úterý 30. dubna, 10:22 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Truhlíky, květináče, nádoby

Datum: 21.04.2007 21:54
 

[www.lebis.cz]

[www.lebis.cz]

 

Musím říct, že mě zaujala ta žardiniéra na stojanu. Tam by se toho vešlo! winking smiley grinning smiley . Navíc mám jedno místo v zahradě, kam nelze nic sázet, protože pod tím vedou trubky k čemusi smiling smiley, tak bych tam mohla postavit ten osázený stojan a určitě by to vypadalo hezky!!! Budu si šetřit do prasátka.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 24.04.2013 10:49
     

    Je prý několik způsobů. Už jsem o tom několikrát četla, ale stejně si houby pamatuju. Jen vím, že Siesta mi vyhovuje. je ten truhlík i docela pevný. Jen jsem z jednoho ztratila tu odměrku vody, to asi nepůjde koupit zvlášť, co? confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 24.04.2013 11:06
     

    Dá se objednat [www.plastiaobchod.cz] , ale mám pocit, že už sem to viděla i v obchodě, protože mi to z dálky připadalo jak teploměr, tak sem se divila co dělá mezi zahradnickejma potřebama.grinning smiley Ale zab mě, nevim kde to bylo. Možná obi?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 25.04.2013 19:41
     
    p1010001.jpg
    Další fotografie:

    ..... dárek pro štěstí, panu keramikovi, spadlo krmítko, nebo co to bylo flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 08:10
     

    Trixi mám je a jsem s nima spokolená, koupila jsem je kdysi jako moje první zavlažováky (teda prní jsem měla jeden od lesbiše a ten mě nenadchl, na parapetě ho kytky převracely) Jen truhlíky co mám na zemi mám jiné, páč do těchto se pak blbě leje voda, jsem zvyklá vzít desetilitrovou konev a doplnit je než běhat s nějakejma titěrnejma konvičkama. A taky musím mít rozmyšleno kam které dám.Na zabradlí zalévání zleva, na okně zprava..když už maj kytky převis a nejde truhlík otočit tak to je pak blbé. Ale jinak nemaj chybu. Na zemi mám ty co má Anavi..siesty, Nepotřevuji žádnou měrku, mám navrtavé otvory těsně pod deskou s hlínou, tak přelití nehrozí. Naopak když do nich prší, tak se mi dobře odlévají . První rok když jsme do nich nasázela, tak to byl problém, jak z nich dostat přebytečnou vodu. Koukám,ale že už nějteří výrobci vyřešili odtokovým otvorem..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 08:26
     

    Lado, já mám pocit, že u Siesty to odtéká! Mně to naopak moc nevyhovuje smiling smiley, protože v tom místě mi tam neprší (částečně to kryje střecha), ale když přehlédnu měrku a přeleju já, teče to po parapetu a po fasádě. Takže pořád potom lítám s hadrem. eye rolling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 08:39
     

    Je to možný, že mám jen něco podobného, ty truhlíky jsou na jedno brdo..mám je už fakt dlouho,ale systém stejnej.. Kouknu se jestli jsem ty měrky někam neuklidila a klidně ti je dám, možná jsem je vyhodila..fakt nevím prohrábnu zahradní bednu..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 08:41
     

    to bys byla hodná.. koukala jsem se v zahradnictví a nic, asi tyhle desetikorunové položky neobjednávají, musela bych jedině přes net.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 08:49
     

    Zeptám se ještě kamarádky, až pojede na nákup do VO, jestli je tam nemaj..kolik jich potřebuješ? Nic neslibuju, někdy neprodávaj po kusech, jen balení...zjistím co a jak

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 08:50
     



    LadaB napsal(a):

    Zeptám se ještě kamarádky, až pojede na nákup do VO, jestli je tam nemaj..kolik jich potřebuješ? Nic neslibuju, někdy neprodávaj po kusech, jen balení...zjistím co a jak

    stačily by mi 2, v tom jednom ho snad mám.díky moc

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 11:37
     

    Lado, to má teď ten novej Frajman, jak dírku pod deskou, tak tu dírku na odtok spodem. Dala sem do nich muškáty, protože loni jak lilo, tak byly furt promočený a moc jim to neprospívalo, teď přebytek po lijáku pěkně odpustim. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 05.05.2013 12:08
     

    Trixi, stačí v těch bez odtoku provrtat dírky, mám je tam udělané hned jak jsem je kdysi koupila a funguje to skvěle. Mám na každé straně udělané tři. Když je potřeba truhlík vylejt tak naklopím..Není potřeba je měnit, pokud jinak fungujou. Já se tehdy divila, že to teda nemaj nijak vyřešený, jak tu vodu dostat ven..No ale nebyly nijak závratně drahý, tak jsem si poradila sama.. grinning smiley

    Pokud někdo kupuje nové, tak je lepší už na toto myslet a koupit rovnou s odtokem..Já mám stejně nejraději ty cos teď koupila s bočním zaléváním a kuličkou.. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 30.05.2013 11:09
     

    Tohle jsem poměrně dlouho sháněla, všude na mě koukali, co po nich chci... tak jsem to konečně úplně náhodou objevila dneska při hledání něčeho jiného a zřejmě do nich půjdu, protože cena je přijatelná. Jen si nedovedu představit, že to nebude jezdit dolů a jestli to neurve okap confused smiley

    [www.prima-kvetinace.cz]

     

    snad je to vyzkoušené, ne?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (30.05.2013 11:10)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 30.05.2013 13:19
     

    Tajy bych si tam nakoupila, ale potřebovala bych tak za 2,5 tisíce sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 30.05.2013 13:48
     

    Majčinko, v klidu, já jsem tam za čtyři... co se týká mých přání grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 30.05.2013 14:28
     

    dievčence budte v kľude,mne by nestačila výplata grinning smiley

    chcela by som tak vysadiť celú stenu na terase winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.