sobota 27. dubna, 13:16 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vánoční cukroví - pečené

Datum: 02.12.2006 20:14
 
aby to bylo kam psát winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 15.12.2020 12:21
     

    Taky jsem dnes začala s dodělávkami cukroví.S těmi narozeninami je to u nás taky tak .Sestra 10.12,švagr (manželův brácha)16.12,obě maminky 17.12,moje už bohužel není a pravnučka 1.1.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční cukroví - pečené

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 15.12.2020 16:28
     

    dnes jsem si nachystala ořechy , kandované ovoce , nařezala fíky a švestky na marokánky. zítra udělám . pak už jenom plnit košíčky , pařížské a linecké . . -

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 15.12.2020 19:49
     

    Já ještě nezačala, dodělávám a plním vždycky až max. 2 dny před štědrým dnem.

    Jájo, ty bys měla otevřít cukrárnu eye popping smiley mls smiley thumbs down . Prosím, ty srdíčka máš maková nebo moka ? A za trubičkami jsou ořechy či něco jiného - moje sestra dělávala "brambory", těsto bylo se spěšnou solí-salajkou, dávaly se lžičkou na plech hromádky, ty při pečení naskočily a dole zůstala jakoby dírka, mezera či co, plnilo se to krémem a obalovalo ve skořicovém cukru.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 08:43
     

    Peču na to...nepeču... grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jako poprvé po 40 letech..., nějak se mi nechce. V lednu až dostanu na něco chuť tak třeba udělám. Beztak dělám cukroví v průběhu roku, když nás chytne mlsná tak nic nehrotím. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 10:24
     
    img_20201215_163053.jpg
    Další fotografie:

    Já dodělávat prostě musím, už takhle nestíhám:-). První fotka je první kg co mě opustil:-).

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 10:35
     

    Teda Jájo, ty jsi neskutečná eye popping smiley hluboká poklona thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 10:36
     

    Jájo , prosím tě jak děláš ty sněhové pusinky ?

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 10:39
     

    Ze sněhu vařeného nad párou. A ta barva, to se udělají čáry na sáček a pak se tam dá sníh a ony jsou takhe hezky mourované. Dnes budu na přání dělat zelené :-). Měla jsem v mrazáku asi 5 sáčků bílků. Pusinek bude letos plno.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 10:59
     

    Jájo,ty jsi borec,já bych se chtěla zeptat,jaký máš ten bílý krém v těch trubičkách.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 10:59
     

    Díky moc - flower smiley nakonec jsem to v té horké vodě šlehala jen 5 minut . nedosáhnu šlehačm k peci . takže jsou postaru s kokosem .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (16.12.2020 11:51)
     
  • Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 11:08
     

    Je to tenhle, přichutit můžeš čím chceš. Je to super krém, lehoučký a já do něj ještě přidávám tkl lžíci zchladlého,rozpuštěného kokosového oleje na jedno vejce, je pak pevnější a netaje tak rychle na talíři. Na chuti ten kokosák nic nemění nemusíte se ho bát. Super příchuť je Nutela a nebo takový ten dvoubarevný oříškový krém.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 12:02
     

    Jájo,dík,to je ten,který dělávám já.Dávám ho i na stříkaný rohlíčky.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 12:43
     

    s tím kokosákem je to naprostá jednička, hlavně nedávat pudink to je konec krému .-)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 16.12.2020 12:50
     

    Laduš máš recht......taky nepeču.....snažím se nejíst sladké. Dcera a snacha pečou, tak já jen občas okoštuju,abych neurazila smiling smiley

    LadaB napsal(a):

    Peču na to...nepeču... grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jako poprvé po 40 letech..., nějak se mi nechce. V lednu až dostanu na něco chuť tak třeba udělám. Beztak dělám cukroví v průběhu roku, když nás chytne mlsná tak nic nehrotím. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.