úterý 16. srpna, 18:37 Svátek má Jáchym
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: kaaj

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 29.12.2019 12:50

krásní pejsci - jako medvídci winking smiley

• Autor: Reklama

• Autor: maguska
    Status:

Datum: 29.12.2019 18:33

Naši kamarádce před týdnem při ranním venčení/ještě za šera u chalupy na lesní cestě napadl divočák fenku krátkosrsté kolie! Dost ji potrhal, musela podstoupit operaci, naštěstí to přežila!

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (29.12.2019 18:36)

• Autor: 256
    Status:

Datum: 29.12.2019 22:03

[www.stop-petardam.cz] thumbs down podepsáno

• Autor: samanka
    Status:

Datum: 29.12.2019 23:39

Teda volba těžká, asi bych pomuchlala všechny najednou love smiley love smiley love smiley ňufíky od Elí i od Kordulky winking smiley winking smiley winking smiley

Arnošt dostává každé ráno dentální tyčinku. Ví, že dostane jen jednu denně, přesto to zkouší na každého člena. Syn snídal a byl do jídla tak zabrán (tedy do mobilu), že si nevšimnul, že tyčinku dostává, Takže když dojedl, cca za 10 minut, vyndal tyčinku a nabídnul jí Arnýskovi. V tu chvíli jsem přišla do kuchyně, a než si Arnošt tu tyčinku vzal, otočil se a spiklenecky na mě mrknul. To abych ho nepráskla. Pak honem bafnul po tý tyčce, aby si to náhodou nerozmyslel. Normálně se na tu tyčinku kouká, jako by to bylo to jediný, co ho může udržet při životě, ale v tom pohledu, co po mě hodil, byly všechny lumpárny světa a vítězoslavný pocit, že dokázal tu tyčinku vyloudit hned 2x za sebou. Za ten výkon si jí zasloužil grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: ola
    Status: začátečník

Datum: 31.12.2019 16:02

nemám rada petardy a ohnostroj tak nějak odjakživa

ale co mě letos dost překvapuje a doufám , že i po setmění bude , že moc to u nás nebouchá tak sna to vydrží

• Autor: maguska
    Status:

Datum: 31.12.2019 17:49

U nás už se chvíli střílí je odvenčeno! Na Silvestra jsme doma Mates s tím má trochu problém od jisté doby co odpálili dělobuch kousek od něj utekl manželovi při venčení! Naštěstí jsem byla před domem tak jsem ho zahlédla před brankou byl v šoku! Kdyby na něj nepromluvila utíkal by dál po ulici!

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil maguska (31.12.2019 17:52)

• Autor: babkaela

Datum: 31.12.2019 20:55

dsc05506.jpg
    Další fotografie:

Šamanko, Arnošt je mazanej thumbs down a jasně že si ji zasloužil.

S petaradmi a ohňostroji to vypadalo, že letos bude klidněji .... není angry smiley .

Mazánci zatím vypadají, že je jim to jedno. Snad to vydrží please smiley .

• Autor: kordula

Datum: 31.12.2019 21:22

Ty jsou bóží love smiley

• Autor: tak63

Datum: 31.12.2019 21:43

Elo, to jsou božani. Takový malý bůžci thumbs down love smiley.

Retardi, pardon petardy bouchaj, ale Týna je má zatím na háku a nevěnuje tomu pozornost. Když chodíme za humna, tak občas vystřelím slepou z pistole, aby si zvykla na rány. Ten největší binec teprve přijde, tak uvidíme.

• Status: expert

Datum: 01.01.2020 09:54

Eli, nemají chybu. nono smiley nono smiley

Náš zvěřinec reaguje celkem klidně. Ale letos to nějak nesedlo Herculovi. Neklidně pobíhal kolem mne a pomalu mě strkal do postele. Když jsem ulehla, okamžitě se nacpal pod deku a usnul.

Samanko, co zkusil Arnošt, se u nás často opakuje. A třeba i s krmením ráno. A už se psům několkrát povedlo nás ošálit a snídali dvakrát. Tyčinku si zasloužil. grinning smiley

Taku, jak čtu, Týna je připravována na všechno. thumbs down

• Autor: bosk

Datum: 01.01.2020 10:15

Eli,jsou krásní a ta druhá fotka je thumbs down,jak koukají,mají takový krásný výraz . love smiley

• Autor: Pinka

Datum: 01.01.2020 10:54

Čumísci love smiley

• Status:

Datum: 01.01.2020 14:00

U nás proběhl Silvestr s menšími problémy než v minulých letech. Místní pablbové měli málo munice, a tak přestali s hlučnou produkcí již 20 min.po půlnoci A protože ty lidi z okolí znám, mohu říci, že jsou to ti nejvíce zakomplexovaní spoluobčané. Snad i tímto léčí svoje komplexy. Ale zvířaty tím trpí, psi, kteří nejsou cvičeni, ty určitě. Jsem ráda, že už je Nový rok a to bláznění jsme přečkali.

A náš Bertík slavil, nejspíš, konec roku naposled. Dcera s ním byla 30. 12. na kontrole na psí kardiologii. Žádné povzbuzující zprávy nám nepřinesla. Za měsíc se jeho stav podstatně zhoršil. Tak nakoupila prášky, které jeho obtíže potírají, ale nic zásadního neřeší. Víme, že to není možné. Tak budeme čekat, co přinesou dny nového roku. Pokud má radost ze života, pokusíme se mu jeho dny prodloužit. please smiley please smiley please smiley

• Autor: bosk

Datum: 01.01.2020 14:40

Alenko,tak to není dobrá zpráva,je to smutné ale asi se s tím nedá nic dělat.To je jako u lidí,někdy taky není pomoci.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.