pátek 26. dubna, 10:24 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:15
 

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

 

[www.limba.com]

 

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

 

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 20
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.07.2009 08:57
     

    Není v recepci zácpa? grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.07.2009 09:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Víte, co se mi tu líbí nejvíc? Jak tu vanou ty jihovýchodní větry, ani teplé, ani studené, prostě akorát grinning smiley .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 02.07.2009 09:50
     

    Tak pořád čekám na nějaká seriozní doporučení dovolených a vy jste si všichni zalezli na jedno osvědčené místo! Nebojte se změny a vyražte i jinam.grinning smiley Já teď odjíždím do Chorvatska (tedy snad to klapne, vnučka je v nemocnici s divným břichabolem a teplotou, tak čekáme, jestli ji dnes pustí, abychom mohli jet), ale na zbytek prázdnin žádné konkrétní plány nemám, tak hledám inspiraci. A v Prdeli jsem byla už tolikrátsad smiley , že bych ráda někam jinam.Věra

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 12.07.2009 10:47
     
    dsc_0823.jpg
    Další fotografie:

    Jsem tu zpátky z Chorvatska. Dovolená na lodi byla tradičně super. Vnučka se z nemoci zotavila a strávila s námi příjemný týden koupáním, couráním po přístavech a ochutnáváním místních specialit. Na fotce je přístav v Trogiru a pak "naše" loď. Věra

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 21.07.2009 15:16
     

    Já byla v čechách na Máchově jezeře ve Starých Splavech v chatce a taky super více na [www.aamino.cz] smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 21.07.2009 16:55
     

    No páč už bude za pár..tak někde kolem Vimperka..Víc až někde na místě..kolo a stan to jistí..tak není potřeba mít nějakej podrobnej plán..někde zakotvíme.. grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.08.2009 09:21
     

    Já vodu nemusím, a jelikož se manžel vrátil z moře dřív než počítal, tak pojedem někam na pár dnů po vlastech českých. Nejspíš jihozápadní čechy - klatovsko, nepomucko, samozřejmě nejdřív Rakovník, bez toho by to nešlo. Myslela jsem, že letos dovolená nebude, tak nemám nic přesně naplánováno. V pondělí musím ještě do práce, tak asi v úterý ráno vyrazíme. Docela se těším, i když to bude jen na pár dnů.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 08.08.2009 22:06
     

    Andoro, jaký vztah máš k Rakovníku? Já spadám pod tenhle okres, chodila jsem tam na gympl a znám tam samozřejmě spoustu lidí.

    A chystám se taky na pár dní na cesty, ale po vlastech rakouských. Vlastně jen do Vídně. Chci tam vzít vnučky. Doufám, že vyjde počasí, abychom mohli (to měkké "i" je ok, protože jede i manžel) být celý den v ZOO v Schonbrunnu a pak ještě do Prátru a snad i jinam. Vyrážíme v pondělí a večtvrtek zas domů. Věra

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:24
     

    Vztah k Rakovníku? Vlastně jen sentiment. Kdysi dávno, když byl syn ještě malý kluk, jezdili jsme několik let za sebou do Krakova na chaloupku a do Rakovníku jsme jezdili na nákup a na zmrzku a tak. A od tý doby (už asi 20 let) tam občas zajedeme, jen se projít po náměstí, dát si oběd u Černýho orla, do cukrárny na presso a dortík. Poslední dobou i oběhnu Vietnamčíky, dobře se mi tam nakupuje - hlavně boty, každý rok si tam nějaké koupím. Letos už jsme v Rakovníku byli, ale jen 1x a to je málo. My vyrážíme v úterý a v pátek večer bych už zase chtěla být doma, abych se do pondělí zase vzpamatovalawinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:30
     

    Já snad radši nikam confused smiley, když občas čtu ty "story"... thumbs up angry smiley

    [www.emimino.cz]

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:36
     

    Právě teď nám měla začít dovolená. Jenže šéfová mého přítele je taková chytrá děva, že to spletla a napsala příteli dovču, až od příštího týdne!!! A do toho mu oznámila, že příští týden bude dojíždět do Ústí na jinou pobočku a to kvůli oslabení v době dovolených. Nemusím vám snad líčit, jakou má mrzutou náladu. angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:37
     

    Loty, nemusíš sad smiley, zuřila bych angry smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:41
     

    A to měl ten chudák povinnou dovolenou celej březen. V loňskym roce mu dovču nechtěli dát. Letos usoudili, že má hodně dní a nařídili mu jí ve skvělěj měsíc březen. Ať jdou někam thumbs up

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:42
     

    Loty to je děs, ale asi je to takhle všude sad smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam plánujete letos dovolenou?

    Datum: 09.08.2009 08:44
     

    U nás naštěstí nééé!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.