pátek 26. dubna, 08:23 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.01.2023 09:49
     

    Taku, je moc pěkná a i fotogenická.Stejně jako od Elenky To já neměla a nemám. Když se přiblížím s nějakým nástrojem, psi kdysi dva, dnes už jen Hercule zaujmou naprosto blbou pozici nebo utečou. A já se přiznám, že pak nemám trpělivost dlouho vyčkávat, až nějak zapomenou.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.01.2023 10:53
     

    Eli, Taku, moc povedení pejsci thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.01.2023 20:37
     

    Děkuji všem, Natánek je opravdu výjimečnej - už jedoho jedináčka jsme takhle měli - od prabáby Natánka - občas se prostě zadaří či nezadaří - vi sám Pánbůh a sv. Václav, řekl by kapitán Exner .... dnes nám dorazilo foto od nových majitelů, nepodařilo se mi stáhnout abych se mohla podělit - i tam bude miláček, mazlík, člen rodiny ... zahřeje to na duši ... kousek radosti v tomhle mizerném světě.

    Taku, Týna je prostě love smiley thumbs down , kdysi jsem psala, necituji, nepamatuji se přesně ... vychoval jsi svoje děti ve slušné lidi a stejně TAK zvládneš vychovat fenku ... nemýlila jsem se. Týna je slušně vychovaný pes (kecám, synátor by mi asi vynadal ... fenka), je krááásná a fotogenická (z kolika foto si vybral ... já asi z 30ti) ... a hlíva, která .... ti je sebrala ... nepíšu ať jí ruka upadne, nevěděla, že si ji hlídáš... náhodný sběr. Já vloni koupila v Baucosi žampionovou kostku, jsem asi úúúúúplkně blbá, za 159.- mi vyrostl jeden žampion - neobviňuju prodejce ani nikoho jiného - bylo to rukama, mým špatným pěstebním postupem.

    Sestřenice ale říkala, že měli stejnou kostku hlívy a rozdávala, ve dvou nestíhali ujíst.

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.01.2023 23:07
     

    Eli, asi to, jak vyrůstal sám a lidi pro něj byli hlavními partnery z něj udělalo napůl člověka na komunikaci Naprosto z obrázku kape potřeba pochopit. Zaslouží si královské bydlo. A co můj favorit Horác? Teď jdou s malířem Horácem nové detektivky od Proškové.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (18.01.2023 23:08)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.01.2023 19:32
     

    Regi, knížky od Proškové budu asi muset mít ... ale mne doma čeká tolik zajímavých knih na přečtení .. nestíhám.

    Horácovi fotky jsem shodou všech možných oklností viděla v prosinci .... má se víc než dobře a jeho majitel má super parťáka, který ho donutí 3x denně zvednout zadek a jít se projít - matka příroda zařídila, že z něj není pes na výstavy (dolní špičáky rostly úplně blbě, možná zanedbané včasné vytržení mléčných zubů nebo ... asi to tak mělo být) ... pro Henna, tak se oficiálně jmenuje - nooo Henno, výhra, žádne stresy s "postooooj", běhání v kruhu, ukazování zubů, ošahávání koulí (jse, hrubá, vím) - žije si spokojený život parťáka, gaučáka, miláčka rodiny ... co si přát víc?

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.01.2023 19:36
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Eli, asi to, jak vyrůstal sám a lidi pro něj byli hlavními partnery z něj udělalo napůl člověka na komunikaci Naprosto z obrázku kape potřeba pochopit. Zaslouží si královské bydlo. A co můj favorit Horác? Teď jdou s malířem Horácem nové detektivky od Proškové.

    Před časem jsem knížky od Proškové přečetla všechny,který byly dostupný thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.01.2023 19:50
     

    Asi se přihlásím znovu do knihovny .. navíc, platím už jen dětský poplatek na rok grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 19.01.2023 21:17
     

    Eli, to dětskej jako že už dětinštíme a blbneme. grinning smiley

    No a tak jak to má Henno - Horác, to mě částečně vystihuje.Asi proto mě tak mezi štěňnaty upoutal Už i proto nemůžu jít volit Pavla. grinning smiley Taky mám radši život ne jako třeba výstavní drilovaná hvěda a šampion. Panáčkovat na povel. Z toho bych dopadla jak v Pink Floydech. Za neurotickou zdí.Tak jak nemusím armádu, tak taky nemůžu špičkově chovat psy. Prostě na to fakt nemám. nono smiley Ale chápu, že pracovní plemena jsou potřeba.

    Bosk, jsou to takový milý, chytrý detektivky. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 21.01.2023 14:24
     



    kaaj napsal(a):

    nechápu , co to je za štěně?? Kordul ty máš psa???

    To se stalo znamé, já psa né.To už by bylo moc.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 27.04.2023 23:37
     
    343732382_540483374696048_1700575912980486379_n.jpg

    Rok a půl po odchodu bígla Spika si dcera pořídila pejska (tedy přesněji fenku) bostonského teriéra Amy.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 28.04.2023 00:18
     
    20230427_172413.jpg

    Baddy,

    Hodně lidí se ho bojí, nedůvěřuje cizím lidem. Chvíli to trvá než si na ně zvykne, byl i velký problém ho na veterině ho naočkovat. Jinak je suprovní. Baví ho dělat poslušnost a aportování spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 28.04.2023 09:54
     
    img-20230402-wa0000.jpg

    grinning smiley u dcery

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 28.04.2023 10:06
     

    Takový krasavec má na to nárok, krásně po'zuje thumbs down winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 28.04.2023 19:17
     

    Radost pokoukat na tyhle z naprosté většiny bezelstné kamarády.

    Spike, tohle plemeno jsem ani neznala. Já bych zařadila mezi buldočky. eye rolling smiley

    Irisko, taky obdivuju pozování. Má to jako trůn.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 18.06.2023 21:46
     
    p1000117.jpg
    Další fotografie:

    1) Týna

    2) Týna

    3) Týna

    4) Týna

    5) Kreativní Týna

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.