákrok není neodkladný a jeli jsme domů. Měli jsme krásný výlet eye rolling smiley Žofce jsme koupili u nejbližší pumpy, nesměla jíst a ani jsem sebou nic nevezla, nebyl důvod, co nejméně nezdravou bagetu. Měla sýrovou a pak zmrzlinu v Poděbradech. Byla unešená jak malé dítě. Já už poněkud méně. A to jsem se ráno ještě polila kafem, když už jsme byli na cestě.Asi nebyl vhodný den. Opakování je osmého srpna

Datum: 26.07.2017 15:07

Regi, je to blbý, ale asi to tak opravdu mělo být. Je dobře, že neriskovali, protože to je opravdu závažný důvod. (Vím, jak u lidí a to je stejné riziko)

• Autor: Pinka

Datum: 26.07.2017 16:14

No tak ty pocity znám, jede se jako na hotovou věc a pak... To těžko zkousávám. Ale jak píše drahus, asi zasáhla vyšší moc winking smiley a přesto všechno zbytečné-čas, jízda atd- to tak mělo být. Tak příště už snad dobrý please smiley smiling smiley

Datum: 26.07.2017 16:21

Drahus, zas to tak tragicky neberu. Ono možná líp. Dědek nějak nestihl termín s podlahou, kterou dělal. To mě zas tak nepřekvapuje. Jak by se tu první dny s bandáží hrabala přes jeho přechodové můstky, mohlo by se jí něco ještě stát. Prostě osud tomu nebyl nakloněn. Zofka miluje cestování, z doktorů žádným stresem netrpí, dneska byla ještě víc než posledně v plné kondici eye rolling smiley. Víc by mě to vadilo bývalo s kocourem. Ten je z cestování vyřízenej. Cestou jsme se stavili v zahradnictví.

• Autor: babkaela

Datum: 26.07.2017 22:27

Regi, tyhle odložky čehokoliv jsou pro mne téměř na mrtvici a nakonec vždy zjisím ... jak píše Drahuška .. asi to tak mělo být a většinou jsou ku prospěchu. Je dobře, že i přes absenci příznaků, začínající zánět zjistili ... jsou dobří thumbs down . Asi je těch ušních problémů ve vzduchu dost ... před 14 dny jsme přeléčovali Gebby, dnes nosila Chipa levé ucho nějak stranou, hlavou netřepala, nedrbala se, ale začíná taky ... teď je to nejmíň potřeba. Říkal vet, že jsme již několikátí a v lékárně zásoby kapek nějak došly, museli objednat.

• Autor: skrblice

Datum: 26.07.2017 23:10

Jéééé, Elenko, Chipsinka má štěnda? to mi uniklo, kolik jich má? love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley.... jinak Olinka je fakt celá Chipsinka.

Datum: 27.07.2017 08:33

My jsme bojovali s ušima v zimě u Sorbíka, ale zánět to nebyl, jen se mu z neznámého důvodu stále děsně svinilo jedno ucho. Pak i mladému, ale stačilo jim ucho čistit dvakrát týdně obyčejnými kapičkami a zmizlo to. Uši jim kontroluji, zatím jsou v pořádku

Datum: 27.07.2017 10:06

Eli, musím říct, že odkládané věci taky moc nemiluju. Ale dneska to byl tak divnej den,že to tak asi mělo být.Nějak mě to ani tak nepřekvapilo a první, co mě napadlo, že je to snad možná dobře.Dalším pozitivním momentem byli nějací dva starší manželé, tak kolem sedmdesátky. Jak vyplynulo z hovoru, byli odněkud od Plzně a dceři jezdili pomáhat do Prahy, pokud pes marodil. Nebo o něj bylo třeba nějak pečovat. Měli devítiletou Akita Inu, velice trpělivě čekali, fenka byla na nějaké rehabilitaci. Byla operovaná na všechno možné, co se týče pohybového ústrojí. Nějaký nezodpovědný chovatel nakřížil, co neměl. Je to už docela vysoký věk u téhle rasy a paní říkala, že jsou vděčni za každý den, kdy ji mají. Litovali Žofku, že tam má zůstat. Tak jsem si tak říkala, co je to jedna cesta do Prahy.

Datum: 27.07.2017 10:32

Drahus, já to u ani jednoho ze psů, co máme teď, nepamatuju. Nic. Kdysi občas mopsík. Zabíral mu Surolan, co pamatuju. Ale to už je dávno. Tady jí ucho vyčistili důkladně, odebrali na dva rozbory. Jeden byl hotový hned a podle toho dali kapky. S tím, že kultivace další trvá asi týden. Pravděpodobně, kdyby léčba nezabírala.Za týden máme dorazit na kontrolu. Je to sice další cesta navíc, normálně bych řešila tady ale pokud je to spojené s operací, tak ať si tohle ohlídají sami ať pak zase není žádný další problém s odsouváním.Aplikace probíhá v klidu jen nevím, co Žofka pojala za myšlenku, asi z rentgenu, kdy ji neuspávali ale měla ležet, tak teď si na každé ošetření lehá. eye rolling smiley 

• Autor: Evin
    Status:

Datum: 27.07.2017 12:36

Regin love smiley , já takovéhle situace taky beru, že se to vyvrbí tak, jak to má být. Hlavně že není nic akutního a je vidět, že je v dobrých rukách, že tam jsou pečliví. A vlastně i to ucho podchytili v začátku, bůh ví, kdy bys na to přišla ty doma. A to zahradnictví, co jste tam zastavili.....rozveď to podrobněji, to mne zajímá, určitě sis něčím spravila náladu confused smiley love smiley ???

Datum: 27.07.2017 12:40

Okamžitě asi zjistí roztoče v uchu. Na zánět to zřejmě trvá dýl nebo kvasinky.. je toho víc.

Nám to kdysi přitáhl domů kocourek Leonek a měli to od něj všichni. Lidskému osazenstvu a návštěvám jsem přísně zakázala hladit po hlavě, protože je to vše přenosné na lidi. Jak se kapky jmenují, netuším, vím jen, že šíleně barvily na oranžovo ale prý jsou nejlepší a jsou komplexní. Jak na roztoče, tak na zánět, či kvasinky, ale kapala jsem všem tři týdny. Museli jsme to dělat venku, protože, jak pak zaklepali hlavou, lítalo to všude. Jinak bohudík na toto svinstvo netrpíme ťuk, ťuk..

Kamarád měl NO fenu s chronickými problémy, to už nakažlivé nebylo, ale o to víc bolestivé a až do smrti. Naše zvířata se nechovala při mnutí zvukovodu, že by je něco bolelo. Ani jeden.

Datum: 27.07.2017 18:23

Evin, spravila. Je v nákupech pro radost. Byla to hortenzie a růže. Z Montana. Tam se ti líbilo, naproti u Kratochvíla ses rozjela. grinning smiley Ten už neměl nic zajímavého. Jen dost milionek. Kdyby je zlevnil, zas žádní obři a dobře zaštípané rostliny to nebyly, asi bych ulítla. Ale je půl sezony pryč a třicet korun mi přišlo na pokusy jako blbost.

Evin napsal(a):

Regin love smiley , já takovéhle situace taky beru, že se to vyvrbí tak, jak to má být. Hlavně že není nic akutního a je vidět, že je v dobrých rukách, že tam jsou pečliví. A vlastně i to ucho podchytili v začátku, bůh ví, kdy bys na to přišla ty doma. A to zahradnictví, co jste tam zastavili.....rozveď to podrobněji, to mne zajímá, určitě sis něčím spravila náladu confused smiley love smiley ???

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 32

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.