pátek 26. dubna, 13:46 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:26
     


    marcellina napsal(a):

    Ona v něm nejsou zrníčka a je z toho výborná žemlovkathumbs down .Písnu recept do našich dělených receptíků.winking smiley

    Dekuji, to byla ale rychlost smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lenicka 85

     
     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:28
     

    Holky,tady to fakt zije smiling smiley Mame o vikendu oslavu, tak jsem s dietou chtela pockat az do PO, ale nakonec jsem se rozhodla, ze uz zitra zacnu. A tim, jak to tady tak zije, tak mi dodavate moc energii a fakt se tesim. Vsechny recepty mam uz vytiskle, tak od zitra budu kuchtit smiling smiley

    Stridate kyticky/zviratka obden a nebo si davete spis zviratka kvuli rychlejsimu ubytku na vaze? A nebo podle chutI grinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:32
     

    Tak ho máš tam.winking smiley Já osobně to stídám dle chuti.Přes týden to většinou bývají zvířátka a o víkendu kytky.winking smiley

     
  • Autor: Sara2
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:35
     

    Holky jak čtu jak pěkně zavařujete s fruktózou, tak my jak jsme byli v Egyptě, tak jsme poslali tchyni ať nám sklidí broskve se zahrady a ona je všechny zavařila - s cukrem confused smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:35
     

    Leničko, já to beru podle chuti. U kytiček opravdu neřízeně "žeru" takže mám raději zvířátka, i celkově, jsem raději na sýry a flákoty mls smiley mls smiley mls smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyJá kytky tak jednou do týdne.

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:36
     


    marcellina napsal(a):

    Tak ho máš tam.winking smiley Já osobně to stídám dle chuti.Přes týden to většinou bývají zvířátka a o víkendu kytky.winking smiley

    Dekuji, uz mam opsano smiling smiley) A pokud se nepletu, patri to do Kyticek?? a kolik uz si zhubla? Nebo kolik mas ubytek za tyden? winking smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:37
     

    Sáro, to bych tedy tchýni pochválila, fakt... sad smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:44
     


    Papinka napsal(a):

    Leničko, já to beru podle chuti. U kytiček opravdu neřízeně "žeru" takže mám raději zvířátka, i celkově, jsem raději na sýry a flákoty mls smiley mls smiley mls smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyJá kytky tak jednou do týdne.

    Tak já zacnu taky zviratkama a uvidim smiling smiley A pozorujes vahovy ubytek?? Ja potrebuju dat dolu 15kg do 21.2. smiling smiley Vsadila jsem se s pritelem a vyhra je hezka odmena, abych pry mela motivaci smiling smiley) A uz se na sebe nemuzu ani podivat, nyni mam 87/170cm sad smiley(

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:45
     

    Jsou to 100% kytičky.smiling smiley No u mě je to běh na delší trať.Před 10 lety 35kg dole do 1 roku.Pak jsem to svou blbostí skoro všechno nabrala zpět.A teď když jsem začala znovu tak 2 měsíce nic,pak za 2 a půl měsíce 8kg dole a teď delší dobu stojím,prortože jsem si přes léto dla nejvolnější graf kvůli ovoci a zelenině ,abych je mohla jíst každý den, a hlavně kvůli mému milovanému dia nanukáčku.grinning smiley

    Sara2

    Tak to by mě asi kleplo.winking smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:45
     

    holky nevite, proc mi sem nejde vlozit obrazek ? sad smiley Mela jsem tam svyho macka a on se nechce zobrazit stydlin smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:49
     

    Leničko, kdybych napsala kolik mám já, asi by Tě kleplo grinning smiley grinning smiley grinning smiley No já jsem tady taková hřešitelka nenapravitelná, ale teď mám velkou motivaci - a věřím, že to půjde. Měla jsem přes léto nejvolnější graf kvůli DIA nanukáčům a to jsem nezhubla opravdu nic. Já musím mít ten nejpřísnější graf, jinak to nejde. nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Lenicka 85

    Datum: 09.09.2009 21:53
     


    marcellina napsal(a):

    Jsou to 100% kytičky.smiling smiley No u mě je to běh na delší trať.Před 10 lety 35kg dole do 1 roku.Pak jsem to svou blbostí skoro všechno nabrala zpět.A teď když jsem začala znovu tak 2 měsíce nic,pak za 2 a půl měsíce 8kg dole a teď delší dobu stojím,prortože jsem si přes léto dla nejvolnější graf kvůli ovoci a zelenině ,abych je mohla jíst každý den, a hlavně kvůli mému milovanému dia nanukáčku.grinning smiley

    Sara2

    Tak to by mě asi kleplo.winking smiley

    Ty jo, to je tedy dost, to mas dva satniky co? smiling smiley) Ja pojedu ten nejprisnejsi graf smiling smiley Kdyz uz tak uz, snad to pujde. Akorat s tim varenim jsem na stiru. Zakladni veci umim, ale super kucharka opravdu nejsem. Hl.nemam fantazii, Tak jste moji jedinou nadeji holky VY smiling smiley) Ja chci dat dolu alespon 1.5 kg tydne, snad to neni moc.

    Pro vsechny: holky a cvicite u delenky???? smiling smiley)

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 21:56
     

    Leni, já budu od zítřka jezdit na bruslích dokud nenapadne sníh winking smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:00
     

    To mám!grinning smiley A hlavně fůru moc pěkných hadříků,ktaré teď nedopnu.sad smiley No já taky musím ten nejpřísnější graf.eye rolling smiley Víš ono je to hlavně o trpělivosti a o psychice.Máme to tady s holkama vyzkoušené.Jak se hodíš do pohody a necháš tomu volný průběh,tak to bude okthumbs down .Hlavně se nestresovat,když to náhodou nepůjde podle tvých představ,nechodit často na váhu,to taky dost stresuje,když ta potvůrka,zrovna ukáže co ty nechcešangry smiley .Každá jsme jiná a každé z nás to jde jinak rychle.winking smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 22:01
     


    Papinka napsal(a):

    Leni, já budu od zítřka jezdit na bruslích dokud nenapadne sníh winking smiley

    Ja chodim na spinning, ale posledni dobou jsem to trochu flakala. smiling smiley (jen jednou tydne) Nekde jsem cetla, ze pohyb u delenky, tak nutny neni nebo ne? Spis jde o to zpevneni apod.ze

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.