sobota 27. dubna, 22:00 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Angelina54
Status: začátečník

E-cigarety

Datum: 12.05.2013 19:12
 

Ahoj, co říkáte na éčka, je to zdravější než normální cigarety nebo je to kec, škodí to podobně, jen je to snesitelnější pro okolí? coffe smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: novajul
    Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 15:20
     

    Nekupovala jsem ,dostala jsem.A reklama, to teda nevím proč.Obrázek nic moc,protože to neumím,takže reklama určitě ne.Prostě jsem jenom chtěla vědět jestli se ta patrona dá plnit.Vím že se kupujou noví,ale chtěla bych vědět jestli se nedá třeba ještě párkrát naplnit než se vyhodí. novajul

     
  • Autor: Reklama

    Re: E-cigarety

     
     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 16:39
     

    Tak si to vygůglete... eye rolling smiley

     
  • Autor: novajul
    Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 17:02
     

    Děkuju za radu,ale nejsem moc kamarád s počítačem takže vůbec nevím co mi to radíte.novajul

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 18:01
     

    ... [www.google.com] ...

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 18:15
     

    novajul, máš jen pár příspěvků, tak se nediv, že na tebe padá podezření z reklamy. Ono se to zde děje sad smiley U tebe to bude jistě omyl, přispěvky máš i ohledně kytiček.

    Pokud chceš kouřit elektrickou, tak si kup nějakou sadu,v které jsou dvě cigára a dají se plnit. Na jednorázový se vyprdni winking smiley

     
  • Autor: novajul
    Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 18:48
     

    Děkuji,už jsem něco našla.novajul

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 19:19
     

    Novajul. Já používám tyto [www.ego-elektronicka-cigareta.cz]. Jsou plnící a ta jedna sada ( 2 kusy+ příslušenství) mi vydržely rok. Samozřejmě musím dokupovat liqudy a po určité době clearomizer.

     
  • Autor: novajul
    Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 19:57
     

    Dobrý večer.Mám i plnící.Prostě jsem jenom chtěla vědět jestli je možné plnit ty pevné patrony.Našla jsem ,možné to je. Prý jenom tak 2krát -3krát.Potom už by to snižovalo kvalitu kouření a baterie.Pak už je zase potřeba koupit nové.novajul

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 17.01.2014 09:38
     

    novajul, cigarety, na které dávala odkaz hespa jsou kvalitní. Značka eGo je dobrá.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 17.01.2014 09:46
     

    Hm, tak ta by se mi líbila. Není tlustá do pusy thumbs down a dokonce i mentolovou příchuť bych mohla mít .....sákryš, že bych do toho taky šla ? confused smiley

    Hespo, díky za odkaz flower smiley

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 30.01.2014 20:59
     

    [www.e-cigaretafans.eu]

     

    Sdílejte s přáteli !!!
    Začal sběr podpisů potřebných pro vznik EFVI (Evropské vaping iniciativy)

    Zde máme všichni ještě poslední možnost jak zasáhnout do rozhodování evropského parlamentu o budoucnosti vapingu v EU.

    Připojte tedy prosím všichni svůj podpis, oslovte i každého e-kuřáka, kterého znáte, své rodinné příslušníky a všechny své přátele, kteří fandí vapingu!!!

     
  • Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 19.03.2014 12:43
     

    Pročetla jsem spousty diskuzí a rad než jsem si koupila svojí první e-cigaretu. Už rok nekouřím a jsem ráda, že jsem to udělala. Je to rozhodně o tisíc procent zdravější než klasická cigareta, při které se Vám do těla dostávají šílený věci. Je to ale taky o tom co kupujete, já se spoléhám jen na ověřené značky e-liquidů jako je Liqua, Joyetech nebo Dekang a na kvalitní e-shopy. Žádné předražené stánky v nákupních centrech a podobně, kde koupíte stejně jel laciné náhražky.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 19.04.2014 18:58
     

    [www.cigareta-ego.eu]

    Tak tuto sadu mě objednal manžel. Má tah jako ďas winking smiley S manželem máme dohodu- já budu kouřit toto a on zhubne grinning smiley Pro mě je to lehké, protože si potřebuju poléčit dutiny. A manžel musí zhubnout do plavek grinning smiley 

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 19.04.2014 19:11
     

    Arturko, tak to budeš mít stejnou jako já. Mám tento typ od samého začátku - t.j 2 a čtvrt roku. Naučila jsem se díky kolegům i opravovat náhradní díly:-)

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 19.04.2014 19:19
     

    Já jsem měla něco podobného asi rok, ale takový tah to teda nemělo. Ta první byla černá a jiný typ a začala nějak téct. Ani se nedivím... kolikrát ta mě spadla na zem sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.