pondělí 29. dubna, 06:47 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: zelda
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

Datum: 18.07.2009 19:49
 

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil zelda (18.07.2009 21:12)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 01:52
     


    Janina44 napsal(a):

    nooooo!!!!! grinning smiley

    ale neeee!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 08:04
     

    Nahodu jste tu rozjeli moc prima diskuzi holky thumbs down grinning smiley grinning smiley A o zasirani nemuze byt rec....stejne se tu nic chytreho nedozvite winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 08:32
     

    Ale možná se tu něco dozvíme. Máme všechny určitě spoustu zkušeností s léčbou nejrůznějších neduhů, které si můžeme předávat. Žádné tajuplnosti a léky na vše od zaražených prdů až po nejtěžší choroby, ale prostě ověřené věci, osobně vyzkoušené, bez tajuplného naznačování. Nakonec to bude k něčemu dobré. Věra

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 09:08
     


    Anavi napsal(a):

     

    Didi napsal(a):

     

    Janina44 napsal(a):

    jj, ratolesti už jsou z domu, le je to snad horší, než když byly doma eye rolling smiley nemám je pod kontrolou, kldně si jezdí na motorce, rozvádějí se, nehlásí se každý večer, abych věděla, že jsou v pořádku... no a co na to řekneš? ty lázně si zasloužím, ne? spinning smiley sticking its tongue out


    Ale jo, to vis, ze si je zaslouzis!winking smiley Ale kdyz to tak ctu, tak je to snad vyhoda, ze jsem stara matka, to uz budu mozna natolik senilni, ze takove problemy ani nepostrehnu.grinning smiley winking smiley

    nebo to hned zapomeneš grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Ty aby sis taky neprisadila, vid?grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 09:40
     

    Verko trapi me ekzemy, padaji mi vlasy a stejne nevim co s tim...na kazdeho zabira neco jineho bohuzel sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 10:59
     

    suee, moje děti trpěly na drobné ekzémy a vyrážky, vyzkoušela jsem x věcí, přes drahé přípravky z lékárny, nepomohlo nic. No a nakonec je promazávám hojně obyčejnou bílou dětskou vazelínou za 35 Kč winking smiley a pomáhá nám to zdaleka nejvíc. Pochopitelně by to nezabralo asi na nic urputného, ale jinak to skutečně funguje. Doporučila mi to kdysi nějaká lékárnice, že hodně na vině je suchá kůže a tím promašťováním se vlastně nevytvoří podmínky. Tak mastíme a musím říct, že to má velký úspěch. Je to bez zápachu, neštípe to, takže děti si to nechají napatlat.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:32
     

    Ivco uz jsi mi to rikala winking smiley a mam doma flower smiley Levna, staci toho malo a super!!

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:42
     

    mně například to nepomáhá sad smiley ale můj ekzém je fakt ze stresu a není suchý. Takže jedině kortikoidy a jak radí Didi - NESTRESUJU SE spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:45
     

    Janino me by to na vetsi lozicka taky nepomohlo, ale na promastovani suche kuze to je bezvadny! A ekzem mam urcite taky ze stresu, ikdyz mam nekdy pocit, ze zadny nemam a presto....je to asi hodne o hlave, tam mam nejaky ten stres nevyreseny porad grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:45
     


    Janina44 napsal(a):

    mně například to nepomáhá sad smiley ale můj ekzém je fakt ze stresu a není suchý. Takže jedině kortikoidy a jak radí Didi - NESTRESUJU SE spinning smiley sticking its tongue out


    Nevdek svetem vladne. Za takovou skvelou radu bych zasluhovala prinejmensim flower smiley a ne tohletongue sticking out smiley , ze jo?grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:53
     

    Tak dobře tedy - pro Didi a teď by nám, suee, ještě Didi mohla poradit, jak ten stres z hlavy vymést, ne? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:56
     


    Janina44 napsal(a):

    Tak dobře tedy - pro Didi a teď by nám, suee, ještě Didi mohla poradit, jak ten stres z hlavy vymést, ne? spinning smiley sticking its tongue out


    No jasne, pro tebe vsechno! Co takhle treba pul lahve vodky..... (muzes zamenit za neco jineho vysokoprocentniho, moc se v tom neorientuju.)winking smiley grinning smiley

    A dik za kyti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 11:57
     

    Didi grinning smiley grinning smiley. Teď jsme byly s kámoškama na horách a je fakt,že ta jedna po třetí Piňakoládě pronesla: Ty děti jsou čím dál hodnější!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 12:02
     


    Anavi napsal(a):

    Didi grinning smiley grinning smiley. Teď jsme byly s kámoškama na horách a je fakt,že ta jedna po třetí Piňakoládě pronesla: Ty děti jsou čím dál hodnější!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    No vida!grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 19.07.2009 12:02
     

    tak to u mě bohužel nefunguje eye rolling smiley po čichnutí ke špuntu začínám zpívat. Pak všichni zdrhnou a já si čichnu podruhé a upadnu do deprese - a pak mám ekzém spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out Takže prosím o jinou radu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.