sobota 27. dubna, 04:18 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 17
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 12.03.2014 09:40
     

    teď jsem o jarních prázdninách za tři dny zhltla toto:

    Benjamin Black: Kdo je bez viny. Přeložil: Richard Podaný. Vydal BB art 2008.

     

    Leželo mi to dva roky v šuplíku, dostala jsem tu knížku od kamarádky k narozeninám. A opravdu se to četlo velmi dobře, děti pravily, že je těžké mě od toho dostat jako je od tabletu grinning smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 13.03.2014 11:48
     

    Dočetla jsem Smrtící posedlost (J. D. Robb) thumbs down

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 23.03.2014 19:05
     

    Pokračuju J. D. Robb - Fantazii se meze nekladou a dnes jsem si to pro změnu proložila první (a nejlepší) knížkou této série - Smrtící nahotou. Přelouskala jsem ji potřetí, ale vybrala jsem si jen určitý pasáže, který mi v tom dnešním uplakaným počasí zvedly náladu a pohladily po duši smiling smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 01.04.2014 14:45
     

    Tak Fantazii se meze nekladou jsem dočetla.

    A koukám, že si tu dopisuju sama se sebou sad smiley . Kdepak jsou ostatní čtenáři???

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 01.04.2014 15:33
     

    Dcerce čteme už poněkolikáté Kahounovu knížku U všech čertů, povedla se. smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 02.04.2014 22:26
     

    Vybírám teď knihy nenáročné - aby se dobře četlo a nemuselo moc přemýšlet stydlin smiley - Věra Fojtová : Tramín s příchutí krve - Vinařská krimi z okolí Mikulova, líbila se. Teď mi byla půjčena Iva Pekárková : Levhartice - jsem na 10. straně a zírám, uvidím co se z toho vyvrbí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.04.2014 10:02
     

    Nemáte doporučení knihy pro osmiletého kluka, kterého čtení zrovna moc nebaví? confused smiley please smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.04.2014 10:12
     

    Geriz Kopietzová - Agáta a doktor Lupa

    Miloš Kratochvíl - Pachatelé dobrých skutků

    Martina Drijverová - České dějiny očima psa

    Pavel Šrut - Lichožrouti

    Zajímavé jsou knížky Petra Nikla:

    Lingvistické pohádky

    Záhádky

     

    Nebo komiksové knížky: Příběhy Čtyřlístku, Astérix a Obelix, Komisař Vrťapka

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil lanimka (03.04.2014 10:24)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.04.2014 10:18
     

    Anavi, zkus Poseroutku

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.04.2014 10:48
     

    Trino, já jsem u 6 Smrtící pomsta..Už to jde ztuha, nemám čas, tak knížku vezmu jednou za týden. První 3-4 díly jesm měla přelouskané fofrem. Dočtu a do dovolené nejspíš odložím winking smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.04.2014 21:36
     

    Anavi - co třeba Mikulášovy patálie? Nebo Kopyto a Mňouk. Taky je super knížka Smeťák (Jeremy Strong). Já ji přečtela jedním dechem, je to sranda. Ale ta možná bude spíš pro trochu starší děti.

    Lado, já taky přes den nemám moc času na čtení, a tak chodím do postele o půlhoďky dřív a čtu - někdy až do rána. Zrovna teď mám rozečteného Johna Lutze a to pokaždý přepísknu svou "spací" hodinu a pak ráno horko těžko vstávám grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 03.04.2014 21:42
     

    Anavi, nejstarší, taky nečtivec - začal cca v tomhle věku číst Heriota - Zvěrolékař .... a tím se nějak rozečet, ale on je zvířátkovej. Prostřední četl hoooodně a v podstatě cokoliv. Nejmladší je stopro nečtenář, tam je potíž s čímkoliv.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 08.04.2014 01:11
     

    Dnes, vlastně včera, jsem začala dcerce číst (poněkolikáté) Duhové pohádky od Daniely Fisherové, jsou tak akorát dlouhé a moc pěkné. Každý večer totiž slyšíme, že "bez pohádky neusnu". Nezbývá nic jiného, než číst ... a když je nemocná, čtu i několikrát za den. Je děsné, kolikrát se mi chce zívnout během jedné věty. Ale je to rituál, který jsme dodrželi u všech dětí. love smiley

     
  • Autor: Issis
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.04.2014 07:58
     

    Ahoj lidi grinning smiley Já taky čtu strašně ráda a už jsem přelouskala za svůj život cokoli. thumbs down Teď třeba ujíždím na českých detektivkách thumbs down

    Jinak všechny díly Heriota mám pořád u postele a šahám po nich hodně často. A pokaždý když se do toho začtu mě tyto knížky zvednou náladu a i když už jsem je četla mockrát, spolehlivě mě rozesmějí. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 09.04.2014 08:10
     

    máme všechny díly, všechny přečteny. Potom taky Děsivou vědu a podobně.

    HanaK napsal(a):

    Anavi, zkus Poseroutku

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.