čtvrtek 2. května, 02:39 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: evelina
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Dudok

Datum: 22.04.2010 23:00
 
rimg0007.jpg
Dnes ma prekvapila takáto návšteva, ešte som ho nikdy v našej záhrade nevidela. Foto nič moc, ale bolo to cez sklo a dosť ďaleko.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 09:52
     
    Jajinka u nás je tiež veľa mačiek a práve v tom sade majú eldorádo.Je tam veľa starých polorozpadnutých búd. Naša Nikitka naháňa chudence do tých búd a potom obieha a ja sa bojím že sa to zvalí.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 11:03
     
    Já snad vlezu do chválící, že jsem poznala dudka, aniž bych si to přečetla. Jááááááááá! Ornitolog ignorant!
     
  • Autor: Mispule
    Status:

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 12:23
    Hodnocení fotografie "Dudok": 5
     
    Ten je krásnej. love smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 12:25
     
    Majka ja ťa chválim , chválim, chválim grinning smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley
    Majka ja som ho videla naživo 2x a aby sa mi nestalo, že ak náhodou sa ešte vráti rýchlo som umyla okna stydlin
     
  • Autor: Natasha
    Status:

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 13:40
     
    Evi, to je super úlovok. thumbs down thumbs down thumbs down
    Pošli dudka k nám, nemá to ďaleko smiling smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 14:59
    Hodnocení fotografie "Dudok": 5
     
    Evelinko thumbs down thumbs down thumbs down!... a pohotova si , darmo!
    Ja som dudka videla jediny raz - asi pred 30r....Dodnes to mam zivo pred ocami - ako sme isli na nase oblubene miesto na huby po polnej ceste...a on sa tam produciroval po lucke vedla cesty a ani extra nebol plachy... love smiley - veru je to uzasny pohlad na takeho krasavca!
    A ked sme pri extra vtacikoch - pre mna tak takym nezabudnutelnym zazitkom bolo vidiet aj zltociernu vlhu hajnu - Oriolus oriolus ...ta nam poletovala po zahrade na chate u manzelovej tety na Tapolci - zname vyletne miesto s termalnym kupaliskom a jaskynou,kde sa da tiez kupat v Madarsku )...
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 15:49
     
    Evelíno,to je teda úlovok! thumbs down Já som ho videla za život asi 3-4 krát. Do týchto teplejších krajov predsa len občas zalietajú
     
  • Status: expert

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 15:57
     
    J8 jak už jsem psala jen jednou v životě a zážitek to byl na něj nezapomenu, taky nebyl plachý jen se nedal vyfotit. thumbs up
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 17:09
     
    Anny ja som ho videla prvý krát v tábore a to bolo vo vašich končinách a druhy krát na našom dvore.A dnes mám vyumývané okno aj kamera nachystaná v kuchyni a milý dudok na mňa kašle!
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Dudok

    Datum: 23.04.2010 21:08
    Hodnocení fotografie "Dudok": 5
     
    Evi, skvělý thumbs down
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Zvířata (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.