pátek 26. dubna, 10:57 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Co vám kvete v únoru?

Datum: 08.02.2016 10:46
 
img_6506.jpg
Další fotografie:

Dnes jsem byla v tom bahně juknout



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (25.02.2017 13:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 24.02.2020 16:41
     
    img_20200224_145931.jpg
    Další fotografie:

    Mimo sněženek a něčeho žlutého nic nekvete, viz. čemeřice sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (24.02.2020 16:43)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám kvete v únoru?

     
     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 24.02.2020 22:09
     

    Kordulko, to přijde. Máš chladněji.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 26.02.2020 11:42
     
    f580f551-0e7b-4c5a-bca2-9c0f7330f9dd.jpeg
    Další fotografie:

    Letita Pink Frost a novacek z Lidlu, zakoupen pred Vanocema. Myslite, ze je to klasicka obycejna cemerice? Proc mi jde do ruzova?

     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 26.02.2020 13:03
     

    Ony mění dost výrazně barvu květu v průběhu kvetení, tedy alespoň ty obyčejnější co vlastním já.

     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 26.02.2020 18:40
     

    Betas, já bych řekla, že je to nigra. Ty šlechtí na vánoční kvetení. Květy se barví.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 26.02.2020 20:24
     

    Mně ta narychlená, co jsem koupila před Vánocema v Penny scípla. Byla jsem ji vyklepat na kompost a nebylo tam vůbec nic, ani kořínek. Asi jsem ji ulila. sad smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 26.02.2020 22:03
     

    Mne prave vzdycky ty predvanocni narychlene taky nevydrzely, jen tahle, tak prave ziram. Vykveta bile a pak ruzovi..

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 14:48
     
    dsc04047.jpg
    Další fotografie:

    dnešní foto po dešti, nigra už růžová, Merlin v rozpuku, klopící orientálky smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 16:11
     
    Další fotografie:

    Aleno, thumbs down. I nigru máš pěkného cvalíka. smiling smiley

    Taky něco přidám. Na dvojce je dodávka z Holanska iburgensis Picotee. Na trojce nigry ze slev co byly na parapetu přes zimu. Taky růžoví. Takže Betas určité máš tu jednu nigru.Na čtyřce od Káji a má kolem sebe prcky. Hned vedle ní je ta na pětce. Kdyby se pomíchaly, mohly by mít docela zajímavé děti. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 16:15
     
    jaro.jpg
    Další fotografie:

    Přece jen už něco kvete.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 16:19
     
    photo8943.jpg
    Další fotografie:

    Aleno, Regino, krásně vám to kvete. U mě už vykukují liliochvostce a lilie, tak doufám, že už nebudou velké mrazy.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 16:25
     

    Máš krásné kvetení flower smiley . U mě kosatečky ještě nekvetou, sněženky jo, ale přišla jsem z focení pěkně vymrzlá. Vidím ty práce, co bude. Ale jsem ráda, že jsem stihla ostříhat všechny klemíky 10 cm nad zemí, mám pouze 3ové. Co to máš za odrůdu na 1obr a za ní ta růžová, asi to je fakt postižení, virus grinning smiley . Vloni jak jsi kupovala s Ančou, jak jdou, je to stejně nádhera, když kvetou. Na okně vypadají taky moc pěkně, daří se jim u tebe. thumbs down Co Ctěnice, takový červík malý je, tak na pokuk. grinning smiley Jo, psala jsem dotaz k Mikanovi na odrůdy. grinning smiley

    Jo nigru mám starší jak Merlina, přirůstá pomalu.

    Berdo, zatím nejsou lilie vidět, liliochvostce mají taky puky, připravila jsem k nim chvojí, taky mi jednou omrzly.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil alenak (29.02.2020 16:34)
     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 16:59
     

    Je to nákaza. grinning smiley Ta bílá je buď Camelot nebo Joker.Roste taky moc hezky. Z té várky mám ještě Monte Christa, toho mi nabídli jako novinku za něco, co neměli. Ten byl menší a zatím není tak velký ale daří se mu. V zásadě jsou tyhle kultivary na první pohled dost podobné, liší se asi dobou kvetení a nějakými drobnostmi. Trochu odstíny.

    Co jsem kupovala s Ančou docela roste, jediné, oč jsem přišla je Reana. Nevím, co mi s ní udělali. Mám podezření, že ten kus, kde byla, se zaplevelil a stříkli tam nějaký herbicid. Teď se k tomu samozřejmě nikdo nepřizná.

    Práce na mě kouká ze všech stran. Doufám, že to nějak postupně dám dohromady po loňsku. Co se týče mrazů, už fakt nevím. Před týdnem předpovídali úplně něco jinýho než teď. Vůbec bych se nedivila, kdyby v tom blázinci co je , ještě mrazy přišly. Aby se hodně všechno zničilo. angry smiley

    Do Ctěnic kouknu, nejspíš grinning smiley ,ale zatím jsem žádnou upoutávku neviděla. Taky je otázka, kolik mu toho pokvete. Jak jsem se dočetla, má čemeřice z Ameriky vyseté asi dva roky.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 29.02.2020 17:02
     

    Pěkné kvetení thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Co vám kvete v únoru?

    Datum: 04.02.2021 19:22
     
    Další fotografie:

    Letos jsou čemeřice později než vloni. Koukala jsem podle fotek. Navíc nejdřív vykvetla první úplně jiná než vloni.Myslím, že je to Cinnamon Snow. Skořicový sníh. Některý mají hezký názvy. Vloni začal Růžový mráz..Zatím tak nějak na udávanou časnost kvetení kašlou. Na dalších fotkách se chystají. Pokud na ně něco nepřijde, třeba nějaký veliký mráz, vypadají, že pokvetou bohatě.Uvažovala jsem, jestli je mám už zbavit starého listí. confused smiley Vypadají pak mnohem líp. Ale stále váhám kvůli mrazům. Letos je to blázinec.Takhle je přece jen listy trochu ochrání.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (04.02.2021 19:41)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.