čtvrtek 21. února, 15:55 Svátek má Lenka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 160 z 162
  • Autor: drahus

Re: Kočičky II

Datum: 24.01.2019 11:43

grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Jo, jo, to je důležité grinning smiley

• Autor: Reklama

• Autor: bosk

Datum: 24.01.2019 17:15

img_20181006_191028.jpg
    Další fotografie:

Julka vyzkouší každý košík,ale žádný pelíšek nechce,Mikeš se nejraději válí na stole-pokud příjde do kuchyně,jinak se válí v pokojíku na koberci.

• Autor: kordula

Datum: 26.01.2019 00:01

Kočky, hlavně Kevin zase stále řve u WC a my splachujeme ,má pěkně divadlo

• Autor: kordula

Datum: 27.01.2019 21:38

Tak to malé ,hladové kotě co se našlo v lese u Chocně a šlo do útulku k Tauberům se zatím úspěšně stala velitelkou smečky

• Status: expert

Datum: 02.02.2019 17:05

Majko, ta udička cos doporučovala je super, nechápu co na ní je tak extra, ale schválně jsem koupila i jinou a nic. Prostě po té určité udičče jde Faleb jak pominutá, dovedu ji s ní i z venku když uteče, jde za ní jak by neviděla. Dokonce se o tu udičku zajímaly i venkovky, které jsou zcela prozaického smýšlení a v životě si s hračkami nehrály a nejevily o ně zájem.

Datum: 02.02.2019 17:08

Jaká udička?

Datum: 02.02.2019 17:36

[www.zoohit.cz]

Majka jednou o ní psala tak jsem ji s krmením objednala a Faleb se moc líbí. No líbí, už je celá orvaná, mám objednané další:-)

Datum: 02.02.2019 18:15

Aha. Já jim zase z Aliexpressu toto. Je to na baterie, koupila jsem dva. Jemně to vrčí a točí dokola. (na baterie) Nejde si vybrat, mně přišli kolibříci. Jeden je už be peří. Musíme na jaře nějaké najít. Co je blbý, že je malá základna a kočka čapne ptáka a zdrhá i s podstavcem, abych jí nechytla grinning smiley Když to ale vyndavám ze skřínky, kocour ječí, jak se těší. ale nechám jim to jen pár minut a jdu uklidit. grinning smiley Dva kousky mě stály 2,04 Dolaru, ale holt ten měsíc čekání, no winking smiley

Navíc se mi kocour občas do skřínky dobývá. Musím ho okřikovat, aby mi jí nezničil (rustikální komoda v obýváku)

Datum: 02.02.2019 18:27

Ta udička je blbost za 39 Kč, a tolik srandy jsme užili všichni. Pak jsem ještě koupila sadu myšek a míčků, nejlepší jsou plyšové myšky plněné prý kočičí mátou, podle mě chyba překladu a bude to šanta, ty dotáhne až na šatník. Ale ona si hračky najde všude, třeba mi dotáhla klíčky od auta do postele..... Občas jí Basty něco sebere a rozkouše, tak když kočka dostane hračku, Baszík dostane vepřovou nožku a dva tři dny ho kočičí hračky nezajímají.

Datum: 02.02.2019 19:27

Jajo, v Zoohitu mají myš, co je pyšová a když se jí dotkneš, tak piští (má v sobě čip) tak ty u nás taky jednou, ale obecně všechny myšky, propisky, ukradené ořechy, vyrabované obsahy kabelek, hlavně kapesníčky... Hodí se všechno grinning smiley

Naštěstí nemají zlozvyk, co měl leonek, ten kradl brýle a schovával je

[www.zoohit.cz]

Datum: 02.02.2019 19:50

Tak tu Faleb dostane příště:-)

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 05.02.2019 19:57

Jájo, taky si říkám, v čem je ta udice ta výjimečná. Ale mám další tip. Na tu už zničenou udici jsem naavázaala červíka, co jsem objednala za pár korun pytel. No a to miluje i náš stařík Vemín a je schopný po ní skákat do úmoru. [www.ebay.com]-

Na aliexpresu to mají taky a s karabinkou, chystám se to objednat.

Datum: 05.02.2019 22:23

Majčí, že bys byla tak hodná a přibrala mi taky a poslala pak v obyč dopise? Samo vše vyrovnám. Já neumím objednávat a raději se to snad ani nechci učit.Dnes jsem ji opět přivedla z procházky kolem baráku jen s udičkou a to se mrouská eye rolling smiley. Koukejte jakou mi udělala fotoaplikace v mobilu krásnou fotku, ale to už bych se mohla jít ubezdušit, tři "siamky" bych nezvládla. Je to úplně jiný level než obyčejná kočka:-)

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (05.02.2019 22:24)

• Autor: 1romca11

Datum: 06.02.2019 07:22

Jajo a chápu správně, že všechny tři čiči na fotce nejsou tvoje? Jsou nádherné, přímo se na tom sněhu nesou, jak na výstavu thumbs down

Datum: 06.02.2019 09:17

To udělala apka že tři fotek jednu. Je to legrační, že?

Podobné příspěvky
Diskuze: Ostrožky život s dělenou stravou - vá.. Květiny v truhlících a nádob..

My ještě nemáme diskuzi o ostrožkách?? Tak sem s nimi...už začínají.

Autor: Mona - 11.06.2010 15:09
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 393

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i

Autor: HelaB - 17.10.2011 13:47
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 11359

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků .   předchozí diskuze končí stranou 658. http://www.week.cz/kvetiny-v-truhlic

Autor: Missi - 13.06.2014 08:58
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 3979
Galerie: Neronek dnes slaví PF 2019 Vše jen dobré v novém roce!!!
  Neronek dnes slaví
Autor: drahus - 28.08.2018 14:16
Rubrika: Psi - Komentářů: 16
PF 2019
Autor: drahus - 31.12.2018 20:36
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 10
Vše jen dobré v novém roce!!!
Autor: Pinka - 01.01.2019 12:27
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 7
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.