neděle 28. dubna, 07:21 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Výsledné hodnocení: 5

Eliptické trenažéry

Datum: 30.09.2007 13:21
 
Právě se rozhoduju, že si ho pořídím. Sice existuje už vyšší verze, ale podle srovnání má tento užší postoj. Tím by doufám odpadl pro mě nepříjemný pocit, že si vylamuju kolena do X. Máte někdo zkušenost s touto mašinkou?
[www.i-obchod.cz]
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 18.01.2008 19:10
     
    S touto mašinkou má zkušenost takovou, že po pár dnech začala sloužit jako věšák na hadry grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Eliptické trenažéry

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 18.01.2008 19:16
     
    Teď jdu psát,že na mém king gymu se dobře suší prádlogrinning smiley Zuzka mě předběhla
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 18.01.2008 19:42
     

    Nooo...nezatracujte niekoho elan!!!winking smiley ...co ked naozaj Majka bude tou vynimkou, nie ako niektori.....

    Takze u nas mame ..... "bolsoj" rotoped - ruskeho "povodu" - zelezne masivne hebedo...ktore sluzi od r. 1990!!! ..Manzel mal vtedy vahu okolo stovky, tak mu v obchode ponukli prave tento...ze nech si nevsima dizajngrinning smiley, ale ze tento " stroj" vydrzi cely zivot - mali pravdu, okrem pedalov sa na nom nic nemenilo..( na rozdiel od inych vyrobkov co mame - zn. Kettler) ..Manzel ho kupoval kvoli vaznym problemom s chrbticou - na rehabilitacii mu odporucali prave stacinarne bicyklovanie... Robil to roky - ked ho zacalo "vytacat" do boku, sadal na bicykel a dostal sa z toho!!!... ..Aj deti, hlavne syn, tiez na nom sedeli, slapali a pocuvali hudbu...cumeli na TV...Naozaj sa na nom naslapali tisicky km....aj Matko ked pride, od malicka nikdy nezabudne trochu si "zajazditL..Len ja nie...ja na nom neviem sedietsmoking smiley

    Okrem toho mame este vesla, steeper , lavicku, cinky...a uz rok od stahovania mladych aj ich elipt. rotoped - vsetko je ulozene v garaziwinking smiley ..hihi...a ani by som si na to nespomenula, nebyt tejto diskusie..coffe smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 19.01.2008 21:27
     
    No já taky počítám s tím, že za až mě to přestane bavit, půjde z baráku. Proto jsem nechtěla kupovat nějakej profi drahej krám, když jsem nevěděla, na jak dlouho mi ten elán vydrží. Zatím mě to fakt baví, to jsem ještě nezažila, tu radost a touhu se zlepšovat. Je to moc příjemný pohyb, nepřipadám si jak upachtěná velryba, ale éterická víla, co se vznáší nad zemí. No, to jsem trochu přehnala, ale ne zas tak výrazně.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 19.01.2008 23:45
     

    Majko, seš borec, ať ti ten elán vydrží!thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 20.01.2008 13:23
     
    Jé Majčí...tak to je skvělý...když budeš přihazovat tvé výkony, tak tě tu budem hecovat do lepších a bavit tě to nepřestane... winking smiley Třeba se přidaj i další, komu tyto stroje zahálej ve skříni...no a pak bude další srazík třeba spojenej s výletem na kole... grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 20.01.2008 13:35
     
    Lado, my máme doma to spinningové kolo. Dávala jsem si závazky, jak každý den budu šlapat minimálně půl hodiny, leda prd. Kolo v přírodě mě baví, nevadí mi ujet 70 km denně (teda, nevadilo mi, když jsem byla v kondičce, teď za sebe neručím smiling smiley ), ale doma se nedokopu thumbs up
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 21.01.2008 19:50
     
    Po nucené třídenní odstávce 32 minut, ale jen 10 km, byla jsem pomalá. No jo, když vysadíte, je to znát. A navíc jsem musela skončit dřív, než jsem chtěla, zvonil mi telefon... volal můj milovaný, že má chvilku čas. Tak jsem se zasmála, že mi zachránil život, protože bych běžela do úmoru grinning smiley

    Beru to jako protiváhu těm statečným odnaučovatelům od cigaret. Taky vydržím. Když oni, já taky.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 19:40
     
    Pozor, pozor!!! dnes 13,5 km za 40 minut spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 19:45
    Hodnocení fotografie "Eliptické trenažéry": 5
     
    Ty za chvíli dojedeš do Prahy za 2 hoďky grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 20:02
     

    Majko, ten tvůj vehikl mě zajímá od okamžiku, co jsi ho tady představila. Teď, když vidím, že jsi k němu pojala velké sympatie, a že si spolu moc dobře rozumíte, ti ho skoro závidímgrinning smiley Každý den cvičím, ale docela bych takovýho kamaráda brala. Nejhorší je, že jsem odpůrce všech zbytečných krámů, ale tenhle "rajtovák" mi docela učaroval.

    Místo už jsme spolu řešily, ale já bych ho potřebovala občas složit. Na jaký rozněr je to možný zmenšit?

    A taky by ses mohla pochlubit, o kolik cenťáků jsi štíhlejší.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 20:10
     
    Evanko, je to kráva veliká a nezmenšíš ji ani o milimetr. Já mám ještě tu mašinu vcelku mohutnou, ale jsem za ni ráda. Synátor ji zkusil a držkoval, že si koupil značkovej verk, který je subtilnější, ale má nižší nosnost a je hlučnější.
    Centimetry netuším, nevážím se, neměřím se. Osobně mi spíš šlo o to, překonat lenost a dostat se trochu do kondice. Žádné velké cíle, jen se při každé jízdě snažím kousek posunout dál. A když to nejde, tak se to neposere. grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 20:22
     

    Tak si musím nechat zajít chuť a cvičit pouze svoje prostná, čili bez nářadígrinning smiley

    A máš pravdu, na centimetry se neupínej. Ty fakt nejsou důležitý. Smyslem toho je získat kondici. Sportu zdarthumbs down a občas nahlaš výkon.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 21:14
     

    Majko prima....musíme vyhecovat i ostatní, kdo má něco takového, aby se připojili ne? Já teda nevlastním, ani vlastnit nemíním, ale klíďo budu přihazovat kolik na kole nebo pěšo... winking smiley

    Zatím teda nic moc....na kole do práce a na město...a to nestojí za řeč grinning smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eliptické trenažéry

    Datum: 23.01.2008 21:23
     

    Přihazuju - každý den 5 km rychlé chůze - venčení psa. Přesně 50 minut.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.