pondělí 29. dubna, 14:26 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Promazání dat

Datum: 10.02.2011 09:35
 

Ahoj,

 

z důvodu místa na disku jsem byl nucen trochu promazat data weeku. Snažil jsem se k tomu přistupovat citlivě a smazal jsem hlavně příspěvky s fotkama a to vždy takové které měly poslední odpověď před více jak dvěma lety (atp).

Tj. píšu to hlavně pro to, kdyby někdo hledal nějaký konkrétní historický příspěvek, a nemohl jej najít..

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 12:49
     

    Tušila jsem včera že jde o nějakou údržbu..

    Tuhle jsme procházela úplně staré dizkuze, které maj jen třeba 5 příspěvků a ta které témata tady už dávno běží někde jinde..Přišlo mi na mysl, že by se mohlo tady trochu uklidit..grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Honzo díky za info..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Promazání dat

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 12:55
     

    Honzo, právě proto chci Ext. HDD. Mám i drahá zálohovací CD a taky po pár letech nehrají. Nejraději bych všechno šoupla na HDD nebo Flash disk či co... confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 12:58
     

    JJ už mám CD co na nich nejdou otevřít soubory

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:06
     

    Tak co je momentálně nejlepší na zálohování dat? CD určitě ne tak ten externí HDD? Uvažuji o jeho koupi, protože jiné zálohování nemám a nechci ani pomyslet na to kdyby se mi něco stalo s PC a data mi zmizely. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:09
     

    Simi zmizely mi při krachu PC fotky z r. 2007 čili jeden vnouček od půl roku , svadba syna a narození druhého vnoučka + samo rok fotek ze zahrady.....ještě dnes mám na sebe vztek....

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:09
     

    Prosím,prosím,nesmažte tohto ježečka please smiley please smiley please smiley

     

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:12
     

    Jáji, no to by mě asi jeblo taková škoda! eye popping smiley Hlavně by mě mrzely zatím nevyvolané fotky synka od narození po teď tedy 8 měsíců. sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:20
     

    Šup, šup se zálohováním dat na PC třeba sem..(někde se to už probíralo)

    [www.week.cz]

    Chudák admin, se pak bude muset prokousávat přes několik stránek, aby našel případné podněty k mazání dat tady na weebu..nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:21
     

    Zálohuj si všechno ať nedopadneš jako já, těch fotek Robinka co jsem tam měla, ještě dnes skřípu zubama když si vzpomenu. Copak svatbu fotilo spousta lidí takže to mám, ale fotky z porodnice od Adámka sad smiley. Zahradu pro porovnání.....vrrrrr

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:24
     

    Mazejte vedle kšááá...

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 14:49
     

    Ahoj,

    s mazáním už je konec, to bylo zpětné oznámení (jinak jsem mazal jen již dlouho nekomentované vlákna. Tj. pokud má příspěvek aktuální odpovědi, tak zůstal)

     

    K tomu zálohování. Já sám soukromá data zálohuji na externí hdd. Ale také to má své mouchy. Protože kdybych nedejbože vyhořel, tak přijdu o oboje. Dneska se docela rozmohlo online zálohování. Chce to ale rychlé připojení a pár dolarů na pravidelné platby..

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Promazání dat

    Datum: 10.02.2011 16:23
     

    Admine, děkuji za odpověď! To není vůbec špatný nápad ten ext hdd kombinovat s tím online zálohováním. thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Promazání dat

    Datum: 12.02.2011 11:19
     

    Jak tady čtu stesky na "smázlými" daty, resp. fotkami, taky bych si nejraději nafackoval : v domění, že mám fotky z loňské dovči už na cédu, tak jsem cca 6 GB fotek vymáznul z PC, ale jaké bylo moje zděšení když cédo bylo čistý jak slovo boží, a mělo vlastně jenom nápis. Nenávratně byl Graubündenský ledovec v (_!_) sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Promazání dat

    Datum: 12.02.2011 11:26
     

    carlosi ani neděs, já i když vypálím ještě nemažu a bloumám cdčkem a ujišťuju se, že tam všechno je. To by si člověk dal přes, sám sobě viď?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (12.02.2011 12:48)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Promazání dat

    Datum: 12.02.2011 11:51
     

    Drahuško, dej pokoj s novým externím diskem, co Jenda?! confused smiley Neblbni hele... Umí vařit, se psy chodí... drinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.