sobota 27. dubna, 03:25 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Nůžky na okraje trávníku

Datum: 24.07.2013 14:40
 

Jdu si pro radu a vaše zkušenosti please smiley . Dotaz zní, čím stříháte trávu na okrajích záhonů, kolem stromků, kamenů či zahradních dekorací, kam se nevejdete se sekačkou? Já to zatím dělala ručně, používám pérové nůžky, ale zahrada se jaksi zvětšila smoking smiley . Tak děvčata, co používáte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 14:42
     

    Míšo, já ruční, ale to by se na tvém pozemku opravdu nedalo. Bolí mě ruce i z toho mého, a to dělám jednou za dva měsíce.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nůžky na okraje trávníku

     
     
  • Status:

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 14:51
     

    [www.zbozi.cz]

     

    já mám tyhle a jsem s nima spokojená thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 16:03
     

    My sekáme co jde strunkou, před sekáním normální sekačkou nebo mám podobné, jak budulínková, ale za půlku z Lidla. Na jaře nabiju baterku a na jedno nabití mi vydrží celou sezónu. Má i nasazovací kolečka a dlouhou nasazovací a polohovací rukojeť, když se nechceš shýbat. Víc je však využiju na tvarování keříků (nůžky na živý plot) Na tu trávu spíš strunku, páč nemám na krajích záhonů vcelku nic, co by mohla struna poškodit

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 19:17
     

    drahu, za kolik přesně je měli v tom lidlu? To je teda fakt finanční pecka.. radši budu lozit po čtyřech s tou ruční smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 20:01
     

    Anavi, 999,-Kč nebo 990,-Kč Nepamatuju se, ale mám je dva roky a jsem z nich pořád na větvi. Nejsou těžké, ikdyž mají baterii, krásně se mi s nimi dělá, ale jak říkám - používám je hlavně na zástřih keříků apod. Klasické el. nůžky na plot jsou pro mne moc těžké.

    Tady ty mám stále při ruce a mastím s nima po zahradě, jak je třeba thumbs down

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 21:30
     

    drahuško, el. nůžky taky řeším. Koukala jsem, že do 1000kč bych se mohla vlézt. Značku nůžek nepráskneš? please smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Arturka (24.07.2013 22:18)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 22:16
     

    No já je chci koupit a dumám nad těma od Bosche. Jen aby něco vydržely confused smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 24.07.2013 23:13
     



    Arturka napsal(a):

    drahuško, el. nůžky taky řeším. Koukala jsem, že do 1000kč bych se mohla vlézt. Značku nůžek nepráskneš? please smiley

    Jmenují se Florabest. Je to jejich obchodní značka, ale vzhledem k tomu, že kuchyňské elektrospotřebiče pro ně dělá Bosch, je pravděpodobné, že tyto nůžky budou taky Bosch nebo jiný osvědčený výrobce.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (25.07.2013 07:36)
     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 25.07.2013 11:34
     

    Dětičky mi koupily tyhle nůžky [www.nejlepsiceny.cz] fugují dobře...

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 25.07.2013 12:44
     

    Evo, prosím tě ta váha 0,55 kg je i s tou baterií? please smiley Já ten údaj nemůžu najít.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 25.07.2013 13:06
     

    mně spíše zajímá , jestli má tyčku .. ohýbat se už nemůžu .. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 25.07.2013 13:43
     

    Al-ko to mám sekačku snad stoletou a drží, kdyby ty nůžky byly jak ta sekačka, tak bych je brala, hlavně kvůli keříkům.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 25.07.2013 13:56
     



    kaaj napsal(a):

    mně spíše zajímá , jestli má tyčku .. ohýbat se už nemůžu .. spinning smiley sticking its tongue out

    Tu maj ty lidlovský winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nůžky na okraje trávníku

    Datum: 25.07.2013 13:57
     



    jaja99 napsal(a):

    Al-ko to mám sekačku snad stoletou a drží, kdyby ty nůžky byly jak ta sekačka, tak bych je brala, hlavně kvůli keříkům.

    Jajo, máme taky elsekačku starušku. to se ještě nedělala do věcí kurvítka. Teď už asi bez kurvítka nic neseženeš sad smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.