středa 19. prosince, 10:47 Svátek má Ester
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: Denivka

Denivky

Datum: 19.03.2007 08:36

Zatím jsem objednávala jen od pana Basíka, ale pamatuji si, že kdysi dával někdo na L. odkaz na stránky, kde měli velký výběr - neuložil jste si někdo odkaz?

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 388
  • Autor: Anavi

Re: Denivky

Datum: 19.03.2007 09:29

velká nabídka byla tuším i tady, ale nezasílají momentálně poštou sad smiley

[www.hosta.cz]

• Autor: Reklama

• Autor: anny

Datum: 19.03.2007 12:28

A čo tu? nevybrala by sis ?

[www.lukonbulbs.cz]

Datum: 19.03.2007 12:31

alebo tu je celkom dobrý výber

[www.lukon-glads.cz]

Datum: 19.03.2007 12:39

anny, s těmi odkazy šetři smiling smiley, já jsem totiž blázen a nevím, kam to pak všechno nacpu!!!! Každý večer tady sedím apromýšlím, jak poskládat trvalky, aby mi zahrada nepřetržitě kvetla - to jsou starosti, co? smiling smiley

Datum: 19.03.2007 12:51

Anavi,vidím,že si začiatočník -nadšenec. Podobné ambície som mala tiež,keď som zakladala záhradu,ale už som sa zmierila s tým,že si všetko žije vlastným životom. grinning smiley

Používaš aj plánovač?

já som sa vyblbla v tomto

[www.slunecnice.cz]

Datum: 19.03.2007 12:55

kdysi jsem si stáhla nějaký program Sadovnická projekce, ale v té verzi zdarma je celkem prd, takže jsem zase s plánováním brzy skončila. Teď jen chodím po zahradě a říkám si: sem by se vešlo ještě tohle, sem tohle, tohle přesunu tam a tam. Mám i rekordmany, které jsem přesunula už na třetí místo!!! Jak totiž nejsem všeznalá, tak neodhadnu, co bude jak vypadat po všechna roční období a jak se to bude rozrůstat a do jaké výšky, takže teď to buď přesouvám dopředu, aby to vůbec bylo vidět, nebo to naopak cpu k plotu, když je to třeba v zimě ošklivý.

• Autor: Dasa

Datum: 19.03.2007 19:28

Holky zdravím a jak tak čtu tu Vaši diskusi tak vás ujišťuju, že jsem na tom naprosto stejně. Ale snažím se to trochu přechytračit tak vše nové dávám do nějaké ho obalu, starší kontejner, kelímek od jogurtu a když je něco moc velkého tak prostě vezmu silonový pytel (co se v něm prodává cibule nebo brambory-ten síťovaný) a sázím . Když se to na stanovišti nelíbí, vydoluju a přemístím-a to i několikrát.

Datum: 20.03.2007 10:16

Daso, tak to je dobrej fígl smiling smiley.

• Autor: Kveta

Datum: 20.03.2007 17:00

tak do těhle pytlů já sázím cibuloviny (x myším ). Ty ocásky denivek, kt. pošlou zásilkovky dávám ( jak blb ) do květináčů a sázím až se rozrostou.

co se týká přesazování - rekordmanem je u mne jedna Astilbe a kopytník. Obě věci jsem jen loni přesazovala 3x za sezónu. Astilbe je na to zvyklá, ta je putovní - dělám jí to furt už několik let.

• Autor: AliceC
    Status:

Datum: 21.03.2007 19:00

fotky 15.7.05 006.jpg
    Další fotografie:
    Denivka - moje další oblíbená kytkasmiling smiley . Některé mám od pana Mimránka z Mysločovic (posílá i na dobírku) a ostatní z LB. Letos budu přesazovat některé, které se dostaly do stínu, více na sluníčko. To jim prospěje.

• Autor: Dasa

Datum: 21.03.2007 22:11

Alice hezké thumbs down

Datum: 22.03.2007 10:13

Alice, no tak tebe jsem tady potřebovala grinning smiley grinning smiley . Nemáme co jíst, všechno vrážím do kytek!!! Uahhh!eye rolling smiley

• Autor: Mona

Datum: 22.03.2007 13:57

Že já sem lezla!!grinning smiley Alice...krása.

já mám jen ty obyčejné oranžové a od Jáji mám i žluté. Ale časem chci sbírku rozšířit.

• Autor: Kveta

Datum: 22.03.2007 18:45

matt.jpg
    Další fotografie:

našla jsem krásněj odkaz:

[www.taglilie.de]*

Tak já sem dám aspoň některé, kt. mám, obrázky jsou ale z netu

Podobné příspěvky
Diskuze: co to je, poradte Radůzina zahrádka Janina předzahrádka

Dobrý den, koupila jsem tuhle kytku s tím, že se jedná o trvalku, která může být v létě venku a na podzim ji mám prý dát domů. S tím, že může být celý

Autor: situma - 30.04.2007 09:48
Rubrika: Dotazy a rady - Komentářů: 251

Speciální diskuze na pomoc Radůze při budování zahrádky Velikost asi 15x9m a jestli lze vyčíst z obrázku, tak je severní strana zeď domu, ale jestli

Autor: drahus - 30.09.2012 08:50
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 1660

Dobrý večer, chtěla bych vás všechny poprosit o pomoc s plánováním předzahrádky před naším domem. Protože vlastní zahrádka je nedostižným snem, chtěla

Autor: Janina44 - 06.03.2013 19:24
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 1445
Galerie: Jen tak Pokus o makro že by denivka
  Jen tak
Autor: petrli - 09.02.2009 17:33
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 19
Pokus o makro
Autor: Anavi - 06.07.2009 09:13
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 17
že by denivka
Autor: kbubak - 30.07.2011 09:54
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz   

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.