sobota 27. dubna, 05:57 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Co kvete v říjnu

Datum: 01.10.2011 17:03
 

Myslím toho ještě kvete spousta, že?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 21.10.2021 08:51
     

    u mně jsou ještě málo nakvetlé . taky by potřebovaly zalít , ale nebyla jsem skoro měsíc venku , jenom co vidím z okna.máš je krásné thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v říjnu

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 21.10.2021 09:12
     
    img_20211021_074656.jpg

    Taky mi to letos připadá dřív. Chtěla jsem je vyfotit zepředu, až přijdu z nákupu, a začlo pršet.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 21.10.2021 09:26
     

    hmmm- tak ty jsou Manco hezké thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 21.10.2021 09:27
     

    Tak ty jsou opravdu nádherné. Včera jsem nějaké koupila, po 40 korunách a uvidíme, jestli to budou ty, co vydrží.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 21.10.2021 12:09
     
    img_20211021_120629.jpg

    Ta darovaná, asi jsem nevděčná, ale jsou to pidilistečky a zřejmě to mělo i pidikvitky. Tohle bych teda nikomu nedala, ....

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 21.10.2021 13:52
     

    Mančo, máš je krásné, mám žluté, ale pozdnější, kvetou skoro jako poslední během listopadu.

    Kordul, ta pidi je krásná, počkej až příště vykvete, jak budeš nadšená. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 22.10.2021 08:34
     

    Aleno, letos bych řekla, že jsou dřív. I podle těch koulí. Jsou mnohem víc nakvetlé než jiné roky. Na dušičky bude skoro problém sehnat nějaké skoro neodkvetlé. Na jednu stranu je to dobře. Jsou to krásný kytky a často je zlikviduje mráz.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 22.10.2021 08:49
     

    kordul, u mě některé takhle vypadají, já si je zrovna taky oddělovala a sázela na různá místa a vypadají teda hůř, než ten tvůj darovaný kousek, ty nevděčnice. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 22.10.2021 14:14
     

    Kordul, to jsou takové ty nízké na obruby, ne? U těch mám takovéhle malé zhuštěné lístky

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 22.10.2021 15:10
     

    ne jsou vysoké, zmetci,....

    Manca napsal(a):

    Kordul, to jsou takové ty nízké na obruby, ne? U těch mám takovéhle malé zhuštěné lís

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 22.10.2021 21:24
     

    Kordulko, s prominutím, ne.er ... můj kamarád, kolega, super člověk, znal rusky ... v češtině se říká: "darovanému koni na zuby nekoukej", převáděl do ruštiny a znělo: "darovanému koni pod ocas nefoukej" ... je to 30 let, pán už kouká odněkud jinud na mne, měl velkou zahradu, hodně opečovávanou a žrací .... mnohokrát si na něj vzpomenu ... i když těch darovaných moc nemám (jéééééééééžiš, naposled absolutní hydry "divoká rajčata" od jedné hodné weekařky sklízím stále) ... "zákony zahrady" fungují ... u tebe budou zcela určo "úúúúúúúúúúúúúúžasňáci" ... naše poslední, dlouho předlouho žijící podzimní astry. byly nízké, drobnokvěté, fialkové (já se už zase zamotala s interpunkčími znaménky) noooooo nic ... pojedu tak nějak po svém .... nízké, fialkové, podzimní astry vždy dostávala moje máma od táty k výročí svatby - 23.9. - táta zemřel v roce 2002 ... astry zašly příští rok na jaře ... už nikdy se mi nepodařilo nijaké, vyzkoušela jsem snad už všechny, do druhého kvetení ... nejsou mi dány ... prodávají se pouze na podzim ... pokud se dožiju (občas psala Regi takhle) zkusím příští rok. Letos mám totlání útlum, vyhrabu se z něj ... musím.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 23.10.2021 09:28
     

    Eli, já s astrami taky nemám nejlepší zkušenosti, hlavně spíš kvůli výšce. Dál i sucho a taky u nich nejsem tak urputná, kvetoucí podzim mě už tak nějak úplně nebere, člověk už není moc venku a je kratší den a i hodně práce, takže už to nevyužije. A já se skoro každoročně ještě zase... jarními cibulemi. Letos zkusím narychlit hyacinty. Ale mám jedny ze Slovenských trvalek. Mám teda dva kultivary ale ten jeden je tu naprostá stálice. Nejsou příliš vysoké, moc se nevyholují. Zjara ti kus odrýpnu, pokud už se budeš cítit na sázení. Ty by měly vyjít.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (25.10.2021 07:57)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 24.10.2021 10:29
     
    20.10.jpg
    Další fotografie:

    zasadila jsem i toho zmetka, měli jste pravdu, moje modrá , odkvetlá, vypadala také tak

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 24.10.2021 16:45
     
    img_20211024_162744.jpg
    Další fotografie:

    Občas něco kvete. Spíš takové ty kytky bez přičinění, jako měsíček, brutnák, hledík...

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Co kvete v říjnu

    Datum: 25.10.2021 11:58
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a): Mám teda dva kultivary ale ten jeden je tu naprostá stálice. Nejsou příliš vysoké, moc se nevyholují. Zjara ti kus odrýpnu, pokud už se budeš cítit na sázení. Ty by měly vyjít.

    Regi, jsi moc hodná, ale ... V současnosti naše zahrada vypadá jak kdyby u nás nikdo nebydlel. Noooooo, skoro. O květinových záhonech se mi ůže jen zdát, jednak nedávám, taky ty kecy kolem, nestojí mi to a to. A navíc .. furt minimálně třem lidem schranňuji, schovávám, neničím různé jiné -- zaplevelují zahradu ... asi taky nemají čas síly, prostor, chuť.................

    Teď momentálně mám ohřátý oběd pro dědka (musí být oběd ve 12. pokud nepřijede Tonda o 3/4 hodky později) a sebe, Tonda přijede ve 14. + něco, děda dal echo, že přijde tak nějak kolem 13., je nutně u kamaráda .... a tak je to u nás furt dokola ...................

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.