pondělí 29. dubna, 20:59 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Výměna manželek

Datum: 08.03.2007 21:51
 

V televizi začíná třetí řada Výměny manželek, sledovali jste některé z předchozích dílů?

Co si o této záležitosti myslíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:05
     

    Taky jsem koukala. Ta starší dle mého hodně lhala. Sice Miloše údajně milovala, ale asi už dávno měla náhradu. A jen mezi řečí tvrdila, že Miloš je děsně žárlivej. No, bůh ví, jak to tam bylo. A ta druhá mi přišla taky divná. Už jen tím, jak si dělala ten test. V pořádku, chtěla mít jistotu. Ale rozhodně bych to nedělala před kamerama. Přišlo mi to trapný. A ten její manžel? Doma nic neudělal a jen vysedával po hospodách. Kdyby se té rodině věnoval a doma pomohl, tak ať si pro mne za mne na to pivko zajde. Ale být pivo na prvním místě... docela smutný.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výměna manželek

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:08
     

    Tak to s tim testem to me taky dostalo Nath a to jak mu tam pak pri te debate mezi 4ocima hned rekla, to bych ji kopla, takova soukroma vec!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:13
     

    Holky, no oni se tam NORMÁLNÍ lidi asi nepřihlásej, takže co od toho čekat, že jo?

     
  • Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:17
     

    Suee, taky mi to přišlo dost divný. Nevím, před celým národ si dělat test... confused smiley Přišlo mi to jako, že chce vychloubat Heč já jsem v tom! My už se tři týdny snažíme o miminko... No děs. Jen mi je záhadou, kdy to mimčo stihli, když on je furt na pívu. grinning smiley

    Jojo, normální člověk tam asi nejde. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:19
     

    Tak někdo zaskočil, třeba winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:23
     

    Me zaujal tenkrat ten dil s Romkou, jak prisla do te rodiny s pavlacovym bytem v Brne a chemickym hajzlikem, vedle nehoz skladovali mouku. Holky cele zavsivene, ale plnou hubu nenavisti k cikanum. Tak nakonec Romka odvsivovala bile holky. Docela poucne.

     
  • Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:25
     

    Didi, tak to byla síla. Ta mouka.. to byla hrůza, mně se až udělalo zle. Fuj, fakt nechutný. A ten chemický záchod a hlavně jeho vylévání... Blééééé. Bílá rodina děs a romská spořádaná, čisto...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:51
     

    Vidím, že budu muset začít sledovat winking smiley

     
  • Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:56
     

    Já se k telce moc nedostanu, ale pak mi to nedá a pustím si to na netu ze záznamu. smiling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 12:59
     

    Tak ja jedine na netu,ceskou Tv nemam.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 06.04.2009 20:47
     

    Tyhle výměny manželek jsou teda něco extra.V těch co běželi v loni byli nějak normální lidi.Teď jsou tam samý zvláštní individua.- Možná to právě takhle točejí ,aby jsme se divili tomu co všechno lidi dělají ,že je normální způsob života.sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 07.04.2009 10:41
     

    NORMÁLNÍ by nikoho nebavili smiling smiley winking smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Výměna manželek

    Datum: 07.04.2009 13:45
     

    Sleduji to na Netu. V době, kdy mám čas. Je pravdou, že některým rodinám ta výměna prospěla. Vztah neumrzl na mrtvém bodě. S nadhledem a odstupem mohli pozorovat, co změnit, vylepšit.

    Anavi - Co je to "normální"? winking smiley Vždycky se najde něco, co je pro ostatní "zvláštní".

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 07.04.2009 13:57
     

    slunino, jen myslím,že tam je "zvláštností" poněkud více, než bývá běžné winking smiley , a je tak činěno záměrně.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Výměna manželek

    Datum: 07.04.2009 14:20
     

    Anavi, jinak by se na to tolik lidí nekoukalo. Jsem zvědavá baba. Dívám se na to taky. V prvních dílech měnily ateisty za věřící, masožravce za vegetariány, šmudly za čistotné.. Ten kontrast tam byl mnohem markantnější. Ale ty první řady nejsou v archivu.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.