pátek 26. dubna, 13:58 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: alika
Status: začátečník

Čím se zabavíte, když jste samy/i?

Datum: 07.08.2006 12:57
 
Vím, že máte většinou malé děti a moc samoty vám nehrozí. Ale kdyby přece, čím se zabavíte, aby jste neměly/i pocit, že jste opuštěné, ale abyste si to užily/i. (Taky nevíte, proč se nejdřív  "má"psát mužský,a pak ženský rod?)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 11:23
     


    Anavi napsal(a):

     

    lostris napsal(a):

    eye rolling smiley Jen by mě zajímalo, jak to dělají chlapi. confused smiley confused smiley confused smileyStihnou noviny, hospodu, fotbal, schrupnout si na gauči... eye rolling smiley

    No maj přeci nás, ne? grinning smiley

    Zatímco vaříme, uklízíme, pereme, žehlíme, lítáme kolem dětí, mohou v pohodě relaxovat.... winking smiley grinning smiley


    do hospy nechodím (ztráta času, peněz i soudnosti), fotbal tady stojí za ho... tak taky už nechodím, schrupnout si dovolím jen když opravdu nemám žádnou aktivitu, a pokud už, tak abych nabral sil na žehleni, uklízení a taky nějaké "drobné" správky v domácnosti tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley , tak mě tady nehleďte nasí.at nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 13:01
     
    love smiley - konkretne Carlosi, v tvojom pripade "zozeriem "s chlupami vsetko co napises...hihi, ved som kamoska, no nie???!!!!!!
    -----------
    Hm...osobne ked uz nic ine...tak TU hram karty ( obcas ma chytne aj nieco ine "logicke"...mam toho v archive viac...ale po nejakej dobe odbocenia - napr. ked prejdem vsetko - zase skoncim u kariet!). coffe
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 13:14
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 13:24
     


    carlos napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

     

    lostris napsal(a):

    eye rolling smiley Jen by mě zajímalo, jak to dělají chlapi. confused smiley confused smiley confused smileyStihnou noviny, hospodu, fotbal, schrupnout si na gauči... eye rolling smiley

    No maj přeci nás, ne? grinning smiley

    Zatímco vaříme, uklízíme, pereme, žehlíme, lítáme kolem dětí, mohou v pohodě relaxovat.... winking smiley grinning smiley


    do hospy nechodím (ztráta času, peněz i soudnosti), fotbal tady stojí za ho... tak taky už nechodím, schrupnout si dovolím jen když opravdu nemám žádnou aktivitu, a pokud už, tak abych nabral sil na žehleni, uklízení a taky nějaké "drobné" správky v domácnosti tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley , tak mě tady nehleďte nasí.at nono smiley nono smiley nono smiley

    carlosi, v tom případě... máš u mě dveře otevřené!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 16:04
     

    Carlosi, tebe ráda poznám osobně grinning smiley Doufám, že při nějaké příležitosti si tě vyzkoušíme. winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 17:23
     

    Carlosi nedej se!smoking smiley Já mám doma taky chlapa, který umí uvařit, uklidí a klidně si sám přišije i knoflík a nechce mě tou blbostí otravovat. Takoví chlapi jsou. Já ti teda věřím všecičko flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 18:42
     


    Arturka napsal(a):

    Carlosi nedej se!smoking smiley Já mám doma taky chlapa, který umí uvařit, uklidí a klidně si sám přišije i knoflík a nechce mě tou blbostí otravovat. Takoví chlapi jsou. Já ti teda věřím všecičko flower smiley

    Arturko, bledá závist winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 19:08
     

    Nemusíš závidět, to je výchovou. Jak od tchyně, tak i mojí winking smiley . Začalo to při stavbě. Dřela jsem jako magor a pak doma pozdě večer zajišťovala domácnost. Tak jsem řekla, že když já můžu makat jako chlap, tak on večer nemusí odpočívat a může pomoct zase mě. grinning smiley Teď máme zvyk dělat všechno spolu. Já s ním jdu klidně do lesa dělat dřevo a on sám od sebe umývá třeba nádobí. . Pošle mě pryč, že to udělá on spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out Však já mu taky neříkám, běž zatopit, je mě zima a jdu a zatopím si smiling smiley Každý dělá to, na co má čas, nějak neřešíme mužskou a ženskou práci. Nemysli si, já taky dokážu pořádně zabrat smoking smiley Myslím, že to funguje, protože oba žijeme tím, že si práci vyhledáváme. Dva magoři na stejné vlněgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 20:14
     

    Ivčo,souhlasím s bledou závistísmoking smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 11.04.2010 20:38
     


    Arturka napsal(a):

    Carlosi nedej se!smoking smiley Já mám doma taky chlapa, který umí uvařit, uklidí a klidně si sám přišije i knoflík a nechce mě tou blbostí otravovat. Takoví chlapi jsou. Já ti teda věřím všecičko flower smiley

    Tak takového mám doma taky,ale rozesmálo mě to žehlení,to fakt nevěřím.Že si vyžehlí narychlo košili to ano,ale koš prádla? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 19.04.2010 05:40
     

    Můj manža taky umí vše, ale nějak s přibývajícím věkem "měkne" dneska už musí po obědě hajat, vaří asto, páč si držku neošidí, ale po jehoo vaření musím hodinu uklízet kuchyň (a to nemusím mýt nádobí ručně), angry smiley O všechno si musím říkat.... Ještě před pár lety jsme také dělali vše společně, teď mi připadá, že ženské i mužské práce dělám já confused smiley thumbs up

    Po konfrontaci s ženami mého věku můžu jen konstatovat, že vás mladší a mladé vdané paní, čeká časem stejný osud v 99%, protože z našich mužů se s přibývajícím věkem stanou .........a dost! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 05.04.2023 19:04
     

    Já se rád zabavím turistikou. Když jsem doma, tak si čtu, kreslím, nebo třeba dělám na zahradě.

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Čím se zabavíte, když jste samy/i?

    Datum: 05.04.2023 19:06
     

    Já se rád zabavím turistikou. Jinak dělám na zahradě, čtu si, anebo si kreslím.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.