úterý 19. ledna, 08:51 Svátek má Doubravka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: Denivka

Denivky

Datum: 19.03.2007 08:36

Zatím jsem objednávala jen od pana Basíka, ale pamatuji si, že kdysi dával někdo na L. odkaz na stránky, kde měli velký výběr - neuložil jste si někdo odkaz?

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Vladka

Re: Denivky

Datum: 05.07.2018 18:09

Chceš kousek ?

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj

Datum: 05.07.2018 20:00

ne ne - děkuji . už nic nesadím .. smiling smiley

• Autor: Vladka

Datum: 05.07.2018 20:02

Kaaj, já už taky ne.Spíš redukuji

• Autor: kaaj

Datum: 05.07.2018 20:11

no jo - roky jsou tu a s nimi nemoci . denivek mám asi dvacet druhů a zrovna dnes jsem je musela konví zalít . hadice mi tam nedosáhne. . takže už dost - a pokud do zítra nesprchne- tak napojím hadici ráno na vodovod. tahat už vodu v rukách nebudu . tongue sticking out smiley

• Status: expert

Datum: 05.07.2018 20:56

wp_20180702_11_13_56_pro.jpg
    Další fotografie:

kvete toho ještě docela dost

Datum: 05.07.2018 21:02

wp_20180702_10_00_47_pro.jpg
    Další fotografie:

winking smiley

• Autor: gabca

Datum: 05.07.2018 21:33

Holky, nádhera. love smiley

Iviku, ta fialková, lemovaná tmavě. thumbs down thumbs down thumbs down

Datum: 05.07.2018 22:47

Pastva pro oči. thumbs down Musím se vypravit na chalupu, co mi tam denivky dělají. Z dědka moc infomací nevytáhnu.

Vladko, Kaaj, já stále redukuju ale nějak se mi to moc nedaří.Máte pevnou vůli. smiling smiley

• Autor: gabca

Datum: 06.07.2018 15:35

dsc00075 (2).jpg
    Další fotografie:

Od Jáji. winking smiley

• Autor: Kika
    Status:

Datum: 06.07.2018 16:02

Mate je nadherne, thumbs down Me letos vykvetly asi 3 nove poprve, ale vzhledem k opravam domu nestiham fotit. A jinak mam jen ty obyc oranzove. Jo, a pak vlaste jeste jednu tmave cervenou a jednu bilou. ty uz kvetou spolehlive, mam je vedle sebe a moc jim to spolu slusi.

Datum: 06.07.2018 18:52

den.jpg
    Další fotografie:

Ráno vypadalo počasí celkem slibně, váhala jsem, jestli se vypravit do Mravína na výstavu denivek. Už jsem tam jednou byla asi před čtyřmi lety. Nakonec jsem vyrazila. Samozřejmě se oteplilo. Dokonce pak začalo i dost svítit sluníčko.Musím říct, že jsem byla docela zklamaná. Z toho, co jsem viděla v květu, možná už je pokročilý čas, nevím, jsem neobjevila nic, co bych šla hledat k prodejním stolům. Kultivary, co měli kdysi, si nevybavuju ale měli tam velké trsy nasázené ve stráňce. Působily monumentálně. Teď mi přišly snad třetinové.Nakonec jsem ani nic nevyfotila.A nekoupila ani jeden květníček, to je co říct. eye rolling smiley Možná Berda, jestli to bude vidět jinýma očima a pokud pojede. Skoro bych řekla, že kdyby se daly tady dohromady všechny focené kultivary, klidně by mohla být výstava.

Když už jsem byla na cestách, vyrazila jsem na chalupu. Tam už hodně odkvetlo. Nebo teprve pokvetou.Tak aspoň něco.

Datum: 06.07.2018 19:22

Ta první je zajímavá, sice můj šálek kávy to není, ale asi jsem ještě takovou neviděla winking smiley

Datum: 06.07.2018 19:32

Ivik, můj taky úplně ne. Měla to být nějaká nižší. Nižší je ale barevně jiná. Tak aspoň, že je nižší.Možná je i víc ve stínu, na slunci by byla třeba barevně výraznější.A ještě jak jsem byla na té výstavě, tak strašně klamou i fotky. Měli tam na prodejních stolech fotku, název kultivaru a pak květníky. Některé bych snad ani pomalu nepoznala. Hlavně žlutá jim šla na fotkách doběla.

Datum: 06.07.2018 19:45

Přišel mně katalog Lukon Bulbs, je tam denivek hodně, ale ty ceny eye popping smiley A když vím, kolik mají záměn, tak bych si už nic neobjednala grinning smiley Ale mají obrovský výběr jak v denivkách tak v kosatcích-snad ještě větší winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: co to je, poradte Janina předzahrádka  

Dobrý den, koupila jsem tuhle kytku s tím, že se jedná o trvalku, která může být v létě venku a na podzim ji mám prý dát domů. S tím, že může být celý

Autor: situma - 30.04.2007 09:48
Rubrika: Dotazy a rady - Komentářů: 251

Dobrý večer, chtěla bych vás všechny poprosit o pomoc s plánováním předzahrádky před naším domem. Protože vlastní zahrádka je nedostižným snem, chtěla

Autor: Janina44 - 06.03.2013 19:24
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 198

Adresář: http://www.krasa-netresku.cz   

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.