pátek 26. dubna, 08:13 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Kočičí toalety

Datum: 13.02.2009 11:12
 

Někdo se ptal, jestli existuje i automatická kočičí toaleta, takže tady je důkaz, že ano

[www.litter-robot.com]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 07:52
     

    Dobrá Taku,budiž ti odpuštěno flower smiley

    Romčo,taky mám doma dvě modré britky winking smiley a k tomu ještě čtyři další obyčejné grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičí toalety

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 07:59
     



    cancourek napsal(a):

    Dobrá Taku,budiž ti odpuštěno flower smiley

    Romčo,taky mám doma dvě modré britky winking smiley a k tomu ještě čtyři další obyčejné grinning smiley

    ......Leni, Ty nás prostě musíš trumfnout se šesti winking smiley já jsem ráno měla fofr, popadla jsem tašku a v čekárně mě to bylo jasný, ,.. ten mizera Čenda thumbs up , naštěstí tam nikdo nebyl angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (01.03.2016 12:44)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 17:07
     



    cancourek napsal(a):

    Dobrá Taku,budiž ti odpuštěno flower smiley

    Abych neprodal svou kůži jen tak lacino grinning smiley , musím se přiznat, že než číči mám raději pejsky, papoušky, křečky, morčata, bobry a potom taky kuřátka, králíčky i vepříky winking smiley .

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 17:35
     



    tak63 napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Dobrá Taku,budiž ti odpuštěno flower smiley

    Abych neprodal svou kůži jen tak lacino grinning smiley , musím se přiznat, že než číči mám raději pejsky, papoušky, křečky, morčata, bobry a potom taky kuřátka, králíčky i vepříky winking smiley .

    Ty poslední tři jmenované živé, nebo raději na pekáči? tongue sticking out smiley grinning smiley

    Canfourku, Kordul, na vás s vaším počtem micin nemám - mě stačí jedna mega kočka, jeden mini pes, dva puberťáci, manžel a i tak je to občas na hadr grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 17:43
     

    Romi, já mám jen 2 kočky, na chatě už je nej kocourek a ten není můj, kam se tady na holky hrabu

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 17:51
     

    Kordul a co ta ztracená, ta byla taky na chatě, ne? Vrátila se?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 17:59
     



    1romca11 napsal(a):



    tak63 napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Dobrá Taku,budiž ti odpuštěno flower smiley

    Abych neprodal svou kůži jen tak lacino grinning smiley , musím se přiznat, že než číči mám raději pejsky, papoušky, křečky, morčata, bobry a potom taky kuřátka, králíčky i vepříky winking smiley .

    Ty poslední tři jmenované živé, nebo raději na pekáči? tongue sticking out smiley grinning smiley

    Canfourku, Kordul, na vás s vaším počtem micin nemám - mě stačí jedna mega kočka, jeden mini pes, dva puberťáci, manžel a i tak je to občas na hadr grinning smiley

    1romco11 grinning smiley , poslední tři na pekáči. Doma máš taky dobrou sestavu. Péče o ní dá určitě zabrat thumbs down .

    Ještě jenom že Canfourek je Cancourek grinning smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 20:22
     
    p1080966.jpg
    Další fotografie:



    1romca11 napsal(a):

    Kordul a co ta ztracená, ta byla taky na chatě, ne? Vrátila se?

    ......Romi , nevrátila se, chudinka, mohla někomu vlézt do chaty a zůstala tam zavřená, mohlo se ji stát cokoliv.Takhle mě vyprovázel kocourek, až ke plotu. love smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 01.03.2016 20:45
     



    kordula napsal(a):



    1romca11 napsal(a):

    Kordul a co ta ztracená, ta byla taky na chatě, ne? Vrátila se?

    ......Romi , nevrátila se, chudinka, mohla někomu vlézt do chaty a zůstala tam zavřená, mohlo se ji stát cokoliv.Takhle mě vyprovázel kocourek, až ke plotu. love smiley

    sad smiley to je mi líto....asi i kocourkovi se po ní stýská sad smiley a hlavně mu chybí společnost. Už aby bylo jaro, budeš na chatě častěji a bude líp flower smiley

     
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 25.07.2016 20:52
     

    Ano automatky existují a jsou výborné. Máme automatickou toaletu Catgenie a jsme max. spokojeni. Mají i své stránky [www.catgenie.cz]

     
  • Autor: Ellen
    Status: nováček

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 08:27
     

    U nás se používá toto: [www.petamour.cz]

    Kočka si zaleze dovnitř, kde má klid a neobtěžujou nás žádné zápachy.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 08:32
     

    Jděte už do toho svého kočičího hajzlu, ať tu neobtěžujete a nesmrdíte svojí blbou reklamou angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 08:52
     

    Na mě nezacílí. Mackové chodí ven. grinning smiley Jinak totální omezení zápachu je kravina. Takže máme možnost vykopnout. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 11:19
     

    My jsme loni koupili tento odpadkový koš [www.zoohit.cz]

    Protože máme dost schodů k popelnici a nechce se nám pořád chodit vynášet sáčky s koulema moči. (hovínka házíme do našeho WC, protože máme kočičí záchůdky v místnosti s naším WC)

    Naše kočky, jak víte, jsou čistě domácí a můžu říct, že jsem nadšená. Opravdu z něj není nic cítit, vydrží minimálně týden bez vynešení, aniž by to zatěžovalo zápachem. Takže večer, před vyvážením popelnic odebereme z "nekonečného" pytle zaplněnou část, zavážu (vážu vázacím drátkem, protože při uzlu je zbytečně velká spotřeba pytle), odříznu udělátkem, který je na vnitřní straně dvířek koše a na konci čistého udělám pevný uzel a pokračujeme dál. Fóliový rukáv vydrží asi tři, až čtyři měsíce, při dvou kočkách. Navíc je fólie něčím navoněným napuštěná a koš má dvě víka, jedno s tesněním, aby opravdu neuniklo nic.

    Jak dělá známá, že šoupne obyčejný pytlík se smradem za dveře bytu a až jde ven, ho vynese, to bych asi nemohla. No jo, ona má byt v činžáku a co je za dveřma, není její a je jí fuk, že smrdí po baráku ostatním...

     
  • Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 12:36
     

    Drahus, to vypadá dobře.Zápach jsem myslela spíš na záchůdcích.Ale kdyby se použil podobný systém, když tam miláčkové vlezou a určitě by spěchali, aby se neudusili. Ani by nevyhrabávali. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.