pondělí 6. května, 11:15 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: boboci
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Icq

Datum: 30.12.2006 17:15
 
Používáte icq? Všimla jsem si že v profilech není pro něj kolonka, škoda.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Icq

    Datum: 05.11.2007 12:31
     
    Taky mám Skype a od G-mailu Google Talk. Nevím, jak by mě to zkouslo Icq, když ho má na sebe připojenej dcera. Ale s těmito dvěma jsem spokojenáthumbs down (když se tedy mám čas připojitsad smiley )
     
  • Autor: Reklama

    Re: Icq

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Icq

    Datum: 05.11.2007 14:10
     

    spinning smiley sticking its tongue out ..nech mame v zbierke toho co najviac...tak ja som roky pouzivala aj MSN - na nom sa mi pozdavala jeho maximalna jednoduchost napr. oproti ICQ, ktore som male este dlhooooo predtym..winking smiley ( ale za "starych cias" ICQ kvoli problemom so sietou mi dost casto blbo a tak som vecne musela skusat s akym nastavenim mi vobec pojde...ale to je uz davno prec...)...noooo...a v poslednej dobe s dcerou uz uzivam len yahoo - dost casto ..a velmi vela si touto cestou posielame fotografie a videa.....

    ...ale teraz som uz konecne aj aspon trosku s dobou .....Cez viken( aj na jabrakov impulz) som si aj ja nainstalovala do PC SKYPEsmoking smiley ...hihi, sice este nic neodskusane a ani nic nenastavene...ale konecne !!!...a to uz pekne dlho do mna nasi kamrati , co ziju v zahranici , hustili , ze preco to nemame...aby sme nemuseli platit "drahe tf hovory" ..

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 06.11.2007 23:17
     

    To Libi:

    Není to promarněný čas,když spojení s milými lidmi nemusíš řešit ťukáním do klávesnice,ale připojit i kameru a mluvit spolu a vidět se.Nové možnosti dovolují klasické telefonování,posílání SMS a MMS .Celý hovor si můžeš nahrát a dokumentovat.Je to jen radost.

    JABRAKA

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Icq

    Datum: 07.11.2007 09:17
     
    ICQ jsem jednu dobu používala velmi často. Ovšem, když jsem zjistila,že s kámoškou klidně "proajsíkjujeme" dvě hodiny! eye rolling smiley eye popping smiley , tak jsme se domluvily, že toho necháme grinning smiley . Takže na připojení mikrofonu, přes který se dá pak komunikovat i ústním projevem smiling smiley, ani nedošlo. To bychom uvízly na pět hodin!!!!
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 12:46
    Hodnocení fotografie "Icq": 5
     

    Já teď icq skoro nepoužívám, nějak mi to začalo jít na nervy. Včera jsme se bavily se Zuzkou o tom, teda já to navrhla, že si musíme pořídit skype, abychom byly in, ale Zuzka opáčila, že kam se hrnu, když mě sere i telefonování. Což má svatou pravdu.

    Takže žádný skype zatím nebude, radši píšu.

     

    Jo, chci se zeptat - nejde totéž = mikrofon, telefon, video, i přes icq?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 12:49
     
    Kashí,já myslím,že všetko sa dá i cez ICQ.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 12:54
     
    Aní, já ho mám x let a nikdy jsem neměla čas ho pořádně prozkoumat. Díky, v nejbližší době na to mrknu... Jen mi nejde do hlavy, proč teda lidi, co měli léta icq, začali používat skype. Máte srovnání? Skype je lepší?
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 13:05
     
    Já som sa na to tiež pýtala mojho PC-boya a bolo mi vysvetlené (laicky),že ICQ je niekedy preplnené a tak býva horšie spojenie. Já ICQ dosť často využívam ku vykecávaniu a nejaké výrazné zhoršenie spojenia oproti Skype nepozorujem.
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 17:04
     

    telefonovat přes ICQ jde a já osobně s tím mám lepší zkušenost než se skypem.ten mají děcka a furt nadávají,že je špatné spojení.prý to závisí na zatížení sítě,ale tomu já nehovím.su ráda,že zvládnu správně zapojit sluchátka.

    grinning smiley 

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 17:29
     
    Já mám Skype a moc se mi líbí konferenční hovor, kdy může být připojeno až pět lidí. Je to švanda! thumbs down coffe smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 17:51
     
    Já momentálně jedu přes qip a můj synek všechno tohle zavrhnul a používá jen a poze Windows Live Massengera. Takže předpokládám, že ten je pro komunikaci dost dobrej. ICQ je prý takhle rozšířený jen u nás, ale jak to je skutečně, to fakt nevím.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 18:00
     
    Já používám ICQ a Skype na volání...,tak nějak už to tu mám zaběhlý...Další programy až do nového PC...tady už mám přeplníno a občas musím něco dočastně zrušit... grinning smiley
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 18:13
     
    švagr pořád otravoval aťsi nainstaluju skype tak jsem ho poslechla byla to dobrá věc,ale pak mi začli chodit samé meily s ciziny ,hry --pošli dalším lidem vyhraješ---atd ,tak jsem přešla na icq a ikdyž je n vněm prozatím tápu zdá se mi lepší učeň mučeňgrinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 18:53
     

    To si musíš opravit v nastavení. Mě nechodí vůbec nic, jen se občas nějaký mužský chce kamarádit grinning smiley

    a většinou z ciziny grinning smiley Je to legrace. Jazyky neumím, tak odmítám. Jen jednou jsem si chatovala s nějakým němcem, ale začal být dotěrný, tak jsem to zatrhla spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Icq

    Datum: 31.01.2008 20:15
     

    Konferenční hovor= můžete si skákat do řeči? (Esik ne, tak to nechci grinning smileygrinning smiley )

    No, vemte si takovou...já nevim....Majku. Začne mluvit (ježíšmarjá, nebo Tannu grinning smiley) a my už si ani neškrtnem, my málomluvný grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley

     

    Icq nezapínám, protože mi tam taky prudí pořád nějaký cizinci, to bylo furt esik tlumočím, a když řeknu, že jo, tak esik chci sex. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Ale mám 53854841, kdyby si mě chtěl někdo přidat. Mám tam autorizaci, tak někdy časem. grinning smiley

    .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.