úterý 30. dubna, 00:49 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Lennka
Status:

Vánoční osvětlení

Datum: 18.09.2008 15:50
 

Já vím, že mě nebudete mít asi rádi, když zmíním téma Vánoce grinning smiley Ale už druhým rokem marně sháním osvětlení na stromeček, decentní, něžné smiling smiley A v prosinci už nic neseženu. Nemáte prosím někdo tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 08:32
     

    Budul nemám, ale pokukuju po něm už 3 roky. Všechna tato osvětlení se dělaj v malých sadách (5-10 trubic), ale většinou jdou pospojovat. U toho tvého odkazu se mi ty trubice zdaj strašně dlouhé,.... ale to jsou asi všechny confused smiley. Loni jsem našla odkaz, kde trubice byly 20 cm dlouhé a bylo jich tam asi 20...no nyní to nemůžu najít angry smiley. Koukni ještě tady [www.nastrojan.cz] winking smiley. Prý má být nějaké takové osvětlení i v Lidlu. A kdybys našla něco jiného, dej odkaz please smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční osvětlení

     
     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 08:49
     

    Missi, když projdeš ten můj odkaz [www.urban-shop.cz]

    tak tam mají cca 10 druhů padajícího sněhu s různě dlouhými trubicemi, já jsme to vídala na jednom domku, kolem kterého jsem jezdila každý den a hrozně se mě to líbí, mě jenom zaráží, že je na tu délku moc málo trubic. Napadlo mě taky nakombinovat jedno vedení s dlouhými a krátkými trubicemi, aby byly na střídačku dlouhá a krátká, což by pak vyšly 4 trubice na metr a né jenom dvě, což mě přijde málo. Já chci na terasu celkem 7 metrů winking smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 09:03
     

    Missi, tyhle jsou asi úplně nejlepší [www.nastrojan.cz]

    dají se vzájemně propojit a hlavně jsou cenově dostupné

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 09:35
     
     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 09:42
     

    ty ale mají 1 metr rozestup mezi jednotlivými rampouchy, to je moc thumbs up když porovnám, aby byly venkovní, napojitelné řetězy na sebe, aby se daly prodloužit, nebyly moc velké rozestupy mezi rampouchy, tak mě nejlépe vycházeí [www.nastrojan.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (29.10.2013 10:57)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 11:08
     

    Budul, já je teda chci na stromek, takže větší rozestupy uvítám. Ty cos dala odkaz - to je 2 metry rampouchů a 1,5m přívodní šňůra. Až budu mít čas, kouknu ještě kde se co nabízí.

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 29.10.2013 12:37
     

    Missi, já je chci na terasu, tak zase hledám podle jiných parametrů winking smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 12:04
     

    [www.t-zbozi.cz]

     

    tak jsem si dneska objednala tři sady thumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 13:55
     

    Budul, tak až ti to přijde, vyzkoušej to prosím, zda to dělá ten efekt padajícího světla (sněžení), nebo zda to bude jen blikat. please smiley Sousedka má krápníky, co blikaj či svítí - nakonec to nechává pouze svítit. Ale jsou hezký i při denním světle, má to navěšené na balkonu v takovém tom umělým chvojí.

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 17:35
     

    Já jsem z toho blikání začala mít trochu strach, aby to tady nevypadalo jako u kolotočů thumbs up svícení by mě stačilo winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 18:04
     

    To bude mít určitě víc modů provozu, mají to i ty nejlevnější. Viděla jsem to loni před jedním Hypersuper :-) a bylo to úžasné na obřím stromě, nemám představu co jich tam muselo být.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (31.10.2013 18:27)
     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 18:24
     

    V návodu je psáno, že je tam 8 typů od blikání po plné svícení, tak se nechám překvapit, co bude mezi tím grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 19:01
     

    Budul dej pak určo vědět, šla bych do toho. A kdyby se někdo přidal, podělila bych se o poštovné a předaly bysme si na srazu. winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 31.10.2013 23:16
     

    Toto se mi líbí, jen ta cena sad smiley .

    [www.christmas.cz]ánoční osvětlení LED

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 08:03
     

    Budul, já se těším hlavně na foto na fasádě. My na to letos nemáme, tak aspoň očumím u vás please smiley . Jste mě vánočně naladily smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.