úterý 29. září, 16:10 Svátek má Michal
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech

Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 22:15

My jsme se letos rozhodli opět pro Slovensko. Tentokrát po to Vysokých tatrách, Oravě bude Dunajská Streda - Bohelov - je to asi 35 km do maďarského Györu, kde jsou termály (další jsou i v Dunajskej Strede, Mederu), ZOO, ... plánujeme, že něco pojezdíme na Slovensku a něco po Maďarsku. Zítra budu platit zálohu na ubytování - vzali jsme to od stejné cestovky jako vloni, byli jsme s ní spokojeni winking smiley

[www.limba.com]

jinak bude opět tábor, pár dní jen tak na blind pravděpodobně opět na Znojemsku, protože jsme tam spoustu míst nestihli navštívit a pár dní určitě zase budeme bloudit Rakouskem - Waldviertel - magická místa, dolmeny, menhiry, aj.

a určitě se objeví i něco dalšího winking smiley

Komentáře a názory

• Autor: Dasa
    Status: expert

Re: Kam plánujete letos dovolenou?

Datum: 15.01.2008 23:01

Libi v tom Mederu je to krásné - všechno komplet rekonstruované . Ve městě je také solná jeskyně . A výlet do Gyoru stojí za to. Je to nádherné starobylé město. thumbs down

• Autor: Reklama

• Autor: lostris
    Status:

Datum: 17.01.2008 15:59

holky,Velky Meder,to je Čalovo?jih Slovenska mi nějako uniká.my jezdíme spíš do Tater.

• Autor: Vladana
    Status:

Datum: 17.01.2008 18:06

My jsme se rozhodli využít místní a blízké zdroje tím, že projedem Jizerské hory na kole.

• Autor: Evca
    www.evciny-stra..

Datum: 17.01.2008 18:56

Vlaďka to má ve veršíchthumbs down poraďte,co se rýmuje ke slovu pr...

• Autor: Anavi

Datum: 18.01.2008 09:05

Tak my jsme řešili už letní dovolenou. Já nahlásila, že je mi to jedno, hlavně abych nemusela vařit winking smiley

• Autor: lostris
    Status:

Datum: 19.01.2008 14:15

Evčo,a co takle slovo pr...nahradit jiným ,téhož významu.že by letos do ři..,to si nedám líbiti a tak šetřím jako das, na Bulharsko bude zas.flower smiley

• Autor: naba
    Status:

Datum: 19.01.2008 14:25

Jako vždy nikam, ale moc bych si přála Český Krumlov a vůbec jižní čechy.

• Status:

Datum: 19.01.2008 14:56

Libi v tom odkazu je, že ubytovatel mluví německy a maďarsky. Tak to bych byla v ......grinning smiley

nabo ....jižní Čechy jsou nádherné thumbs down

My byli loni u Třeboně. Pojezdili jsme to všechno na kolech. Všude jen rovinky a rybníky ! Nádhera, paráda. Fakt jsme byli moc spokojeni.thumbs down

Letos ještě nevím, mě se nikam nechce.

• Autor: Mona

Datum: 19.01.2008 14:58

My také jako vždy nikam. Ale výlet na sraz do Orlických hor nám to vynahradí. winking smiley

• Autor: anny
    Status:

Datum: 19.01.2008 15:07

tak my si zopakujeme klasicky Chorvátsko.Inak Velký Meder,čili Čalovo,je miesto,kde kde som pravidelne trávila polku prázdnin.Pamätám sa na doby,keď tam vyvrtali ten horúci termálný prameň.Nejakú dobu z neho volne tiekol malý potočik,v zime bol les zasnežený,len okolo potoka sa dvíhala para.Pokial by ste potrebovali nejaký kontakt na ubytovanie v Mederi,možem pomocť. Býva tam moj brácha.

• Autor: Libi
    Status:

Datum: 19.01.2008 15:43

pro mě němčina tak velký problém není, jen přítel to bude muset nějak zvládnout grinning smiley

u nás není vyloučeno, že se prostě sebereme a na víkend vypadneme někam pryč - to pak spíme třeba 2 noci v autě a to se dá zvládnout winking smiley , takže kdovíkam ještě zavítáme

• Status:

Datum: 19.01.2008 15:52

Tak to je pak, Libi, vpohodě. winking smiley

Máte někdo karavan ? A brázdíte Evropu ?

• Autor: Evca
    www.evciny-stra..

Datum: 19.01.2008 17:53

eye popping smiley Lostris,jak víš,kde jsem byla loni???eye popping smiley

• Autor: Libi
    Status:

Datum: 19.01.2008 18:41

Kofilo, tak to je náš sen - karavan love smiley , ale asi nesplnitelnej sad smiley

chutě cestovat někam za hranice mám hlavně já, přítel je radši tam, kde se domluví, takže upřednostňuje právě Slovensko winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Cesta do Pacifiku Cestovani po USA ... Rady a tipy na dovolenou s m..

Ahoj cestovatelé, Pro všechny zájemce o cestování na exotických ostrovech v Pacifiku, jako jsou Fiji, Hawaii, Tonga, Vanuatu nebo Samoa, jsme sepsali

Autor: marklar - 12.02.2011 07:02
Rubrika: Tichomoří - Komentářů: 0

Pridavam sem zajimavou stranku moji kamosky, ktera rada cestuje http://www.verzana.me.cz/index.html

Autor: Rejpal - 20.11.2012 18:03
Rubrika: USA - Komentářů: 2

Dobrý den   Jedeme s manželem a dětmi poprvé na dovču. Dětem je 3 a 5 let. Jedeme autem na sever Itálie. Nějaké rady a tipy, co vzít sebou nebo

Autor: hrubina - 26.07.2016 08:51
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 6
Blog: Druhý nejlepší v očích Rakuš.. Moje pozitivní zkušenosti s .. VIETNAM 2017 - Mui Ne

To je Nassfeld. Jedno z největších a nejčastěji navštěvovaných lyžařských středisek Rakouska. Tento Korutanský král jím byl korunován právem. Všechno

Autor: rejnok - 01.10.2011 19:41
Rubrika: Rakousko - Komentářů: 0

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tu mohu být a podělit se o své zážitky s cestováním. Už jsem projel pár kontinentů a viděl nespočet podivuhodných přír

Autor: eri - 18.10.2011 08:51
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 3

VIETNAM 2017 - Mui Ne 2.pokračování   Mizíme z velkoměsta a přesouváme se mikrobusem do turistického přímořského letoviska Mui Ne. Rusové u

Autor: SPIKE - 07.02.2018 11:05
Rubrika: Vietnam - Komentářů: 1
Galerie: B.C. trip 2009 Dovolená Petrohrad  
  B.C. trip 2009
Autor: kbubak - 04.03.2010 06:41
Rubrika: Kanada - Komentářů: 7
Dovolená Petrohrad
Autor: balanclady - 05.08.2016 20:24
Rubrika: Kultura - Komentářů: 4

Adresář: http://www.maxinzert.cz http://www.mastibe-hotel.cz http://eletadlo.cz/

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 15:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

***** Hotel pro psy a kočky MASTIBE ***** psí hotel Hotel pro psy, kočky a jiná drobná zvířata v krásném a klidném prostředí nedaleko Pardubic. Pro v

Autor: mjaris - 13.12.2008 09:18
Rubrika: Domácí mazlíčci - Komentářů: 0

Cestujete rádi? Na našem porálu www.eletadlo.cz sdílíme cestovatelské tipy, rady a akční letenky za nízké ceny do celého světa. Díky nám můžete zdarma

Autor: eletadlo.cz - 05.03.2018 21:24
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.