neděle 5. května, 00:48 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Převislý modřín

Datum: 02.04.2007 12:12
 
p1050580.jpg
Další fotografie:

Tak tady je ten můj úlovek, zatím to je jen taková změť klacků, ale pak by měl vypadat líp...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 07:54
     

    Míšo, znám jeden, co ho mají lidi snad patnáct let a vypadá pořád dobře! To mě teda neříkej, že ten můj bude jednou ošklivec. Já ho zatím moc nestříhám, jen to, co se plazí po zemi.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Převislý modřín

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 11:58
     

    Ivo já ho měla na chatě také asi 15 let a nic moc. Kámoška ho má asi 25 let, ty horní větve maj sílu ruky (a to ho několikrát prostříhla), má průměr cca 1,5 metru a dosahuje na zem. Ona to už neřeší, vystříhala v jedné straně díru, spodní větve vystříhala a funguje to jako přírodní bouda pro psa winking smiley . Vypadá to jak zelená kupka sena smoking smiley .

     
  • Autor: veverka1
    Status: nováček

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 17:58
    Hodnocení fotografie "Převislý modřín": 5
     

    ještě budu zkoušet-vyvážu horní menší větev ,abych mu trochu zvedla kmínek.Paní od které jsem ho kupovala to dělá snad každý druhý rok a má neuvěřitelné kaskády-pokaždé směrované na jinou stranu. Nádhera. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 23:01
     

    Veverko, já ho také stále vyvazuji // punčochou //, aby ho to netlačilo love smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 23:22
     

    Děvčata, jak ten modřín vyvazujete? Já bych ho chtěla taky popotáhnout nahoru, je trochu menší...připadá mi, že ty ohnuté větve jsou dost tvrdé, bojím se, abych něco neulomila...Nebo je víc druhů převislých modřínů, že se některé dají vyvazovat a některé ne???? confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 23:39
     

    to je právě to , já má převis. kroucený, větve mu rostou od země a tu hlavní stále vyvazuji. Vyděla jsem ale v Polsku , ten měl holý kmínek , korunku a říkali, ze výš už neporoste,jen délku a hustota upravujeme, tak to nevím eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (01.05.2012 09:26)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 30.04.2012 23:55
     

    Kordulo, podle popisu máš stromek, co roste od země - ovšem tady mluvíme o modřínu naroubovaném na kmínku winking smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 01.05.2012 08:17
     

    Já mám převislý a chci tu jednu "měkčí" větev teď vzít, ke kmínku přivázat nějaký prut a k němu vyvázat do výšky tu větev. Uvidíme, jak se to povede.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Převislý modřín

    Datum: 01.05.2012 08:19
     



    Anavi napsal(a):

    Já mám převislý a chci tu jednu "měkčí" větev teď vzít, ke kmínku přivázat nějaký prut a k němu vyvázat do výšky tu větev. Uvidíme, jak se to povede.

    Asi se na to půjdu podívat ještě jednou a pokusím se..... A vyvazují se nahoru všechny větve, nebo jen některé???? confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 01.05.2012 08:19
     

    Stačí jedna.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 01.05.2012 08:22
     

    [www.zahrada.cz]

     

    tady je k tomu diskuze...

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 01.05.2012 18:44
     

    Já si takhle zvedám roubovaný červenolistý převislý buk. A jde to.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 19.05.2012 22:39
     
    sam_1604.jpg

    ... mám ho druhým rokem, ale roste pěkně, budu muset dát silnější klacek, klidně smet. hůl , viděla jsem to nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 20.04.2013 19:54
     

    Dneska jsem obhlížela převislý modřín. V některých místech krásně raší, zatímco v jiných je to zrezatělé. Takže je napůl vyrašený, svěže zelený, napůl rezatý. Nevím, co to je? Nějaká houbová choroba? Mám to ostříhat? please smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Převislý modřín

    Datum: 20.04.2013 20:00
     

    Nestříhat, já ho mám taky napůl. Vždyť teprve obráží. Počkej ještě. Stejně ho u tebe nůžky neminou. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.