|
|
neděle 7. června, 13:48 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Posílejte fotografie!
Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
Nahlásit příspěvek
Nahlásit
Přejete si poslat oznámení o tomto příspěvku?
Re: Moje další vnouče
Autor: Andora
Datum: 11.07.2009 09:40
než jsem na tuto fotku narazila, tak miminko už chodí asi do školky ![]() Napište prosím, proč příspěvek nahlašujete. To pomůže moderátorům v jejich práci. Děkujeme. |