sobota 27. dubna, 09:34 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 22:24
     

    Radime, co je to přizvedávání hlavy? Většina roštů je na 120 kg, je peklo vybrat nosnější. Původně vybraný měl 10 cm výšku, ale budu mít o 3 cm vyšší matraci, než jsem původně zamýšlela, tak snad ten 6 cm vysoký bude stačit. Radši bych aspoň 8 cm, ale kdo má dávat takový šílený prachy.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 22:31
     

    Aha, asi ještě jedno zalomení, co?

    Původní výběr byl tento, šmejdi už ho o litr zdražili [www.spime.cz]

    Ale není teď k sehnání a navíc se v krámě chovali k truhlářovi tak hnusně, že nemám chuť jim dělat tam kšeft.

    Podle mě přizvedávání hlavy má [www.matrace-webstr.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (12.12.2013 22:52)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 22:59
     

    Ještě jsem objevila tento [www.zurtex.cz]

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 10:54
     

    Matrace dorazily, mám je v kanceláři, odpoledne pro ně budeme muset dojet velkým autem. Přemýšlím, že si jednu vybalím z igelitu a dám si dvacet grinning smiley Mám tvrdé a extra tvrdé, ale myslela jsem si, že to bude větší beton confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 10:59
     

    Maj, dávám jednotlivá schválně i teď, protože mi to přijde nějak snadnější smiling smiley Nerada bych dopadla jak ta holčina z reklamy na Ikeu, jak zoufale poskakuje po posteli ve snaze uchytit jeden jediný roh tak, aby zase "nezdrhnul" smiling smiley.

     

    Majka napsal(a):

    Budul, to bude. Ale to snad není důvod si pořizovat jednolitou matraci. Já te´d budu dokonce muset pořídit i jednotlivě prostěradla, prptože se budou polohovat rošty zvlášť.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.12.2013 11:01)
     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 11:05
     

    Já mám na manželské posteli jedno velké prostěradlo a nikdy mě nedělalo problémy ho "nasadit" winking smiley mám najetý dokonalý systém thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 11:11
     

    budul, přijdeš mi povlíknout? grinning smiley

    *

    Matrace mám taky radši tvrdší, z měkké mě bolí záda confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 11:15
     

    Tak já s dvojitým prostěradlem taky nikdy problém neměla. Navíc je toho pak míň do pračky a na skladování.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 11:36
     



    Anavi napsal(a):

    budul, přijdeš mi povlíknout? grinning smiley

    *

    Matrace mám taky radši tvrdší, z měkké mě bolí záda confused smiley


    Bez problémů, to uvidíš koncert grinning smiley grinning smiley grinning smiley a navíc mám miniaturní ložnici, takže kdybych to neměla najeté, tak se umlátím o stěny sad smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 12:26
     

    Máme polohovatelné rošty, dvě latexové matrace a povlékám přes ně jedno velké prostěradlo, žádný problém s natahováním není, ani při polohování. Když se náhodou stane, že jeden z nás si zvedne hlavu o hodně výš a prostěradlo sjede, popotáhnu ho, drží, je to ok. Používáme prostěradla od Matějovského, na jednopostele dětí ještě jersey Dadka Vracov.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 14:47
     

    Na Matějovského nedám dopustit, mám od něj vlastně všechny prostěradla a povlečení thumbs down

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 14:58
     



    budulinkova napsal(a):

    Na Matějovského nedám dopustit, mám od něj vlastně všechny prostěradla a povlečení thumbs down

    Nápodobně thumbs down, krom těch jersey prostěradel Dadka, miluje je syn. Bohužel je nedělají na dvoupostele.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 18:38
     

    Nové matrace jsou nainstalované, jsou krásně tvrdé a postel je o 10 cm vyšší, takže když si sednu, tak mě klinkají nožičky zlehka nad zemí grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 13.12.2013 21:58
     

    Když já ty úpletový moc nemůžu, protože v nich kočky zatrhávaj drápama. Tak kupuju ikea z husté bavlněné tkaniny, ty jsou odolné. Rošty stále nemám vybrané.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 14.12.2013 20:37
     

    Jo Matejovsky je skvely, mame francouzkou prikryvku a povlecka bereme jen jeho, ma skvely vyber a hlavne kvalitu, takze vlastne nakupuju u konkurence:-). Akorat presivame povlaky na polstare, protoze mame anatomicke. Prosteradla mame radi jersey a co me moja naucila chodit na pedikuru, tak zadny zatrh.




     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.