neděle 28. dubna, 15:57 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: gedzitka
Status: nováček

bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

Datum: 06.11.2007 10:57
 
Milé dámy, taky jste závislé na kvalitní bytové kosmetice? Ráda bych se s Váma poradila a předala zkušenosti o jejich prostředcích. Jelikož jsem na úklid v domácnosti jako Ďábel a potrpím si na kvalitu a šetrně ošetřenou domácnost. Vyzkoušela jsem vše možné i nemožné. Jak jste na tom vy? winking smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Status: nováček

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 28.01.2009 14:09
     

    Ahojky, kdo hledáte kvalitní , ekologickou a hlavně levnou drogerii Dedru nebo HWC - mrkněte se na [vsechnomozne.eshop-zdarma.cz] .

     
  • Autor: Reklama

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mariema

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 12.02.2010 12:16
     

    Na úklid i na praní jsem používala MISSIVU, potom jsem vyzkoušela výrobky od zmiňovaných firem i jiných a zase jsem se vrátila k MISSIVĚ. Mají skvělé i potravinové doplňky a Sněhurku. Ta je naprosto nepřekonatelná!!! Tolik moje zkušenost. Vyzkoušejte a uvidíte. Marie smiling smiley

     
  • Autor: petruse
    Status: nováček

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 14.04.2010 12:32
     

    Já jsem tady prvně a čtu si podrobně názorys někým souhlasím a s někým ne,ale na Euronu nedám dopustit co se týče vše pro bytovou kosmetikuthumbs down ,sama používám velmi mnoho výrobků a můžu jen doporučitflower smiley ,jsou to ekologické výrobkya domácnost je přece moje,tak si nebudu ničit zdraví.winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sony441

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 18.04.2010 23:47
     

    Ahoj všem, já rozhodně nedám dopustit na Dedru...Eurona také dobré, i když jsem slyšela i negativní názory, ale ta je dražší než Dedra. no a Amway je ta nejdražší varianta těchto dvou.

    Pro mě DEDRA = JEDNIČKA NA ČESKÉM TRHU!!! thumbs down

    Zdravím, Soňa.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lucie Bartošová

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 22.04.2010 14:21
     

    Milé maminky, nabízím vám přivýdělek, kterým si skutečně můžete vydělat a to bez závazků a rizika a bez vstupního vkladu!! Jedná se o zboží, které nakupuje KAŽDÝ. Vyzkoušejte a uvidíte! REGISTRACE ZDARMA, slevy 15-30% již od začátku, doživotní provize, dárky... Nečekejte miliony, ale pár korunek navíc! Bytová kosmetika a drogerie Dedra Innovations - EKOLOGICKÁ, ČESKÁ A NETESTOVANÁ NA ZVÍŘATECH. Bez chlóru, fosfátů, perborátů a formaldehydu. Vše dovezou až k Vám domů, žádné chození na poštu! Nebo můžete nakupovat jen samy pro sebe a využívat svých slev. Pište si o další informace! bartosovalucie@centrum.cz Dedra je fakt jednička ! thumbs down

     
  • Autor: deisinka
    Status: nováček

    Re: bytová kosmetika Missiva,Dedra, Eurona, Amway

    Datum: 16.05.2010 13:01
     

    ahojky holky, dedru jsem objevila nedavno a jsem moc spokojena budu delat dalsi objednavku tak kdyby jste nekdo o neco meli zajem napiste mi mohli bysme spojit objednavku a neplatit poštovne odkaz na katalog zde:
    [dedra.ecbook.cz] piste na email.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lukáš

    AmWay - velká spokojenost

    Datum: 16.05.2010 17:22
     

    Zdravím,
    nedávno jsem začal s firmou AmWay spolupracovat a nemohu si to vynachválit. Opravdu se tam dají vydělávat peníze. Ze začátku pár stovek a později i tisíce čí desetitisíce. Základ je narazit na správného člověka, který Vás do toho začlení a HLAVNĚ POŘÁDNĚ VYSVĚTLÍ jak to funguje. Já osobně jsem narazil na člověka, který tomu pravdu rozumí a pomáhá mi s tím až jsem osobně s toho překvapen a výsledky se opravdu dostavují. Takže jestli se chcete něco o této firmě více dozvědět, tak mě kontaktujte na email (horky.lukas@volny.cz), já se Vám obratem ozvu. Nikoho do ničeho přemlouvat nebudeme...to se nebojte... Jen Vám ukážeme jak to funguje a kde se ty peníze berou.
    A na závěr chci říct, že toto není pyramida (letadlo).
    Je to legální a je tu 0% rizika. Za registrování nic neplatíte.
    Pěkný den přeji.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.