pátek 29. března, 12:04 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

O všem a o ničem, ale ne o kytkách

Datum: 01.12.2007 22:54
 

Zkrátka jen tak si popovídat smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Otazka (01.08.2014 11:31)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 22 z 22
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:09
     


    Tak pokud budou naši představitelé státu stále dráždit a míchat se do věcí, které nám nepřísluší řešit, tak není divu. Ono je fajn říct názor a stát si za ním. Ale není potřeba toho agresora zmiňovat vstávaje lehaje a provokovat ho svými postoji, když je to asi jako kdyby mravenec se chtěl postavit slonovi. eye rolling smiley Jsem srab a nestydím se v tomto případě za to.

    Ne nadarmo se říká, že když se dva perou, třetí se směje (v tomto případě asi USA?)

     

    SPIKE napsal(a):

    Před chvílí říkali v rádiu, že jsme v nejhorší a nejnebezpečnější situaci od druhé světové války.

    Je tedy hodně smutné, že téměř 100 let od poslední války jsme nepoučení v podobné situaci. angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (26.03.2024 14:12)
     
  • Autor: Reklama

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:13
     

    Třeba tohle už jsou pro mě absurdní věci:

    [www.novinky.cz]

     

    Kdybychom měli zakazovat výrobu čehokoli, kde to nemá úplně košer majitele nebo je v tom nějaká špína, tak nemáme za chvíli co jíst... eye rolling smiley confused smiley angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:18
     

    Spike, mocnosti se na nás vždycky vysr..., když to mám říct na plná ústa. Válečnou pomoc jsme Anglii a USA zacvakali do posledního groše. Zlatým pokladem.A kdo nás donutil vydat pohraničí zcela jen tak, jen aby si sám zachránil krk a svůj průmysl?Teď nás jen cpou a hecují do zástupné války. Fabriky venku už nemají pro koho vyrábět. Marschalův plán obnovy přestal roztáčet kola západního průmyslu, revoluce ve východním bloku pomohly na chvíli, nakoupili jsme dost haraburdí. A pokud jsme v nejhorší situaci tak hlavně proto, že naše diplomacie není diplomacií malého státečku. Ale je jen zcela zjevným lezením do zadnice EU, NATO. Kdyby to nebylo k breku a s vážnými důsledky jsou výroku Vystrčila na Thaivanu vůči Číně a výroky Lipavského jako ministra zahraničí jak Rus potřebuje na budku- doslovná citace, produkty osob s nedostatečným mozkem.

    SPIKE napsal(a):

    Před chvílí říkali v rádiu, že jsme v nejhorší a nejnebezpečnější situaci od druhé světové války.

    Je tedy hodně smutné, že téměř 100 let od poslední války jsme nepoučení v podobné situaci. angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:21
     

    Někdy mi vážně vadí, jak politici mluví naším jménem a určují, kdo je přítel a nepřítel státu. V mnoha směrech se s jejich světonázorem neshoduji. A to je zase přesně to, co jsem zmínila již před tím. Mnoho Rusů určitě nesouzní s Putinem, mnoho Ukrajinců - stoprocentně a prověřeně!!! - nesouzní se Zelenským, ale prostě jsou z nich rukojmí jejich vlád. angry smiley thumbs up

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:31
     

    Anavi, no a nakonec nejsme i my, rukojmí naši vlády a prazidenta? Nic neovlivníme....jen ty žvásty poslouchat sad smiley a oni se vůbec nestydí...u koryta se vždy mlaskalo, bude mlaskat...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:38
     

    No však o nich jsem přesně mluvila! Současná politická scéna mi zvedá tlak na tři, dva, jedna, radši se snažím to ignorovat, ale pak se zase nestačím divit, co vymysleli. eye rolling smiley Ale oni ti předešlí ani ti příští prostě nebudou lepší. Slušný člověk s ideály do politiky nevleze. Nebo neuvážně vleze a rychle uteče, aby se nemusel stydět podívat se do zrcadla nebo ho do toho bahna zatáhnou taky. Ideálně najít nějaké jeho slabé místo a lehce vydírat... a ono to půjde.

     
  • Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 26.03.2024 14:43
     

    Anavi, kdo se směje je hlavně nadnárodní kapitál.A ten vlastně nemá vlast. Jsou to desítky, max. stovka nejbohatších rodin světa. Ten vždycky vytřískal na válce neuvěřitelné peníze. Zbraně, když se bojuje, když se nebojuje, musí se opravit zničené. A tak by to mohlo jít stále dokola. Spousta obyčejných Američanů z téhle situace také mnoho nemá. Maximálně menší nezaměstnanost

    Kordulka někde znímila kříž, který byl zapůjčen na výstavu o rodu Lichtenštejnů. To jsou ti, co by rádi další a další restituce tady. A tuto zápůjčku vezl 15. března prezident do Německa. 15.březen je datum, kdy normální český diplomat nevstoupí do Německa.

    A aby toho nebylo málo, tak vláda uvažuje o mezinárodní smlouvě s Vatikánem, kdy by katolická církev měla mít větší vliv ve školách a v různých veřejných institucích. Málo je toho, že dětem blbnou hlavy ve školách se stovkami pohlaví, przněním dějepisu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 27.03.2024 08:02
     

    Zbraně a náboženství, ano, to jsou věci, na kterých se dá vydělávat... slyším "církevní restituce" a jde mi z toho hlava kolem. Nemají právě tihle lidé být pokorní a vystačit s málem? Ne, odjakživa se chtěli mít hlavně jako prasata v žitě. thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 27.03.2024 08:24
     



    Anavi napsal(a):

    Zbraně a náboženství, ano, to jsou věci, na kterých se dá vydělávat... slyším "církevní restituce" a jde mi z toho hlava kolem. Nemají právě tihle lidé být pokorní a vystačit s málem? Ne, odjakživa se chtěli mít hlavně jako prasata v žitě. thumbs up

    Pokora a skromnost , to hlásal i Hus a byl za to upálen.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: O všem a o ničem, ale ne o kytkách

    Datum: 27.03.2024 11:52
     



    Anavi napsal(a):

    Zbraně a náboženství, ano, to jsou věci, na kterých se dá vydělávat... slyším "církevní restituce" a jde mi z toho hlava kolem. Nemají právě tihle lidé být pokorní a vystačit s málem? Ne, odjakživa se chtěli mít hlavně jako prasata v žitě. thumbs up

    To máš velkou pravdu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.