sobota 27. dubna, 10:33 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co právě čtete?

Datum: 06.03.2007 09:56
 

Snažím se poslední dobou najít trochu volného času i na čtení. Jak jste na tom vy a jaký druh literatury vás oslovuje?

Já mám teď rozečtenou knížku "Irčák Finn" - překvapivě kniha o vlkodavech smiling smiley winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 17
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.02.2014 11:08
     

    Konečně jsem dočetla Vendetu. Měla jsem s tím trošku problém, čím víc knížek Sue Graftonové čtu, tím míň se mi líběj. Zdaj se mi zbytečně zdlouhavý oproti těm prvním.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co právě čtete?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.02.2014 11:23
     

    ... dočítám " Tanec v přítmí " , je to dobrý coffe smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.02.2014 11:25
     



    kordula napsal(a):

    ... dočítám " Tanec v přítmí " , je to dobrý coffe smiley

    U nás v knihovně ho nemaj sad smiley . Jsem si ho chtěla taky přečíst.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 11.02.2014 13:03
     
    p2110001.jpg

    ....... je to z této knihy, čtu co je doma winking smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 14.02.2014 18:38
     

    Dnes jsem dočetla Potřebu zabíjet - John Lutz thumbs down . A hned jsem začla Ztracený přístav - Tana French. To je tak strašně tlustá a velká bichle, ale čte se to samo, Tana píše fakt perfektně love smiley . No a samozřejmě mám ještě rozečtenou Anitu č. 6 - Smrtící tanec. Ale už se mi to zdá nějak překombinovaný, ty první byly nejlepší.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 14.02.2014 19:43
     

    .... ... Barbora Delinsky , Léto odhodlání coffe smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 14.02.2014 20:12
     

    ahoj všem - tak já tento týden měla z knihovny autorku Nicol.C.Vosseler a od ní tři knihy Jižní vítr - ta je romanticko dobrodružná z doby kapitána Cooka a jeho návštěvy jižních ostrovů . a dvě , které jsou dějem z Indie , ale každá je samostatná -Nebe nad Darjeelingem a Šafránový měsíc .všechny tři jsem přečetla bez přeskakování stránek .. winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.02.2014 15:54
     



    Trina1 napsal(a):

    Konečně jsem dočetla Vendetu. Měla jsem s tím trošku problém, čím víc knížek Sue Graftonové čtu, tím míň se mi líběj. Zdaj se mi zbytečně zdlouhavý oproti těm prvním.

    Tak jsem začal číst A-jako ... a nic moc. Jsem v půlce a stále takový jalový. Rozjede se to ? Nic se neděje ..... .

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.02.2014 20:51
     

    Taku, já si to už moc nepamatuju, ale ty první se mi líbily moc. Ani neměly tolik stran, zato ty poslední jsou čím dál tlustší a podle mě zbytečně moc ukecaný eye rolling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 19.02.2014 21:36
     



    Trina1 napsal(a):

    Taku, já si to už moc nepamatuju, ale ty první se mi líbily moc. Ani neměly tolik stran, zato ty poslední jsou čím dál tlustší a podle mě zbytečně moc ukecaný eye rolling smiley

    Díky, tak ještě vydržím. Dostal jsem tip a už se na to těším. Tom Rob Smith - Dítě číslo 44 a volné pokr. Lev Děmidov 2 - Utajovaný projev.

    Prý se od toho člověk nemůže odtrhnout - uvidíme co mě dokáže od toho odtrhnout winking smiley

     
  • Autor: Trina1
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 10:39
     

    Dočetla jsem Anitu č. 6 - Smrtící tanec. Tentokrát to nebylo tak překombinovaný, jako předchozí díl, naopak, skoro celá knížka byla o ničem. Až ke konci to začalo bejt zajímavý, dóóóst zajímavý stydlin smiley thumbs down grinning smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 11:35
     

    ... Devět lekcí golfu,......ale přeskakuji stránky winking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 12:22
     



    tak63napsal(a):
    Trina1 napsal(a):

    Konečně jsem dočetla Vendetu. Měla jsem s tím trošku problém, čím víc knížek Sue Graftonové čtu, tím míň se mi líběj. Zdaj se mi zbytečně zdlouhavý oproti těm prvním.

    Tak jsem začal číst A-jako ... a nic moc. Jsem v půlce a stále takový jalový. Rozjede se to ? Nic se neděje ..... .

    Taku, tak Graftonová je taková detektivka spíš pro ženský ... řekla bych ... jako já nemám ráda těžký detektivky ... kde se řeší sadistické vraždy a já nevím co ještě, tohle jsou takové oddychovky.... spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 13:09
     

    Kordulo, četla jsem a nezaujalo

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co právě čtete?

    Datum: 27.02.2014 16:34
     



    HanaK napsal(a):

    Kordulo, četla jsem a nezaujalo

    .......proto přeskakuji stránky grinning smiley ,.....včera měli před knihovnou krabice s knižkama na rozebrání, byl tam Čingischán ?, měla jsem si ho vzít sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.