čtvrtek 2. května, 20:14 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Nový vzhled titulní stránky

Datum: 15.04.2009 10:34
 

Ahoj,

Pustil jsem do světa drobné úpravy vzhledu na weeku.

Cílem je celý systém trochu zpřehlednit a uživatelsky zpříjemnit.

 

O co jde:

- informace o uživateli jsem přesunul do prava nahoru, kde byla informace o čase a datumu

- zrušil jsem pravý sloupec a celkově roztáhl střední sloupec (např. je možné nahrávat i větší fotky)

- titulní strana je předělána, maximální prostor dostaly fotografie a diskuze (jako nejoblíbenější). Blog ustoupil do pozadí, a Adresář s Bazarem také (ty možná celkově zruším)

- v levém sloupci je přehled o posledních aktivitách (buď vašich přátel, a nebo obecně). Jde pouze o veřejné informace (u přátel se zobrazuje i zpráva z neveřejných diskuzí, ale pouze pokud k ní máte také přístup)

 

jinak jsou změny ještě "uvnitř" - week by měl být celkově o něco rychlejší...

 

PS: samozřejmě to může mít své mouchy, které teď budu vychytávat...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 11
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 11:03
     

    Pro mě nová verze není problém, jen opakuju změnit velikost fontu u prvního příspěvku, ať je to stejný. Možná by stálo za úvahu nedávat ani tu nejnovější fotku větší, tím by se zúžil sloupec galerie.

    Podle mě to je všechno jen a jen o zvyku a věřím, že měl Honza dobré důvody s weekem něco dělat. Pro laiky jsou ty důvody někdy nepochopitelný. Přijde mi, že se toho až tolik nezměnilo, je to jen první pohled. Osobně mi nevyhovuje, že příznak nový se neaktualizuje hned, ale asi s tím není možné nic dělat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový vzhled titulní stránky

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 11:32
     

    Ahoj,

    k tomu přihlášení - chyba objevena.

    Poškozeným jsem zaslal omluvný mail s intrukcema, co dělat (jde o 12 lidí).

    Akorát, drahus, tvuj mail se mi vratil jako neplatný.. Mužes se mi prosím ozvat na week zavinac week.cz ?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 12:12
     

    Nešlo by nejak zkrátiť ľavý sloupeček na hlavnej stránke?? Tak aby nezasahoval až tak dole? To by sa potom mohli dizkusie roztiahnúť do ľava.Takto je zbytočne prázdný priestor vľavo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 13:42
     

    Výborně, hned to vypadá líp thumbs down Titulky už jsou stejné

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 13:43
     

    Jé, neveřejné jsou hned nahoře v nabídce thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 13:48
     

    Napadá mě jedna věc, co by uživatelům usnadnila život. Kdyby si do neveřejné diskuze mohli naklikat nicky ze seznamu svých přátel a nemuseli je pracně lovit. Bylo by to technicky možné?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 14:12
     

    Zarovnání velké fotky do sloupce s náhledy vypadá moc dobře, už to začíná být ono thumbs down

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 14:29
     

    Ahoj,

    upravil jsem pár věcí:

    - datum a svátek je zpět v hlavičce (trochu jinde, ale je tam smiling smiley

    - počty neveřejných zpráv se měnily jednou za 5minut a ne za minutu, jak jsem psal. Změnil jsem to tedy na minutu

    - vlevo je také Zajímavé foto

    - velikost písma je ve výpisu stejná

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 14:55
     

    Ještě malá sonda. Aneb, co dál smiling smiley

    - do leveho menu dávat přehled Neveřejných zpráv (těch vašich)

    - přidat tam výpis přátel, s infem zda jsou online, a jaký mají status

    Je to zatím jen návrh.

    A jak vidíte, ja se těch statusů a informace o přihlášení nevzdám smiling smiley Mi totiž připadá, že by to mohlo být užitečné, protože spousta příspěvku do diskuzí jsou jen krátké štěky, kdo co děla. A to brzo zapadne (navíc to nemusí zajímat každého). Takhle by to bylo soukromé a přehledné..

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 15:01
     

    Jo, vy se nám tu jako pokoušíte zavést disciplínu? smiling smiley To bude marná práce.. winking smiley

    Výčetka neveřejek zní dobře.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 15:06
     

    Nova podoba se mi zacina libit thumbs down diky admine za nove zmeny! ty vetsi fotky mnohem lip vyniknou, obcas to opravdu stoji za to smiling smiley a hlavne uz to vypada zas tak nejak prehledne grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 15:13
     

    No mě přijde zbytečné výpis, kdo a kdy přišel a odešel z chatu. Zabírá to tam místo a když je takových příchodů najednou víc, tak už zase není vidět kdo kde co psal třeba před hodinou. Tím to pozbývá smysl...Pokud je někdo na chatu, tak to vidím a pokud si chci poklábosit a mám čas, tak tam jdu. Nebo tam zavítám já a počkám, zda někdo další přijde.

    Výpis kdo je právě na weeku i jeho status...to bych brala..Pokud mám třeba nějaký dotaz na někoho, tak vím, že pokud zde brouzdá, tak to najde. Stává se mi, že tady nejsem třeba dva dny a pak přehlédnu něčí dotaz. Nestačím číst úplně všechno. Na to bylo dobré to, jak to fungovalo v přátelích..Bylo tam 50 odkazů..po nepřítomnosti jsem nejdříve prošla diskuze od tamtud...Navíc, pokud jsem některé přečetla, tak zase naskočily další..Tak jsem dohledala a nemusela pročítat v každé diskuzi třeba několik stránek nazpátky..

    Jinak pro mě změny i vzhled v pohodě, to mi nedělá problém...nenapadá mě nic..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (16.04.2009 15:28)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 16:55
     
    Vkladala som video z YouTube, neda sa spustit na prvy sup...musi sa nan znovu kliknut a otvori sa v novom okne..Problem ? Dik!
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 17:08
     

    Keria: kde to je?

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 17:10
     
    Co ste se kde docetli.. smiling smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.