neděle 28. dubna, 06:46 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Výsledné hodnocení: 5

Eliptické trenažéry

Datum: 30.09.2007 13:21
 
Právě se rozhoduju, že si ho pořídím. Sice existuje už vyšší verze, ale podle srovnání má tento užší postoj. Tím by doufám odpadl pro mě nepříjemný pocit, že si vylamuju kolena do X. Máte někdo zkušenost s touto mašinkou?
[www.i-obchod.cz]
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 23:19
     
    holky, nechte toho - chcete mě vyprovokovat, abych ze spinningáče setřela prach a usedla?grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Eliptické trenažéry

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 24.01.2008 08:07
     

    Anavi to bys měla....grinning smiley

    Tak já mám za sebou přesně 610 metrů.. za dvě minutky...grinning smiley jsem fakt dobrá že jo?grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 24.01.2008 08:14
     
    Věřím tomu, že kdybych si z toho udělala každodenní rituál, tak bych pak vydržela. Než jsem měla děti, každý den jsem hodinu doma cvičila a už jsem to pak měla jak drogu. Když se blížila šestá hodina, tak jsem prostě musela smiling smiley. Jenže vím, že to u mě vyžaduje tu pravidelnost. Jak jednou vynechám, omluvím si to i druhý den a už je to v háji sad smiley. No a s těma dětma si to naplánovat na určitou hodinu, to je trochu nereálný. NO ale dost výmluv, měla bych nasednout grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 24.01.2008 10:08
     

    Věřím tomu, že kdybych si z toho udělala každodenní rituál

    já tomu taky věřímthumbs down

     
  • Autor: Ebony
    Status: nováček

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 21.04.2008 13:09
     
    Ahoj, poradí mi někdo jaký trenažer si mám pořídit, aby něco vydržel a hlavně měl tichý chod?Prý ty levné stojí za nicthumbs up , máte někdo zkušenosti? Dík flower smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 21.04.2008 13:21
     
    Ebony, musím říct, že ten můj, ač nepatří k nejdražším, je pořád OK. Pokud ho někde najdeš v akci, doporučuju, i když těch proklamovaných 120 kilo by mu asi dalo zabrat víc. Mám možnost srovnání se synovým Olpranem, ten fakt nic moc.
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 15.05.2008 12:16
     

    Mám doma tento už skoro 2 roky - [www.kettler.cz] ... jen tehdy ještě stál skoro 12000 Kč.

    Asi rok fungoval spíš jako věšák tongue sticking out smiley , ale letos koncem zimy jsem na něm konečně začal cvičit, protože na outdoor ještě nebylo počasí. Bylo to super, prostě ráno vstát dřív, dát si malou snídani, vyřídit pár e-mailů a hop na mašinu. Pak sprcha, velká snídaně, a čerstvý a plný energie do práce. Jenže postupně se doba, za kterou jsem se unavil, protáhla na neúměrných 1.5 hodiny a nechtělo se mi kvůli tomu vstávat před šestou ráno. Naštěstí přišlo jaro a díky zhubnutí už neprotestují klouby, takže můžu chodit běhat ven. Z trenažéru je opět věšák (a v tom je fakt dobrý), ale nevím jestli na podzim ještě poslouží, nebo budu muset vzít za vděk běhacím pásem v posilovně. Nicméně pro člověka, který netouží po extra výkonech a chce zdravě spalovat kalorie v klidu a pohodě domova je to jedno z nejlepších řešení, díky menší námaze kloubů, komplexní zátěži kardiovaskulární soustavy a rozhýbání v podstatě skoro celého těla.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rosta

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 03.01.2009 23:27
     

    Toz moje mati si taky poridila tento luxusni stroj a jana nem beham denne a dneska jsem dal rekort...17Km za 35s...smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 04.01.2009 17:09
     

    eye popping smiley Tak to teda nejsem schopná zvládnout ani na rovině na kole... eye popping smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 04.01.2009 18:18
     

    Rosťo, to není elyptical, ale MiG grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rosta

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 05.01.2009 22:41
     

    nO JA BYCH TO NAKOLE ASI TEZ NEUJEL ALE PROSTE TADY TOHLE ME BAVI TAK SI NA TOM I RAD MAKNUsmiling smileyDNESKA POUZE 8.55kM ZA 20 MINUT...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rosta

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 05.01.2009 22:42
     

    Teda omlouvam se:-DNe za 35s ale za 35 minut:-D

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 06.01.2009 09:31
     

    Majko, pořád tě to drží??? winking smiley

    Kámoška si k Vánocům nadělili jako rodinka běžící pás, prý je to bomba... ! Donutí se běhat každý den... no to bych se nedonutila ani náhodou, to už radši to spinkolo smiling smiley.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 06.01.2009 10:06
     

    Bezici pas me nikdy moc nebavil, ani v posilce natoz doma ale to co ma Majka je dobry, ted po vanocich bych taky neco takoveho doma brala ale byla by to spis kratkodoba zalezitost takze radsi vyrazim do fitka...nekdy mozna winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 06.01.2009 10:12
     

    No od toho urazu jsem nemohla nějak nabrat tempo, teď jsem navíc přišla o telu v místě, ale od příštího týdne na to zas najedu natvrdo. Potřebuju si ovšem pořídit televizní kartu do počálu, ale je fakt, že bych si mohla pouštět nějaké filmy nebo něco z archivu. To mě teď napadlo. eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.