sobota 28. ledna, 10:39 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 09:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 20
  • Status:

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 03.01.2020 17:07

Ivíku, toto je dosti drastický případ. Jak je možné, že se v takových podmínkách pěstují psi s rodokmenem. Toto by se mělo stíhat, zákon na tento způsob obživy neexistuje a asi není ani vůle s tím něco dělat. Parlament se raději hádá o blbostech a na tento zákon úplně kašlou. Nebo ho zamítli, já přesně nevím.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 03.01.2020 19:09

Alenko, pani jezdí po všech výstavách, na fb se chlubí diplomy. Platí za velkou milovnici psů a dobrou chovatelku. Samozřejmě s nimi chodí ven, jsou to plemena, kde se dělají zkoušky výkonnostní, takže je cvičí. Ale za rok se tam vystřídá opravdu hodně štěňat, když se dívám na její stránky-jsme "přátelé", tak opravdu nezahálí, ani ona, ani psi. A já opravdu neumím posoudit, jestli je dobrá chovatelka nebo ne. Já bych to určitě nedala......a je opravdu složité zjistit, že třeba právě výstavní, dobře hodnocený pes, neměl nějakého předka s vadami. Já měla na krytí doporučeného psa poradkyní chovu, a později jsem zjistila, že to byla hodně špatná volba. Dvě fenky z tohoto vrhu se velmi dobře umísťovaly, ale u některého psa se projevila dědičná vada-dozvěděla jsem se to později, byla jsem s nimi ve styku. Byl to můj jediný vrh, smekám před Eli winking smiley

• Autor: skrblice

Datum: 04.01.2020 00:33

img_20190329_072819.jpg
    Další fotografie:

moje láska dnes a její parťačky grinning smiley grinning smiley grinning smiley...Elenko, napsala jsi to moc pěkně, máte opravdu krásná štěnda, nikdy jsem nepochybovala o vaší odbornosti a poctivosti, kdybych si měla ještě někdy pořídit znovu ovčandu, jela bych znovu k vám. Já tu moji štěknu strašně miluji, je totíž náš společný životní sen (můj a Honzy). mít jednou papírovou ovčandu.... navíc je opravdu nádherná, jsem k její kráse nekritická, začátky sice byly trošku těžší, ale moc se v jídle nepolepšila.... ona si totiž s námi hraje. Dáváme všem psům žrádlo najednou, všechny holky to pomalu vdechnou a mají hned misky prázdné. Oli ne, ta čeká, až dojí ostatní a teprve potom se pustí do žrádla....dává najevo, že ona ještě v misce má a běda, jestli se někdo přiblíží grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .... a protože jsou bíglice opravdu pažravé, tak slušně čekají opodál, až madam dojí a pustí je milostivě vylízat prázdnou misku grinning smiley grinning smiley grinning smiley.Jinak Oli strašně miluje piškoty...to je jediný pamlsek, u kterého má sliny pomalu až na patě, jo, a miluje kávu, chodí mi na ni ke stolu grinning smiley grinning smiley grinning smiley.....

• Status:

Datum: 04.01.2020 06:46

Iviku, já jsem v hodnocení této chovatelky přestřelila, ale já jak slyším psi v klecích, není mi z toho dobře. Je pravda, že pokud se jí nemají množit nekontrolovatelně, musí je od sebe oddělit. Proto já bych chovatelkou být nemohla, mám ráda psa na kanapi.

Skrbli, tvoje vlčánda je moc hezká, má chytrý kukuč. Ale pro nás by byla moc velká. Sice máme v rodině psy od 4 do 35 kilo. Ale ta největší k nám chodí jen na návštěvu a je venku i v bytě. Má odpočívadlo na kanapi na bílém prostřeradle.Ti malí si vlezou k ní, prostě pohoda, ale pořád bych je doma mít nechtěla. drinking smiley

Datum: 04.01.2020 08:33

S chovatelstvím jsou problémy a myslím, že zodpovědní chovatelé z toho moc peněz nemají. Musím říct, že vady jako chybějící nebo křivý zub mi přijdou z hlediska kvality života zvířete dost směšné. Tam ale většinou k vyřazení z chovu dojde, protože je to vidět. Mnohem horší jako kloubní, srdeční a jiné vady, dají se dalece lépe schovat nebo zfalšovat a bohužel pro kvalitu života zvířete a délku dožití jsou mnohem zásadnější.

Alenko, ať to Bertík snáší co nejlépe. please smiley A když už má být konec, tak si člověk může přát hlavně rychlý a bezbolestný konec.

Olinka si krásně hoví v peří. smiling smiley thumbs down

• Status:

Datum: 05.01.2020 13:08

Regi, děkuji za účast s našimi starostmi. Bertík je, zatím, veselý. A dokud to půjde,budeme ho dopovat prášky. Ale ........ thumbs up

• Autor: babkaela

Datum: 25.01.2020 20:10

dsc05615.jpg
    Další fotografie:

Naše Ebčata, "I"čka, mají bez 6ti dnů už 3 měsíce. Je to super demoliční četa, mazánkové, milánkové, žárlivci jedni. Už aby byli ale z domu, takhle dlouho jsme štěňata ještě neměli.

• Autor: babkaela

Datum: 25.01.2020 20:15

dsc05672.jpg
    Další fotografie:

A tady jsou naše Dorčata ... zítra mají 14 dnů.

Nejsme množírna, ale takhle to prostě nějak vyšlo. Momentálně u nás hrčí pračka od božího rána do pozdního večera či noci, jen aby všechny - větší i menší mrňata byla v suchu a čistotě.

• Autor: tak63

Datum: 25.01.2020 20:23

Jsou nádherní! Jednoho takového černouška máme na hlídání v práci. Je mu už 10 a je to vyčůranej útěkář. Jednou mi zdrhnul v půl šesté ráno. Bylo super ho honit ulicemi mezi zaparkovanými auty za které se schovával. Zdrhal, ale dostal jem ho. Potom, když jsem na něm měl už položenou ruku, tak šel u nohy a poslouchal pacholek.

Jednou zdrhnul a našli jsme ho za tři dny u 5 km vzdálené hospody, protože to tam vonělo žrádlem. Seděl před vchodem a somroval.

Psovi je jedno co jíte, prostě to chce taky grinning smiley.

• Autor: tak63

Datum: 25.01.2020 21:16

Týna hraje šachy grinning smiley

Je to interaktivní hra pro psy. Pod šuplíky se schovají pamlsky a pes se musí naučit se šuplíky šoupat, aby se k nim dostal. Největší problém jim dělají špalíky, které brání v šoupání šuplíků a musí je nadzvednout grinning smiley

Opět je potřeba šoupnout video na začátek.

Omlouvám se za špinavej čumák - zase někde hrabala .... samozřejmě mi to nevadí ... winking smiley

[www.youtube.com]

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil tak63 (25.01.2020 21:21)

Datum: 26.01.2020 07:34

Taku, jde jí to výborně. thumbs down smiling smiley A ten pohled z pelíšku.

Eli, nahromadilo se ti to pěkně. Ebčata už jsou pořádný kousky. thumbs down A prckové jsou roztomilí. Hlavně ať ti to nestůně.

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 26.01.2020 07:45

Taku, Týnka je šikula, asi po tobě winking smiley thumbs down love smiley

Eli, kolik těch Dorčat je? eye popping smiley Vidím jich minimálně deset confused smiley a jsou krásní love smiley

• Autor: Pinka

Datum: 26.01.2020 08:50

Taku, máš šikulku thumbs down Je pečlivá, ještě to pro jistotu zkontrolovala winking smiley

A tady je spousta nových štěňátek, tak všem hodně štěstí do života flower smiley . Moje Megi po hárání samozřejmě předstírá březost, jen spí, jí a nechce ven.

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 26.01.2020 18:25

Pinka napsal(a):

Taku, máš šikulku thumbs down Je pečlivá, ještě to pro jistotu zkontrolovala winking smiley

A tady je spousta nových štěňátek, tak všem hodně štěstí do života flower smiley . Moje Megi po hárání samozřejmě předstírá březost, jen spí, jí a nechce ven.

Můžu se zeptat?Mám asi(je z útulku) devítiletou fenku mopse,teď skončila hárání a vůbec nechce chodit ven.To může souviset,jo?Děkuji smiling smiley

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.