neděle 28. dubna, 07:54 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 17
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.12.2007 08:58
     

    Nejoblíbenější? Tak tady se zase ukáže ta moje nevyhraněnost.

    Rock, pop, country, folk, vážná hudba a disco grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Je to prapodivná směsice, ale já za to nemůžu, že si ráda poslechnu Nazareth, po nich třeba Dvoranu slávy a zakončím to Mozartovým Requiem. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.12.2007 10:22
     
    tak já sbírám už pěkných pár let myšky - plyšové, keramické, skleněné, z mušliček, na hrnečkách, dřevěné, .... ještě jsem je nepočítala, ale na stovku jich už budu mít určitě - už je to o mě docela známo, takže mě v rodině i mimo ni obdarovávají právě myškama - ale stěžují si, že na rozdíl od takových slonů, kterých je všude habaděj, je myšek málo winking smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.12.2007 10:27
     

    anny, koukám na tvoje mušličky, je to pěkná sbírka a máš je moc hezky nadekorovanéthumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.12.2007 12:43
     
    Evanko,mám ich ešte viac.Čas od času ich všetky vytiahnem a preleštím.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.12.2007 14:20
     

    Libi, zrovna to chci napsat winking smiley , slonů bych pár měla, myšky ne. Jen děti mají jedny dřevěné tahací - ty bys taky brala????

     

    Kdyby jo, v zájmu tvé sbírky je z moci mateřské zabavím grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.12.2007 14:27)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.12.2007 19:27
     
    Dcera se rozhodla ,že bude sbírat anděli a teď už máme na každém volném místě andílka jsou nádherný.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.01.2008 21:08
     
    p1160987.jpg
    Další fotografie:

    tak se mi sbírka díky Vánocům opět o něco rozrostla grinning smiley , třeba se někdy dokopu k tomu ty krysy spočítat winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.01.2008 21:33
     
    No tak ta bota je skvělá... grinning smiley
     
  • Autor: AKNALB
    Status: začátečník

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2008 21:08
     
    Já jsem jako malá sbírala obaly od žvýkaček a nedávno jsem je našla u našich grinning smiley.
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 13.02.2008 09:16
     

    My jsme jako děti sbíraly odznaky (myslím, že jsme tu sbírečku spíš zdědily a rozšířily o naše pionýrské...), pohlednice a obaly od žvýkaček. Tím žvýkačkovým albem jsem ráda listovala a "čuchala" letité zbytky vůní. Pak jsem se jako už trochu starší dala na sbírání kamenů, měla jsem jich už celkem řádku a mezi nimi pár poloachátů a snad i nějaký "úplný" achát. Vím, žádná extra vzácnost... Ve sklepě jsem si je taky brousila a leštila... A pak jsem se jednou vrátila z tábora, náš pokojíček byl uklizený a sbírka šutrů nikde. confused smiley Padly za oběť úklidu. Ale dopadlo to dobře, kdo by odolal dětským slzám. Šutry totiž při úklidu lítaly z balkónu před dům mezi stromky - a tam jsme je pak s maminkou zase vyhrabaly a nanosily zpátky grinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (13.02.2008 09:28)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 28.02.2008 14:12
     
    p1090224.jpg
    Libi, tyhle by se ti líbily? winking smiley
     
  • Autor: Zazuka
    Status: začátečník

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 25.04.2008 16:11
     

    Ahoj holky já sbírám už 3 roky čajové přebaly. Mám jich něco přes 6000 kousků. Je to super a hlavně jsem se seznámila s fajn lidičkama. Máme různá setkání a burzy. Vyměňujeme i poštou. Jestli někdo chce může se podívat na stránky [www.teabags.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana Chalupská

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 19.10.2008 13:51
     

    Právě jsem najela na sekci sbírky-)))a najednou koukám na Váš příspěvek,že máte kamarádku co sbírá náprstky.Já je sbírám také a mám doma nějaké na výměnu....pokud by ta Vaše kamarádka měla zájem-))Přeji pěkný zbytek neděle Jana

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 19.10.2008 15:20
     
    Další fotografie:

    pár myšek - mám novou polici, tak ji hned obsadila část myší ale zdaleka to ještě pořád nejsou všechny, ostatní jsou ještě porůznu rozestrkané po celém baráku winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 19.10.2008 15:36
    Hodnocení fotografie "Sbíráte něco?": 5
    Hodnocení kategorie "Sbírky": 5
     

    Pekna sbirka! thumbs down jen me tak napadlo kdo na nich utira prach? grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.