pátek 26. dubna, 02:36 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 20
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.12.2008 12:21
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.12.2008 13:25
     

    no tak to neviem či je najlepší nápad,už aj to posledné súkromie bude narušenéwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.12.2008 13:47
     

    Na dnešek jsem měla hnusnej... že se ztratila patnáctiletá neteř a nepřišla na noc domů. Byla jsem ráda, když jsem se probudila!

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 12.12.2008 22:53
     

    Anavi -dnes jsem zhlédla film ,,Miláček" s Hugo Hassem a hned jsem si na tebe vzpomněla,on tam byl náměsíčnej a toulal se po střechách.Tak to bych asi nemohla vidět. Neboť bych křičela hrůzou a d otyčného bych tak vyplašila ,že by tutově spadl. nono smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.12.2008 07:30
     

    Já dnes měla zlý ten noci sen...ine, jako tradičně jsem ve snu řídila a zase(jako pokaždé když ve snu řídím) mi řádně nebrzdilo auto.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.12.2008 08:36
     

    Galad,mě nebrzdí ani v reáluangry smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.12.2008 08:48
     

    Mě se poslední dobou taky zdají ošklivé sny. Hlavně o mým ,už přes třicet let mrtvým, tátovi. Že by mě volal?winking smiley confused smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.12.2008 13:58
     

    Já už jsem úplně dobrzdila. thumbs up

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 13.12.2008 23:06
     

    Andorro- a co jsi mu udělala? To je nějaké divné,že se po tobě schání.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 07:55
     

    Tak jsem vcera koukala na Harryho a celou noc se mi o tom zdalo smiling smiley porad nejaky turnaje kouzelniku ze jsem mela pocit rano ze jsem ani nesla spat grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 08:00
     

    suee...tak já od Ohnivého poháru přešla ještě k Fénixovému řádu v knižní podobě, bo muž má rýmu a usnout se fakt nedalo. eye rolling smiley grinning smiley Čili pak se mi už nezdálo vůbec nic.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 08:10
     

    To se mas smiling smiley ja to ani nedokoukala, pul 12 byla na me moc pozde protoze po sesty vstavam do prace angry smiley ale zbytek me ceka na DVD...Ten Fenixuv rad je docela zdlouhavej, to se mi asi cetlo nejhur ale Ohnivy pohar nemel chybu!! thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 15:37
     

    Ve čtvrtek dávali nějaký Horor a to bylo o dívkách ,které se vydaly bádat nějakou jeskyňi a to bylo dost drsný.Pohybovali se tam nějací Mimozemšťani a ty je přepadávali a zakusovali se jim do břicha .Tak jim vše vytrhávali za živa a to bylo dost krvavý.Do rána jsem měla co dělat ,abych se vůbec trochu vyspala.Sny o těch se ani nedá mluvit.A představy ,jak jsou až u mě doma .Za každým stínem v pokoji byla hrůza.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 15:42
     

    Víte, jak se říká, že první noc v novém prostředí se zdá sen, který se vyplní? Tak se mi v hotelu ve Vranově nad Dyjí na včerejšek zdálo, že jsem s kolegou instalovala do vrátnice muzea kašírovaný sněhuláky místo těch bab, co tam běžně sedí (a tváří se stejně chladně a jsou takové bledé, jako ti sněhuláci...) eye popping smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 14.12.2008 15:46
     

    grinning smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.