neděle 28. dubna, 08:12 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 10:14
     

    Prostě s rozvahou. Obézní padesátník s astmatem má celkem jistotu, že ho covid položí, tam není důvod s očkováním otálet. Nebo pokud je člověk v úzkém kontaktu s někým ohroženým. Ale proč to dávat zdravým dětem. Nebo hned po vyléčení z covidu. Lidi nejsou jen čárky na seznamu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 10:33
     

    Eli, u onko"věcí" se o tom našlápnutí nedá moc spekulovat, to se blíží plíživě... ale pokud u manžela kamarádky pár dní po očkování propukla v plné síle maniodepresivní psychoza, která byla 10 let velmi dobře farmakologicky zvládána a vlastně "spala", je to zvláštní. Momentálně je dlouhodobě hospitalizován a lékaři byli celkem šokováni průběhem onemocnění. confused smiley sad smileyA to jsou na psychiatrii asi na ledacos zvyklí.

     

    Švagrovi hodně zdraví. love smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (27.07.2021 10:34)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 10:38
     

    Anavi, kdesi už proběhlo, bylo rychle smazáno .... i při mírném průběhu covidu, po očkování (vlastně u některých vakcín vpraven - sice "mrtvý" vir, ale vir) i u lídí, kteří neměli psychické problémy, můe k nim dojít a přetrvávají docela dlouho .... na straně druhé.... spousta mediků říká, že jsou schopni při studiu na sobě pozorovat příznaky různých nemocí, aniž by nemocní byli .... psychika je mocná čarodějka.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 11:04
     
    dscn9304.jpg

    je to sportovní úspěch- nebo není ?

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 11:17
     

    Kájo, olympijská zlatá thumbs down love smiley . Jsi opravdu víc než dobrá ........ a jen tak mimochodem, velice ti to sluší flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 11:28
     

    Elo dík - ale jsem v zástěře a svítí mi slunko do očí . chce to brýle. to dědek fotí , co nemá . winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 11:31
     

    Kájo, já bych se k tomuhle vůbec neodhodlala, pokud bych chtěla na ulici, musela bych se převléci, momentálně jsem totálně oškubaná od štěňat. Brýle to chce určitě, ale to ti zase nebude pořádně vidět do obličeje .... jsi fakt thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 11:37
     

    Paráda!!! love smiley

    Super vozítko. winking smiley

    Super řidička. love smiley flower smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (29.07.2021 12:38)
     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 12:35
     

    Kájo, klobouk dolů, jsi skvělá......opravdu na olympijské zlato thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 14:24
     

    Kájo, konečně mám tu čest vidět, jak vypadá růžová královna. love smiley

    Vozítko máš super. Tak ať ti to jezdí. thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 15:41
     

    díky kolegyně moje.. nevím ovšem , kde budu jezdit . do obchodu odmítám. abych to pracně parkovala , pak se bála , že to někdo ukradne.. a ten provoz . . tam jezdí dědek - a už celkem úspěšně. Kaufland , Penny. . má to košík a ještě uvnitř prostor na nákup . takže s nákupním vozíkem vyjede , přendá nákup a drandí dom. . má to tři rychlosti a na jedno nabití 70 km dojezd.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 17:07
     

    kaaj, já jen zírám eye popping smiley, to je suprový thumbs down na nákupy se teda vyprdni a jezdi si jen tak - kochat se grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 19:04
     

    Kaaj, to je na velikou pochvalu. Výkon jako hrom. thumbs down thumbs down flower smiley Časem určitě něco vymyslíš. Květinka atd. grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 19:14
     

    Regi asi ne- já už nic sadit nemůžu a lézt z vozítka a zas se na to vyšphat je pro mně namáhavé . nezvednu nohy a musím se tam drápat jak opice. . vozík jsem chtěla menší - jenže rodinka je chytrá . ti nemají s nohama problémy- tak to nepochopí . sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 29.07.2021 19:19
     

    Kaaj, myslím až přijde čas bramboříků, tak neodoláš. Jsi teprve v zácviku. Vychytáš některé grify. A myslím, že ti určitě někdo z nakupujících nebo prodávajících pomůže.

    Navíc zase slouží na nákupy dědkovi. Tam by bylo nějaké prdítko k ničemu.A fakt ti to na něm sluší.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.