úterý 30. dubna, 16:57 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.08.2014 22:25
     

    Jj, právě jsme dokoukali. Super. thumbs down

    A taky vám přišlo, že byla taková smutná, když to házela? Takovu bez jiskry ji neznám. spinning smiley sticking its tongue out

    Ale pak říkala, že to byl nic moc výkon, i když na zlato to stačilo. love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.05.2015 21:19
     
    1508037_440518672795891_1078583301976087894_n.jpg

    thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.05.2015 21:49
     

    Věrko, thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.05.2015 21:50
     

    thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.05.2015 22:06
     

    Hráli letos dobře, hoši. Kotel v aréně byl neskutečný ... thumbs down thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.12.2016 18:55
     

    Taky jste čučeli na biatlon? grinning smiley

    Bylo to super! thumbs down love smiley

    Fourkade je prostě třída thumbs down , Ondra velkej sympaťák thumbs down a Gabča...to je naše " ZLATO ". love smiley

    Ale celkově jsem byla dojatá atmosférou v Novém Městě a jak skvělý fanoušky máme. love smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.12.2016 19:08
     

    Gábi taky jsem koukala, manžel to nemusí a já mu 4 dni blokovala televizi biatlonem, byl na prášky:-) Moravec včera o chlup čtvrtý a Gábina dnes nádhera....byla jsem přilepená na televizi, bála jsem se že jí Laura dojede. A z atmosféry - i jen v televizi - mě šel mráz po zádech flower smiley flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.12.2016 19:12
     

    Romčo, tak já to mám jednoduchý. Čučíme všichni 4 a to je teda rachot. Taky jsme si málem nadělali do kalhot, aby ji Laura nedohnala. grinning smiley Zařadila extra rychlostní stupeň a nebezpečně se přibližovala. Ale dopadlo to skvěle. drinking smiley

    Prostě nejlepší tečka na konec. thumbs down

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.12.2016 19:17
     

    Jj, zlatá tečka na konec. Buď ráda, že se nemusíš s nikým hádat:-) My s manželem a mladším synem hromadně u televize prožíváme hokej a hlavně fotbal (syn ho sám hraje závodně a kdyby někdo slyšel naše komentáře a postřehy,asi si klepe na čelo) grinning smiley grinning smiley . Ale biatlon manžela nebere a mladej nebyl doma

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 08.01.2017 15:26
     

    Tak jsem právě dokoukala biatlon, Gábina první, Eva třetí, to je fantazie thumbs down 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 1romca11 (08.01.2017 17:39)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 08.01.2017 17:30
     

    JJ, skvělý zážitek. love smiley Dvě češky na bedně, to se jen tak nevidí. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.01.2017 22:56
     

    Před chvílí jsem dokoukala volné jízdy žen v krasobruslení, paráda, krasobruslení miluju. No a v neděli se ségrou a mamkou jedeme na závěrečnou exhibici do Ostravy, kupovaly jsme mamce lístek jako překvapení k Vánocům. Hrozně se těším.. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.01.2017 23:08
     

    Romco, já se taky ráda dívám. Jak jsem noční sova, tak stíhám po půlnoci.Na sportu. Hezky v posteli, z jedný strany Žofka, pod peřinou Hercule.Dnes, vlastně zítra. V jednu začíná.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.01.2017 23:15
     

    Regi tak příjemnou zábavu, je to super pokoukání,já už mám on-line za sebou:-) A podrbej za mě pesany, není nad to, když se k tobě v posteli přitulí, co grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 28.01.2017 00:54
     

    Už se na to pomalu chystám. Dík.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.