čtvrtek 2. května, 22:32 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Nový vzhled titulní stránky

Datum: 15.04.2009 10:34
 

Ahoj,

Pustil jsem do světa drobné úpravy vzhledu na weeku.

Cílem je celý systém trochu zpřehlednit a uživatelsky zpříjemnit.

 

O co jde:

- informace o uživateli jsem přesunul do prava nahoru, kde byla informace o čase a datumu

- zrušil jsem pravý sloupec a celkově roztáhl střední sloupec (např. je možné nahrávat i větší fotky)

- titulní strana je předělána, maximální prostor dostaly fotografie a diskuze (jako nejoblíbenější). Blog ustoupil do pozadí, a Adresář s Bazarem také (ty možná celkově zruším)

- v levém sloupci je přehled o posledních aktivitách (buď vašich přátel, a nebo obecně). Jde pouze o veřejné informace (u přátel se zobrazuje i zpráva z neveřejných diskuzí, ale pouze pokud k ní máte také přístup)

 

jinak jsou změny ještě "uvnitř" - week by měl být celkově o něco rychlejší...

 

PS: samozřejmě to může mít své mouchy, které teď budu vychytávat...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 11
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 08:37
     

    To se nesmíte odhlašovat winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nový vzhled titulní stránky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 08:39
     


    Majka napsal(a):

    Tak mě napadá, že mě ruší velikost fontu u nejnovějšího příspěvku. Stačí, že je na prvním místě, víc bych to nezdůrazňovala. U fotky to beru, ale pro mě taky zbytečnost. Je fajn, že je vidět hnedle víc fotek, když se zobrazovala jedna, často mi něco uniklo, když jich bylo víc za sebou nově vložených.

    Majko, souhlas, na mě to pak působí tak nějak "neupraveně", neučesaně nebo jak to říct - stejná velikost mi vyhovovala víc, stejně si témata hledám podle svého.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 08:40
     


    sonastr napsal(a):

    Dnes se nemůžu přihlásit z PC v práci na week. Ještě se mi to nestalo, pořád mi to hlásí, že je špatné jméno nebo heslo. Čím to ?....jsem skrbliceeeee....

    stejný problém, už jsem se přihlásila pod jiným heslem sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 08:41
     

    A abych doremcala do konce - taky to na mě vlevo působí "prázdně". winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    drahuska

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 08:52
     

    Jak ses Anavi mohla přihlásit pod jiným heslem, když mi to nevezme ani mejla? confused smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 08:57
     

    Tak mě to funguje.Trochu se divím, protože problémy s přihlašováním jsem měla dřív.

    Na nový week si budu muset zvykat. Nadšená zatím moc nejsem. Ale snad se tu objeví něco co mě nadchne.

    Jinak ta levá část je skutečně nějaká prázdná.

    Já bych brala popis k fotografiímplease smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 09:05
     

    tak u mňa je všetko OK. Prihlásenie z práce prebehlo bez problémov.

    S dovolením ,by som si trošku "priremcla".

    Jak vám vyhovuje umiestnenie tlačítka pre neverejné dizkusie? Myslím to v profile "nové neverejné zprávy". Já by som ho uvítala buď úplne nahore ,vedla "Hlavní stránka""můj profil""soukromné zprávy" alebo do kastlíku "Navigace" (Dizkusie,Blog,Galerie,Adresář,Bazár,Všechno).

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 09:39
     

    Já se tedy musím přiznat, že žádné výhody zatím nevidím (moc jsem to nestudovala dosud), zatím převládají rozpaky a když otevřu Week, mám pocit, jako když někde tluču na vrata a nikdo neotvírá, přijde mi to abych tak řekla "odosobněný", připadám si izolovaně. Upřímně řečeno bych chtěla zpátky starej Week, nezlobte se na mě! sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 09:47
     


    Stano napsal(a):

    Já se tedy musím přiznat, že žádné výhody zatím nevidím (moc jsem to nestudovala dosud), zatím převládají rozpaky a když otevřu Week, mám pocit, jako když někde tluču na vrata a nikdo neotvírá, přijde mi to abych tak řekla "odosobněný", připadám si izolovaně. Upřímně řečeno bych chtěla zpátky starej Week, nezlobte se na mě! sad smiley sad smiley sad smiley


    Hlasuji pro Stano!

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 09:56
     

    Mě teda štve, že se mi ve firefoxu (a bez oblíbených položek!) nevejde na monitor sad smiley, plus - což zejména - vlastně při najetí na titulní stránku nevidím z weeku skoro nic eye popping smiley, diskuzní i galerijní sloupec mi začíná takřka na spodku stránky.. čili jakoby vůbec žádné lákadlo. sad smiley Se svým vlastním nastavením jsem zatím laborovat nezkoušela teda..

     

    O nepotkatelném Zajímavém fotu už tu řeč byla, že se počet neveřejných neaktualizuje okamžitě, to třeba beru, úspora zatížení serveru je rozumné odůvodnění.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    drahuska

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 10:04
     

    Nojo, přihlásit se nemůžu, tak jdu pryč, dokud mi to nepůjde. Takhle je to o ničem.

    Navíc mám stejné pocity jako Stano. Ještě k tomu, protože jsem už postarší osoba, jsem na hlavní straně trochu dezorientovná.

    Tak se tu zatím mějte, až mi půjde přihlášení (čas od času zkusím), tak budu chodit., ale teď určitě ne. Nebaví mě neustále vyplňovat kolonky pro jméno, mejl a kód. To si to radši odpustím a přihlašovat se pod novým Nickem mi připadá nefér

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 10:18
     

    Já jsem se včera jen tak rychle mrkla na Week a připadala jsem si jak u cizích. Až dnes jsem měla trochu šanci to proštudovat. No a .....nic.

    Já žádnou pozitivní změnu nevidím.

    Připadá mi to tu rozházené, fotka moc velká. Vzhledem k tomu, že jsem levák (asi) tak mi více vyhovovalo přihlašování do SZ a neveřejných vlevo. Status, mi není k ničemu, kdo kdy přišel odešel a napsal taky nevyužiju. A vůbec je ta levá strana nějaká prázdná.

    Starý week byl lepší, uspořádanější. Jednoznačně. Hlasuju pro Stano a přidávám se remcajícím (tímto podporuji Anavi grinning smileygrinning smiley)

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 10:21
     

    Hanuli, to je hrůza, že se ti to nevejde na monitor. sad smiley angry smiley

    Drahuško, tak to mě mrzí. Ale úplně to chápu. Hlavně ne nový nick!!!!

    sad smiley thumbs up sad smiley thumbs up sad smiley thumbs up sad smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 10:27
     

    Taky mě tahle změna nepřinesla nic zajímavéhosad smiley Stará verze byla hezčí a přehlednější. Nechápu, proč admin ke změnám přistoupil, když většina z nás vyjádřila spokojenost se starou verzí, která fungovala a byla oblíbená.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    admin1

    Re: Nový vzhled titulní stránky

    Datum: 16.04.2009 10:31
     

    Ahoj,

    přihlašování právě řeším. Dám vědět.

    (sám jsem odhlášený, když jsem to testoval)

     

    .. admin

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.