neděle 28. dubna, 02:11 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Angelina54
Status: začátečník

E-cigarety

Datum: 12.05.2013 19:12
 

Ahoj, co říkáte na éčka, je to zdravější než normální cigarety nebo je to kec, škodí to podobně, jen je to snesitelnější pro okolí? coffe smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 18:45
     

    Holky, co jste v tom zběhlý - já kouřím mentolky a k tomu ještě slimky - je nějaká alternativa ? please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: E-cigarety

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 18:59
     

    Cancourku - myslíš jako náplně do e-cigaret?

    Pokud ano - tak výrobců nápní je dost a všichni mají ve své nabídce náplně mentolové a můžeš si vybrat různě vysoký obsah nikotinu.

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 19:17
     

    cancourku já kouřím lehké slim, zítra jedu pro elektriku, tak ti pak řeknu dojmy winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 12.01.2014 21:46
     

    Cancourku, co ozkusit tyhle [www.e-alien.cz] . Je pravda, že nejmladší kouřil e-cigo asi půl roku, ze začátku chválil, camral se a nějak nevím proč přešel opět na klasické. Mladá vydržela asi měsíc. Já nezkoušela, ale už mám k 60ti nám slíbenou fajfku winking smiley .

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 13.01.2014 07:14
     

    Elo, tak to je asi vůbec nejhorší druh e-cigaret. Jestli měli vaši mladí tyto a nevydrželi u toho, tak se ani nedivím. Neznám ze svého okolí nikoho, kdo by u těchto vydržel.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 555 (13.01.2014 07:16)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 13.01.2014 08:03
     

    Helenko, ne ne, měli jiné. Musela bych pohledat, ta mladýho se určo v jeho skládce někde válí. Já jen, že Cancourek mantolky a slimky.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 13.01.2014 09:02
     

    Ta tlouška se v ústech poddá grinning smiley

    Jestli to holky myslí s e-cigaretou vážně, tak možná budou muset upustit od elegance a vyměnit za kvalitu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 555 (13.01.2014 09:03)
     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 13.01.2014 15:57
     

    Tak jsem si právě přinesla domů eRoll od Joyetechu a už si tady vesele "pokuřuju" vodní meloun. První dojmy pozitivní, uvidíme dál, jak se to bude vyvíjet winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 13.01.2014 17:02
     

    Přes léto jsem se vrátila ke klasickým cigaretám. jsou k práci venku lehčí než éčka. stydlin smiley Když jsem se chtěla vrátit k e. cigaretám, zjistila jsem, že nějak netáhnou a vůbec zlobí. Rozhodla jsem se, že si pořídím novou sadu CE-4. projížděla jsem internet. obchody a zjistila, že skoro zmizely z trhu. Když jsem je konečně sehnala, jsem poněkud nespokojená. Kvalita je mizerná ( myslím přístroje, ne náplně). Rychleji se vybíjí, po výměně baterie nemá zřejmě dobrý kontakt ( táhnu naprázdno, bez páry). Musím s nimi několikrát zakvrdlat než se chytí. Špatně se nabíjí. angry smiley A to jsem jednu sadu reklamovala, nedaly se vůbec nabít thumbs up .

    Tak nevím. Mám obavy, že se buď změnil výrobce nebo to začli flákat. Zatím se mi trochu ty nové usadili, ale jakmile se zase naštvu, poohlédnu se asi po jiné značce. nono smiley

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 13.01.2014 17:27
     

    Hespo já jsem strávila víkend pátráním po internetu, co a kde koupit a díky Arturce, která mě navedla na jistou značku, jsem myslím pořídila dobře. Podle všeho je na trhu velké množství různých padělků a asi není úplně lehké vybrat tu správnou.

    Já se řídila recenzemi, dost na mě také zapůsobilo zpracování webovek různých prodejců a další detaily jako třeba různé tipy, rady a návody na té stránce... no a nakonec jsem našla to co jsem hledala... a doufám, že jsem vybrala správně.

    Hlavně mi vyhovuje velikost, je jen o málo větší, než normální cigareta a má dobíjecí pouzdro, takže to celé i hezky vypadá grinning smiley 

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 14.01.2014 09:27
     

    ejko, našla jsem si tu tvoji cigaretu. Vypadá moc pěkně, ale podstatné je, že bude zřejmě i kvalitní. Je to vlastně nástupce té cigarety, kterou mám už 2 roky ego-C a jsem s ní spokojená. Jen by pro mě asi neměla dostatečnou kapacitu baterie. Musela bych mít cigarety 2 a jednu baterii mít neustále v nabíječce, protože má strašně malou kapacitu a taky naučit se odkádat když zrovna netahám cigaretu do toho pouzdra k dobíjení, ale vzhledemk tomu, že tahám skoro pořád, tak by to asi nebylo moc realizovatelné. Ale jestli nehulíš tolik jako já, tak budeš určitě spokojená. Princip žhavení je stejný jako mám já - hlava atomizéru a žhavící tělísko. Tělíska jsou potvůrky a odcházejí docela dost rychle. Já už jsem se naučila s nimi trochu pracovat a "opravovat je" a když mi vydrží 14 dní, je to úspěch.

    Přeju ti, abys u éčka zůstala flower smiley

     
  • Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 14.01.2014 15:30
     

    Pětečko děkuji, normálně jse kouřila tak 10 lehkých slimek, takže si myslím že mi tahle bude vyhovovat. dnešek v práci (respektive kuřpauzy) jsem zvládla statečně s éčkem, tak mám ze sebe radost. smiling smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: E-cigarety

    Datum: 15.01.2014 09:40
     

    Tak to ti určitě bude stačit. Držím pěsti! Nevzdávej to, byla by to škoda.

     
  • Autor: novajul
    Status: nováček

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 14:58
     
    obraz0272.jpg

    Dobrý den .Chtěla bych se jenom zeptat,u el cigarety Nick ,nevíte některá jestli jde znovu naplnit ta pevná patrona nebo se po vykouření musí vyhodit a koupit nová.obraz0272.jpgDěkuji novajul.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: E-cigarety

    Datum: 16.01.2014 15:02
     

    Dle obrázku to vypadá na jednorázovou cigaretu ... takže to vypadá spíš na reklamu, jako vím,co si kupuju, ne?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.