čtvrtek 2. května, 14:09 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Filmy - Co jste viděli naposled za film?

Datum: 10.10.2007 15:24
 

Předevčírem jsem koukala na Frídu...bohužel to šlo tak pozdě, že jsem závěr nedokoukala. Skončila jsem u smrti Trockého. Jak to dopadlo? Viděl jste někdo?

(už mne štvou s tím, jak dávají filmy pozdě...přednost má kdejaký seriál a lidové taškařice) sad smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (27.08.2013 00:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 19:40
     

    Harryho Potera jsem zase neviděla já.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 19:51
     

    Znám ho z Love Actually, což podle popisu bude právě Láska nebeská. V Harrym je dokonalý, když přišel první film, říkala jsem si celý Mejla Hlavsa. (Akorát že ten se nestihl dožít ani padesátky. sad smiley ) Ještě Dohola (kadeřník), Rozum a cit (plukovník).

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 19:53
     

    A koukám, že si kvůli němu pokusím sehnat Sněhový dort.

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 20:02
     

    Sněhový dort už stahuju a Královu zahradnici. Měla jsem ho ráda takový pravý angličan. Rozum a cit jsem taky viděla

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 21:10
     

    Dámy a pánové, právě jsem se vrátila z kina z filmu Revenant - Zmrtvýchvstání. Co na to říct. Jděte do kina. Jedním slovem HUSTÝ thumbs down

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 22:16
     



    jaja99 napsal(a):

    Sněhový dort už stahuju a Královu zahradnici. Měla jsem ho ráda takový pravý angličan. Rozum a cit jsem taky viděla

    taky byl mým oblíbencem love smiley, jdu si taky stáhnout dort a zahradnici...... relaxuju, teprve dnes mi odjela poslední vánoční návštěva, jsem KURAKAO, padám na hubu, ruku necítím, tak si pouštím na noťasu filmy.....

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 14.01.2016 22:17
     



    Amee napsal(a):

    Dámy a pánové, právě jsem se vrátila z kina z filmu Revenant - Zmrtvýchvstání. Co na to říct. Jděte do kina. Jedním slovem HUSTÝ thumbs down

    mám strach grinning smiley grinning smiley grinning smiley ..... ale chystám se ho stáhnout grinning smiley

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 12:38
     

    Sněhový dort jsme si pustili jako tryznu za Alana Rickmana, nevšední film, máme jej rádi. Už jsme viděli i The Big Short 2015, film o hypoteční krizi, pro ty, co nemají páru to bude dost těžký film.

    Zmrtvýchvstání už je i s titulky stažení eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 12:52
     

    Sněhový dort už jsem si také vychutnala, dokonce s dcerkou. Ze svých absolvovaných vlastních nočních civíren jsem ještě opomněla zmínit Coco Chanel a Igor Stravinsky (2009).

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 15:16
     



    danypv napsal(a):

    Sněhový dort jsme si pustili jako tryznu za Alana Rickmana, nevšední film, máme jej rádi. Už jsme viděli i The Big Short 2015, film o hypoteční krizi, pro ty, co nemají páru to bude dost těžký film.

    Zmrtvýchvstání už je i s titulky stažení eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Dany, ne už, unikl jim na internet ještě před premierou, ale já na to chtěla jít do kina. A jsem ráda, protože bych se o hodně ošidila.

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 16:54
     

    Já se přiznám , že bych v kině nevydržela sedět u žádného filmu :-( bohužel, já musím neustále popocházet a něco dělat, možná kdyby existovalo kino vestoje, že bych to dala. Ale takové filmy vzhledem ke své ustrašenosti a tomu kde bydlím prodtě nemůžu

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 17:34
     

    Tak jsem byla na Zmrtvýchvstání včera. Boha to bylo dlouhý! Zkrátila bych to tak o hodinu. Jako film pěkněj, ale asi ho nikdy neuvidím znovu...

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 18:15
     

    Galad, taky jsem říkala, že to mohli trochu zkrátit, dlouhý to bylo.

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 19:43
     

    Já chápu, že v kině všechno víc vynikne, ale taky bych nevydržela sedět. Tak jsme Zmrtvýchvstání shlédli na dost velké TV a.... a u mě propadák. Možná za to Di Caprio dostane konečně prvního Oscara, možná to dostane cenu za kameru, za zvukové efekty a nevímcoještě, ale u mě dostala Oscara jedině kanadská příroda (snad nepletu, že kanadská, kde to měli točit, ale pro tu kolonka není). Motiv pomsty je divácky vděčný. Pro mě děj žádný, opravdu zbytečně dlouhé. Bezduché.

    Tak si počkám, co na to Akademie smiling smiley. Já bych řekla, že škoda stahovat nebo škoda vstupného do kina. Je tolik všelijak krásných filmů

    P.S. ....a jájo, ještě ke všemu DiCaprio, viď? winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Filmy - Co jste viděli naposled za film?

    Datum: 16.01.2016 21:03
     

    Dany jo Leonardo jo? Tak to není film pro mě:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.