pátek 26. dubna, 16:12 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Feng šuej

Datum: 20.11.2008 09:31
 

Kámoška se do toho doslova "zažrala", občas vypustí nějaké moudro... Třeba, že bych si měla koupit červenou peněženku winking smiley

Zajímáte se někdo také... ?

[www.nirgos.com]

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 20.11.2008 17:20
     

    Anavi,osobně se nezajímám,ale mám podobně postiženou kamošku,která je schopná překopat byt,aby měla ložnici na správném místě,květináč v té nejvýhodnější vzdálenosti od čehokoli,správnou barvu místností...určitě to má něco do sebe,ale nekoupit malýmu povlečení s oblázky,prý by mu kameny ve spánku pomyslně tlačily na hrudi,to mi příjde cáklé.confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Feng šuej

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 20.11.2008 17:42
     

    Taky si myslim ze neco na tom pravdy bude smiling smiley ale ridit se tim uplne doslova se asi neda,ono z toho nekdy vychazi hodne "netradicni" bydleni...postel uprostred a jiny zvlastnosti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Feng šuej

    Datum: 20.11.2008 21:35
     

    lostris, tak je asi zkamarádíme smiling smiley. Já se musela smát, když se pohoršila nad mojí černou peněženkou... a pak dodala: No, nic moc, ale horší by byla hnědá... se připrav, že v tý bys měla navždycky ho*no grinning smiley. Tak jsem si na její radu pod stromeček koupila teda červenou.. nicméně myslím, že ten obsah budu mít totožný s tou hnědou smiling smileygrinning smiley

     
  • Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 21.11.2008 09:50
     

    Anavi ja mám hnedú ale na obsah si nesťažujemwinking smiley mám tam len to ,čo si do nej vložím ja samagrinning smiley grinning smiley grinning smiley ale ak by sa v tej červenej množili peniaze same od seba,tak by som asi aj ja menila,tak potom nám poviešgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Feng šuej

    Datum: 21.11.2008 09:52
     

    anino, též jsem jí tvrdila, že barva to nemůže ovlivňovat, nicméně jsem opravdu narazila na moc pěknou červenou, a novou jsem potřebovala, tak proč ne změna winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 21.11.2008 21:29
     

    Anavi,ty už jsi evidentně pod vlivem.grinning smiley já mám peněženku modrou a je prázdná imrvére.angry smiley

    mimochodem, za špatné manželské vztahy může modrá pohovka v obýváku.eye popping smiley tak přestavbě zdar!winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Feng šuej

    Datum: 21.11.2008 23:56
     

    Jej..takze tam je pes zakopany!!...Hm, ked budem kupovat novu "europenazenku" - tak len cevenuuuuuuu, vsakspinning smiley sticking its tongue out .???!!!...( Noooo...na sucasnun penazenku - tu som dostala pred rokmi od kamosa a je z krokodylej koze - sa tiez moc stazovat nemozem, lebo ta malokedy byva prazdna- nejake drobne sa tam vzdy najdu, ale...zato "banku" s uctom by sa patrilo nafarbit poriadne nacervenosad smiley !!!

    ...ale k tej cervenej...urcite ste uz niekde citali, ze moze vyvolavat aj agresiu..Nieco na tom bude, lebo najviac cervenej mam v kuchyni( textilie) a skutocne sa u nas nejake konfliktne situacie takmer vzdy odohravali a riesili prave v kuchynieye rolling smiley ...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (21.11.2008 23:57)
     
  • Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 22.11.2008 09:00
     

    Nechci tuto teorii odsuzovat neboť o ní mnoho nevím. Četla jsem jen zběžně spíše pár diskuzí o ní než něco zasvěceného. Takže uvedení do praxe u nás může být o něčem jiném než samotná myšlenka.

    Nicméně si o některých věcech myslím své.

    Docela dost mi to připomíná přednášky herce Svěráka v Básnících o rozložení věcí na stole. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Feng šuej

    Datum: 22.11.2008 17:13
     

    Kofilo, otevřela jsem to tu, protože ona se tomu fakt dost podřizuje, tak mě zajímalo, zda to má někdo podobně. Já si třeba tu červenou peněženku koupila proto, že novou potřebuji a tahle se mi fakt hodně líbila. Měli tu stejnou i v černém a nebylo to ono. Nejsem rozhodně z těch, co by věřili, že to může nějak věci ovlivnit. Nicméně - teď si uvědomuju, že nás je šest kamarádek a čtyři už tu červenou mají!!! Cha! winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 22.11.2008 21:54
     

    ono je to asi jako u všeho.všeho s mírou.moje kámoška je zdá se /alespon mně/docela fanatik.pravidelně chodí na sezení,jezdí na semináře,nejdříve jde na přednášku feng šuej a vánoce,pak teprv peče,zdobí,nakupuje...už jsem jí zakázala v mé přítomnosti cokoli o feng šuej řešit,bo propadám depresi.co má být zelené,já mám žluté,kde má být lampa,já mám stolek,kde nemá být zrcadlo,já ho mám...a nejhorší je,když se po 15 letech dozvím,že kde je obývák by měl být dětský,v kuchyni ložnice...jak já můžu takhle dál existovat????confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Feng šuej

    Datum: 22.11.2008 22:44
     

    lostris, tahle se zažrala postupem času do všeho "duchovna", ačkoli celý život byla ryze materialistický a pragmatický člověk. Teď změna - zabývá se numerologií, tarotem,kupuje si o tom knihy, jezdí na školení, věnuje tomu víkendy a všechen svůj volný čas. A taky začala vykládat karty... musím říct, že i mě a nerozdýchala jsem to doteď. Fakt zajímavé, ale "vyčetla" o mě spoustu věcí, který vím jen já a nikdo jiný, např. sad smiley.confused smiley

    Ona nic nevnucuje, naštěstí, jen občas pronese třeba poznámku ve smyslu: No, jestli se ti dva vezmou fakt toho 23.října (to si teď vymýšlím), tak to je rovnou to manželství odepsaný smiling smiley. Ale to já neřeším grinning smiley.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Feng šuej

    Datum: 02.02.2010 19:12
     

    No záleží jak to kdo vezme, holt každý je něčím postižený. Jeden ujíždí na bylinky, další na diety, další na nakupování a sport atd...

    Je to jen další životní styl a každý se s ním nemusí ztotožňovat.thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.