pondělí 29. dubna, 20:50 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Výměna manželek

Datum: 08.03.2007 21:51
 

V televizi začíná třetí řada Výměny manželek, sledovali jste některé z předchozích dílů?

Co si o této záležitosti myslíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 09.03.2009 14:31
     

    Neviděl jste někdo včerejší díl? Já to cíleně nesleduju, ale včera jsem to náhodou přepla na Novu a uvízla jsem u toho... eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výměna manželek

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 09.03.2009 14:35
     

    Jo viděla jsem to, ten pan ředitel, byl neuvěřitelnej suchar. Všechno musel mít pod kontrolou. A nejvíc mně pobavil manuál pro ženusku, jako kdyby neměla vlastní mozek a city. Nebreč, nesměj se, nic nedělej.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (09.03.2009 14:37)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 09.03.2009 14:40
     

    Amee, jak řekl o tom manuálu, tak jsme na sebe s mým chlapem vyvalili navzájem oči! eye popping smiley eye rolling smiley Mi nejdřív připadal jako docela sympatickej chlap... postupem času... totální idiot!!! thumbs up angry smiley

    Zlatě "divoký" a měkkosrdcatý cigán, než tenhle akurátní studený čumák! Ten kluk musí mít fakt hrozný dětství, nedivím se, že byl smutný, když odjížděla "náhradní" maminka... sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 09.03.2009 14:42
     

    suee, nenabízej Evče žádnou vyjíž´dku - nejdřív musí navařit, postarat se o děcka a uklidit a pak zábava, rozumíš? grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ale nejsem si jistá, esik by ho do tý doby neposlala kamsi winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 09.03.2009 14:44
     

    Jo taky mi byl cigán příjemnej. Alespoň měl rád tu svojí ženskou. O tom druhým silně pochybuju. Jo a ten malej, pod vedením otce, byl pěkně nesamostatnej. Vůbec si neumí představit, že bych měla Adama koupat, natož vyndavat z vany. Bože. Koupe se úplně sám od nějakejch čtyřech let a Deniska taky, tý akorát umývám hlavu, protože má dlouhý vlásky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 09.03.2009 14:59
     

    Amee, jasně. A úkoly - když chodil M. ve školce na anglinu, donesl si pracovní sešit, ukázal mi, co má dělat, sedl, udělal, já zkontrolovala a bylo. Naopak se čertil, když jsem mu chtěla - nedejbože - pomoct grinning smiley.

    Ale jinak mi přišel jako dítě s dobrým srdcem smiling smiley, jen trošku blbě vedený, no sad smiley.

    Setkání těch manželů pak bylo velmi, velmi vlažné! eye rolling smiley sad smiley thumbs up

     

    diskuze cca od poloviny - názory se tentokrát vzácně shodují:

    [tn-cz-nova.oficialni-stranky.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.03.2009 15:05)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Výměna manželek

    Datum: 10.03.2009 08:17
     


    Anavi napsal(a):

    suee, nenabízej Evče žádnou vyjíž´dku - nejdřív musí navařit, postarat se o děcka a uklidit a pak zábava, rozumíš? grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ale nejsem si jistá, esik by ho do tý doby neposlala kamsi winking smiley


    Někde mi unikla nabídka na vyjížďku??confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 10.03.2009 08:33
     

    Evi, no jo... ale já nějak plynule přešla do jiný diskuze!! eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 10.03.2009 10:16
     

    No to byl díl eye rolling smiley

     

    Asi nejvíc mě dostal pan ŘÍDÍCÍ. Co řídil celou svojí rodinu. Ta jeho žena, asi nebyla sama sebou. Byla hodně ovlivnitelná. Manuál na to, jak se má chovat, byl na mě moc.

    Koupání syna ve dvanácti??? To snad ne!!!?!!! Zachvíli bude honit holky a on mu tam tatík skoro pudroval prdýlku...eye rolling smiley . A hajání v posteli bez teploty??

     

    Ovšem v druhé rodině toho roma mě zase dostalo...

    " Hodinu jsme byli bez televize a byli jsme šílení."

     

    V souhrnu... ředitelova rodinka byla suchá.

    Z té druhé jsem cítila, že se mají rádi.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 10.03.2009 10:19
     

    Lotynko, ta telka by mě tam rozčilovala taky angry smiley, ale jinak s tvým závěrem souhlasím.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 10.03.2009 18:17
     

    Já kdybych měla tolik dětí ,tak se tý telce nedivím.Někdy bych asi chtěla klid.I když v takové početné rodince a klid no nevím.Je tam dost různých zájmů a hlavně ,rodinka byla šťastná. Kdežto ta druhá si na to hraje a ještě k tomu blbě.

     
  • Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 10.03.2009 21:56
     

    Tak jsem na ten díl koukla před chvilkou ze záznamu. No to je teda síla. Být pan říďa mým manželem, tak už ho dávno nakopu vítekam. Takovýho nabubřelce bych vedle sebe nesnesla ani minutu. A ještě aby mi psal "osobní" manuál, jak se mám v "nové" rodině chovat! eye popping smiley eye rolling smiley angry smiley Chudák jejich syn... Druhá rodina měla taky své "mouchy" (viz. telka), ale byla to RODINA, což se o té první říci nedá.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 31.03.2009 20:15
     

    Videli jste nedelni dil? ta 40leta maminka mi byla celou dobu dost sympaticka ale ten konec thumbs up celou dobu mluvila o Milosovi a nakonec ho vymenila...sad smiley Toho druheho chlapa co chodil kazdy den do hospody hned po praci bych nechtela ani za zlaty tele, nejak neverim, ze ho druhe dite zmeni eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 11:27
     

    suee, viděla jsem jen útržkovitě, takže nevím vůbec, o co tam šlo confused smiley

    Jen asi něco ve smyslu, že na to svoje těhotenství přišla během výměny?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (01.04.2009 11:31)
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Výměna manželek

    Datum: 01.04.2009 11:48
     

    No to byl kolík, ten hospodskej týpek. On jak tam vysedával na lavičce před tím panelákem. Jsem myslela, že mají barák! Že tam tak sedí. U nás před barákem ( panelákem ) vysedávaj babči důchoďačky.

    Nesnáším tenhle pohled na svět typu:

    Já přišel z práce a teď jdu na besídku a ty budeš dělat okurky...

    A ty mi pomůžeš s tou poličkou, prototože jí chceš ty.

     

    angry smiley angry smiley angry smiley Já bych mu zvedla mandle pohodářovi jednomu.angry smiley angry smiley angry smiley .

    Jsem nepochopila tu ženskou co je s ním. Si tam žil, jak na prázdninách a rodinnej život žádnej.confused smiley

    A jak měl tu cigaretu pořád u tý pusy angry smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lotynka (01.04.2009 11:48)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.